Szaleństwo poprawności politycznej na szczytowym poziomie. Skórka od banana rozwścieczyła czarnoskórych studentów!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Żyjemy obecnie w dziwnym świecie, w którym biali ludzie przepraszają za to, że są biali, a czarnoskórzy uważają się domyślnie za ich ofiary. Są oni tak przewrażliwieni, że wszystko kojarzy im się z rasistowskim atakiem. W zeszłą sobotę podczas weekendowej integracji studentów University of Mississippi ktoś po zjedzeniu banana powiesił na drzewie skórkę czym wzbudził ogólną wściekłość i przerażenie!

 

Czarnoskórzy uczniowie widząc skórkę na drzewie uznali to za rasistowski atak. Wzburzenie tej grupy społecznej nasilało się mimo, że znaleziono studenta, który konsumował tego banana. Stanowczo zaprzeczył, że był to jakiś rasistowski gest i oświadczył, że jedynym powodem powieszenia skórki był brak możliwości znalezienia kosza na śmieci.

 

Mimo tych wyjaśnień wielu kolorowych studentów uznało, że nie czują się tam bezpiecznie i ostatecznie spotkanie integracyjne odwołano. Nic nie pomogły też przeprosiny opublikowane przez "sprawcę" na portalu internetowym dla studentów tej uczelni. Oburzenie trwa do dzisiaj.

To doprawdy niesamowite do jakich absurdów doprowadziło szaleństwo cenzury nazywającej się "polityczną poprawnością". Jedyne co jest dozwolone to dokopywanie białej rasie, a zwłaszcza znienawidzonym na całym świecie Polakom, którym dorobiono gębę nazistów. 

 

Z drugiej strony praktycznie wszystko może zostać uznane za rasistowski atak i możliwość sypania takimi oskarżeniami z rękawa powoduje, że to biali stają się obecnie rasą szczególnie prześladowaną. Oskarżenie o rasizm to poważna sprawa i nawet jeśli ktoś nie jest winny to przylgnięcie takiego określenia potrafi złamać niejedną karierę. 

Wedle najnowszych trendów politycznej poprawności, białych można, a nawet należy obrażać. Gdy tylko któryś z nich zaczyna się oburzać, wystarczy go nazwać "białym suprematystą", aby niczym jockerem z talii kart wytrącić mu wszystkie argumenty. Pamiętajmy, że świat, w którym żyjemy stał sie taki szalony dlatego, że pozwoliliśmy się sterroryzować. Miejmy nadzieje, że jeszcze nie jest za późno na otrzeźwienie.
 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Ideologia tajnych grup jest

Ideologia tajnych grup jest bardzo niebezpieczna, oni są potężni i mają tyle pieniędzy ile chcą, mogą je sami drukować ! Za te puste pieniądze kupują dusze ludzkie co jest opisane w Apokalipsie Jana !!! Te dusze to szwadrony szatana atakujące wszystkich normalnych ludzi, zwłaszcza chrześcijan !!! Przepowiednia mówi, że w UE nastąpi atak na Watykan ! Związek Radziecki i komunistyczne Chiny łączył kiedyś sojusz, który wydawał się nierozerwalny. Jednak wiatry historii zmiotły go całkowicie. Dziś Chiny największy z „azjatyckich tygrysów”, pretendujące do miana najpotężniejszej gospodarki świata, jakkolwiek to nie zabrzmi potrzebują przestrzeni życiowej bo nieoficjalne dwa miliardy ludzi jej potrzebuje coraz bardziej. Pod skorupą wzajemnej życzliwości obu krajów pobrzmiewają już groźne pomruki i wcale nie jest powiedziane, że ten wulkan nie wybuchnie, co jak pamiętacie było omówione w przepowiedni ! 

http://www.apokalipsa.info.pl/objawienia/sekret_fatimy.htm#_Toc93811763

Prorocza wizja trzeciej tajemnicy fatimskiej w symboliczny sposób mówi o wielkich prześladowaniach, cierpieniach i męczeństwie wielu wyznawców Chrystusa, wśród których są również kapłani, biskupi oraz papieże dwudziestego wieku. Wielkie zniszczenia i prześladowania są spowodowane przez ludzi zniewolonych przez ateistyczne ideologie walczące z Bogiem, wszyscy widzimy LGBT i inne szatańskie hordy niszczące normalność i zdrowie psychiczne !!!  Miejsce tych dramatycznych wydarzeń przedstawione jest w symbolicznym obrazie przepowiedni fatimskiej. Papież, biskupi, kapłani, zakonnicy, zakonnice wchodzą na stromą górę, na której szczycie jest wielki krzyż. „Ojciec Święty, zanim tam dotarł, przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane i na poły drżący, chwiejnym krokiem, udręczony bólem i cierpieniem, szedł, modląc się za dusze martwych ludzi, których ciała napotykał na swojej drodze; doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego Krzyża, został zabity przez grupę żołnierzy, którzy kilka razy ugodzili go pociskami z broni palnej i strzałami z łuku i w ten sam sposób zginęli jeden po drugim inni biskupi, kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz wiele osób świeckich, mężczyzn i kobiet różnych klas i pozycji”

Musimy w wyborach w 2019 wybrać do sejmu ONR i Ruch Narodowy by wsparły słaby PiS, do tego prezydentem powinien zostać pan Kowalski, a premierem pan Chojecki. Wtedy Polska ma szansę przetrwać wielki atak sztański NWO. Już teraz zaczyna się wymiana społeczeństw na ateistyczne multi kulti albo na islamsko pedofilskie !

Plan depopulacyjny dla Polski (13-20 mln) - doc. Józef Kossecki

https://www.youtube.com/watch?v=OOVWZG7BFEw

Globalna Eksterminacjia I Depopulacja Plany Polityków I Elity

https://www.youtube.com/watch?v=zco8uJoQ_bM

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Akamai

No to teraz dowaliłeś z tym

No to teraz dowaliłeś z tym Kowalskim i Chojeckim.

My jesteśmy przede wszystkim Słowianami, a dopiero potem część z nas czuje się chrześcijanami.

Wbrew temu co twierdzi jezuicki misjonarz Grzegorz Braun, zanim Watykan otoczył nas swoją mafijną opieką, byliśmy potęgą i nie skakaliśmy po drzewach ani nie mówiliśmy unga-bunga.

Z jakiegoś powodu tak bardzo się nas boją, że nie spoczną póki nas wszystkich nie wykończą albo do reszty nie zniewolą. A takie typy jak Chojecki i Kowalski tylko im w tym pomagają.

Świadomie lub nie, ale pomagają.

P.S. 

"..kilka razy ugodzili go pociskami z broni palnej i strzałami z łuku.."

To Indianie też tam będą ?

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Kimbur

Czy znasz kogoś, oprócz

Czy znasz kogoś, oprócz siebie, kto jest wart poważania a jednocześnie jest Słowianinem? Wszystkich opluwając daleko nie zajdziemy...

Pytanie jest bardzo serio, bo ja też marzę o odbudowie potęgi Słowian, a o tym, że byliśmy wielcy to świadczy chociaż nasze bogactwo językowe, z którym tak "dzielnie" walczą współczesne media, że już wielu zna tylko słowa i zwroty obcojęzyczne zamiast polskich (czy ogólnie słowiańskich), które zmasowany nalot językowy dopiero co przeprowadziły rozpowszechniając zwrot "black friday" zamiast "czarny piątek".

Portret użytkownika Nicco

I niech wreszcie ten

I niech wreszcie ten szatański Watykan upadnie ze swoim antypapieżem. Wkrótce zbiorą swoje żniwa. To nieuniktnione, ale płakać się nie powinno. Taki katolik, a nie widzi bluźnierstw Watykanu. Nic dobrego im zawdzięczyć nie można. Poza tym zgadzam się z Akamai.

Musimy w wyborach w 2019 wybrać do sejmu ONR i Ruch Narodowy by wsparły słaby PiS,

I jak tu się nie zgodzić z Mikke, że demokracja to rządy (a wręcz dyktatura) idiotów?

Strony

Skomentuj