Syryjskie kobiety domagają się, aby Europa oddała im mężczyzn

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Wielka migracja z Bliskiego Wschodu do Europy ma katastrofalny wpływ nie tylko na nas samych, ale także dla Syrii. Krwawa wojna, która toczy się już od 2011 roku sprawiła, że wielu mieszkańców uciekło z kraju. Jednak większość emigrantów to byli mężczyźni, którzy powinni teraz odbudować powojenną Syrię.

 

Dziennikarz szwedzkiej telewizji publicznej SVT, Johan-Mathias Sommarström, wyjechał do Damaszku i spotkał się między innymi ze studentami Uniwersytetu Damasceńskiego. Natychmiast zwrócił uwagę, że większość z nich – około 70% - to kobiety.

 

W rozmowie z dziennikarzem, studentki wskazały, że mężczyzn brakuje w całym kraju. Wielu z nich uciekło przed wojną do Europy i zostawiło swoje kobiety w Syrii. Również po raz kolejny dowiadujemy się, że fala migrantów, która zalała Europę w 2015 roku, w rzeczywistości składała się praktycznie z samych mężczyzn, a nie z kobiet i dzieci, jak kazały nam wierzyć media.

Syryjskie studentki twierdzą, że rząd w Damaszku powinien wprowadzić amnestię dla mężczyzn, którzy obawiają się rekrutacji do wojska. Również kraje zachodnie powinny wyrzucić migrantów, aby ci powrócili do Syrii i pomogli ją odbudować, choć nie zapowiada się na to.

 

Drenaż syryjskich mężczyzn z pewnością będzie mieć katastrofalny wpływ na demografię i inne aspekty społeczne. Jak wynika z danych Instytutu Tahrir Na Rzecz Polityki na Bliskim Wschodzie, jeszcze przed wybuchem wojny w Syrii, kobiety kierowały sprawami ekonomicznymi w około 4% gospodarstw domowych. Liczba ta wzrosła jednak aż do 22%.

 

Jeśli Zachód „nie odda” syryjskich mężczyzn, kobiety będą musiały zająć się odbudową państwa. Oznacza to, że kobiety staną się potrzebne praktycznie wszędzie, między innymi w armii i przemyśle. Będą musiały wykonywać zawody, które dotychczas były dla nich niedostępne. Niedobór mężczyzn może doprowadzić także do depopulacji Syrii, chyba, że kraj zdecyduje się wypełnić pustkę imigrantami.

 

Ocena: 

Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Jasonbanks

Pomijając fakt że to koniec

Pomijając fakt że to koniec Europy to dla tych kobiet może to być szansa na normalne życie hahaha na ich miejscu być się cieszył że wyjechały lamusy co tylko kazali sobie uslugiwac A jak przyszło co do czego uciekli bez walki 

Portret użytkownika SN69

Andreas Lubitz pilot

Andreas Lubitz pilot Germanwings... rzuciła go dziewczyna... w akcie rozpaczy zabił siebie i 149 pasażerów... co ty na to... więcej ludzi zabijają też pijani kierowcy... organizacje mafijne... narkotyki... większość przybyszów z afryki chce pieniędzy... a nie chaosu w europie... Wyobraźmy sobie że doszłoby by do jakiegoś powszechnego powstania islamskiego... i doszłoby do takich dramatów o jakich piszesz... to pomyśl jak by to się skończyło... to byłby koniec islamu w europie... i koniec łatwej kasy dla nich...

Portret użytkownika SN69

Ktoś chce zdementować te

Ktoś chce zdementować te fakty... czy może akceptujecie zabijanie zwyczajne... codzienne... a oburzacie się tylko na islamakie...  rozumiem że pijany albo naćpany polak za kierownicą to już nie jest zabijanie tylko nieszczęśliwy wypadek... tak czy nie ?

Portret użytkownika SN69

No to według aktualnych

No to według aktualnych wyników... 75 % społeczeństwa ( albo cudawianek ze ZnaZ ) jest oburzona atakami muzułmanów na dobrych europejczyków... ale nie traktują równie krytycznie popełniania zbrodni przez rodowitych obywateli, które skalą przerastają terroryzm muzułmański... czy to przypadkiem nie jest HIPOKRYZJA  ?

Portret użytkownika AdminNSA

Nie ma takiej potrzeby. U

Nie ma takiej potrzeby. U ciapatych, jest wielożeństwo. Dlatego nadwyżka kobiet jest już dawno w charemach lokalnych kacyków, a biedota wyjechała na dżihad. Poza tym, większość tzw. europejskich "syryjczyków",zwancych potocznie "nachodźcami", wcale nie pochodzi z Syrii... Tak więc, proszę nie wierzyć propagancie.. Sprawdzone info prosto z piekła Smile

Portret użytkownika SN69

Dziennikarstwo szwedzkie jest

Dziennikarstwo szwedzkie jest raczej mało wiarygodne... gdyby zrobić podobne spotkanie ze studentami w którejś z polskich uczelni, to pewnie dowiedziałby się że nie ma u nas demokracji... i grozi nam Polexit. A biorąc pod uwagę to że rzesze emigrujących panów są w stałej łączności z resztą rodzin... to na miejscu tych kobiet nie martwiłbym  się swoim losem... większość z tych młodych... jeszcze patriotek... chętnie wyjedzie do europy jako żona swojego... już europejskiego... księcia.

Portret użytkownika Px

Teraz panowie zgodnie w

Teraz panowie zgodnie w nowymi usankconowaniami możemy jechać i ubogać kulturowo te wyposzczone panie.Robiąc dobrze zrówno im jak i całemu światu.Powinniśmy tylko zadbać o socjal który nam by się należał przecież musi być sprawiedliwie.

Strony

Skomentuj