Syryjscy "umiarkowani rebelianci" ścięli palestyńskie dziecko za jego rzekome powiązania z armią rządową

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Islamscy bojownicy w syryjskim Aleppo, eufemistycznie nazywani "umiarkowaną rebelią" walczącą o wolność Syrii, schwytali palestyńskiego nastolatka w pobliżu obozu dla uchodźców Handarat. Jego oprawcy zabili go w okrutny sposób i uwiecznili to na naganiu które trafiło do internetu.

 

Schwytany przez tureckich i amerykańskich sprzymierzeńców chłopiec miał 12 lat. Oskarżono go o szpiegostwo i przynależność do palestyńskiej brygady Liwa al-Quds która wspiera wojska Assada w walce z tzw. opozycją i terrorystami, czego oczywiście nie da się potwierdzić.

"Umiarkowani rebelianci" po schwytaniu go wykrzykiwali charakterystyczne wyrażenie Allah Akbar, które zazwyczaj można usłyszeć w zachodniej części Europy na sekundy przed zamachem. Nie inaczej było w przypadku palestyńskiego nastolatka - islamiści który przewozili go pickupem zatrzymali się, związali mu ręce i położyli na bagażniku, po czym jeden z nich wyciągnął nóż i odciął mu głowę.

 

Incydenty tego typu stały się w Syrii smutną codziennością. Zaskakujące jest jednak to, że tej zbrodni tym razem nie dokonali bojownicy tzw. Państwa Islamskiego, a członkowie opozycyjnej, rzekomo umiarkowanej organizacji Harakat Nour al-Din al-Zenki która otrzymywała od USA wsparcie w postaci broni i pieniędzy. Amerykańskie władze rozważają właśnie czy należy zakończyć dozbrajanie tego ugrupowania.

 

Ze względu na brutalność, nagranie nie zostało udostępnione ale można znaleźć je w poniższym źródle. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

 

 

Ocena: 

Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Podniecasz się jak dziecko.

Podniecasz się jak dziecko. Takiej dziczy jest dużo na świecie, ci na filmie są bardzo kulturalni i cywilizowani. UPA wierciła dziury przez uszy w poprzek główek żywych Polskich dzieci i wieszała je na sznurku pomiędzy domem, a stodołą, ci z UPA to dopiero musieli ubrudzić się podczas ''pracy.'' Araby na filmie to litościwi czyściutcy biznesmeni w porównaniu do realnego zła z chazarskiej ukrainy. Dlaczego litościwi? Chłopiec i tak już umierał i nie przeżył by 1 godziny bo miał wcześniej rozpruty kulą brzuch, widać że próbowali go nawet ratować bo ma wkłuty weflon od kroplówki. Pamiętaj czyste zło z UPA mordowało na 200 sposobów, a te litościwe prostaki co je... kozy tylko użynają głowę. To 1:200 - czy pojmujesz skalę różnicy?

Portret użytkownika MiamiVibe

Czy to UPA czy arabusy na

Czy to UPA czy arabusy na filmie, czy rząd wysyłający drony do nalotów bombowych na ludziach (jeszcze bardziej cywilizowany sposób) lub gościu w ciężarówce, to jest to jednak zezwierzęcenie i bydło, bez żadnego sumienia, skutek religii, prania mózgu, programowania lub inżynierii społecznej, albo po prostu depopulacja i upadek moralny jednostki lub masy ludzkiej. A za kulisami w tle oczywiście zyski i korporacje.

Portret użytkownika U_P_Adlina

dziadku ze wsi !!.....Nikogo

dziadku ze wsi !!.....Nikogo tak nie nienawidzę, jak banderowskich skur..synów, których własnoręcznie wysłałbym do piekła bez żadnych skrupułów, jednak nie widzę w tej chwili ich zbrodni i nie reaguję na nie tak, jakbym zareagował widząc je !! W tej chwili poruszył mnie obraz 12-letniego dzieciaka, któremu te ku..wy odcinają głowę !!.......To co mówisz nie jest usprawiedliwieniem dla nich, bo jeżeli nawet umarłby później, to odcięcie komus głowy na żywca nie jest na pewno, jak to nazwałeś, litościwe!!......Bardziej litościwy jest strzał w głowę !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika techno_krata

Dla ścisłości: oni mu tą

Dla ścisłości: oni mu tą głowę ODKROILI !!!! Narzędziem nie była nawet maczeta ale jakiś wiekszy nóż!!! Gdyby mu tą głowę odcięli jednym szybkim cięciem to dzieciak nie cierpiałby a tak... Oglądałem tem film. Nie mam słów. Tego nawet nie można nazwać zezwierzęceniem bo obraziłbym zwierzęta. To bydło - nie, nie bydło bo bydlęta to zwierzęta. To coś wpuszczamy do Europy. Wk...łem się. Nie mam ochoty pisać dalej.

Portret użytkownika Komik

Nie to, żebym się czepiał ...

Nie to, żebym się czepiał ... doskonale pojmuję Twoją reakcję, ale Twoje stwierdzenie:  "Nikogo tak nie nienawidzę, jak banderowskich skur..synów", wyklucza to, że ich nienawidzisz.

Zamiast "nie nienawidzę" powinno być "nienawidzę", chyba że się mylę, a to też nie jest wykluczone.

Pozdrawiam

Portret użytkownika U_P_Adlina

no raczej nie!!......Zobacz,

no raczej nie!!......Zobacz, że w języku polskim mamy takie podwójne zaprzeczenia, jak np: Nic nie wiem !!......Powinno być: Wiem nic! , ale tak nie mówimy !!........W językach innych nie ma tych podwójnych zaprzeczeń:....Ich weiss nichts, I know nothing !!.......Ale po polsku nie mówimy: Wiem nic, tylko: Nie wiem nic !!......Czy zgadzasz się pan ze mną panie Komik??

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj