Sukces depopulacji kulturowej, ludzie nie chcą mieć dzieci

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Implementowane do bólu wzorce kulturowe prowadzące w konsekwencji do depopulacji ludności zaczynają zbierać pierwsze żniwo. Nacisk na hedonizm i wiara w państwowy system emerytalny powoduje, że ludzie coraz rzadziej decydują się na posiadanie potomstwa.

 

Naukowcy z Open University w Wielkiej Brytanii przeprowadzili rozległe badanie socjologiczne, aby poznać jaki jest mit tradycyjnej rodziny. Według naukowców okazało się, że pary nieposiadające dzieci są szczęśliwsze od tych, które borykają się z trudami dnia codziennego z przybytkiem.

 

Przez wieki dzieci były przedstawiane, jako główna wartość każdego społeczeństwa i sens życia ludzkiego, jednak Europejczykom zdołano wmówić, że dzieci to kłopot i najlepiej je usunąć, bo potem zaczyna się tragedia. Notabene wywołana fiskalizmem państwa, które opodatkowuje rodziców dzieci w takim samym stopniu jak próżnujących singli z wyboru.

 

We wspomnianym studium socjologicznym wzięło udział ponad 5000 osób w różnym wieku, o różnym statusie społecznym i orientacji seksualnej. Okazało sie, że lepsze stosunki między małżonkami, panują w rodzinach, w których nie ma potomstwa.

 

Poprzez liczne wywiady, brytyjscy naukowcy wykazali, że w bezdzietnych rodzinach małżonkowie bardziej doceniają swoich partnerów, oraz są bardziej uważni i tolerancyjni niż w rodzinach z dziećmi. Stwierdzono też, że o dziwo pary bez dzieci są bardziej zainteresowane tym, aby uratować związek i są częściej gotowe do pracy nad sobą.

 

Jednocześnie, naukowcy byli w stanie zidentyfikować konkretne różnice związane z różnicą płci. Wykazano, że matki z dziećmi czują się dobrze na swoim miejscu, ale z partnerem spełniają się w mniejszym stopniu niż kobiety bez dzieci. Za to kobiety bezdzietne są bardziej zadowolone ze swoich relacji z najbliższymi niż z ich życia w ogóle.  Jednocześnie okazało się, że mężczyźni z dziećmi byli bardziej nieszczęśliwi niż ci bez potomstwa.

 

Oczywiście jak to zwykle bywa przy statystyce, wyniki te są tylko przybliżeniem i odzwierciedlają jedynie skutek jaki wywarło na rodzinach nadmierne opodatkowanie, powodujące lawinowy wzrost opłat za utrzymanie i wychowanie dzieci. Pokazuje to też, że implementowane w serialach czy filmach wzorce pokazujące szczęście w postaci bezdzietności, czy singlostwa, są skuteczne. Oznacza to, że liczba mieszkańców naszego kontynentu będzie nadal spadała. Co ciekawe propaganda ta zupełnie nie działa na arabskich i afrykańskich emigrantów zamieszkujących nasz kontynent.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika maciejgracjan

Chrzanić te farmazony.

Chrzanić te farmazony. Urodziły mi się dwie zdrowe córki (nie szczepione), największe szczęście jakie może spotkać człowieka. Nie sztuką jest odbierać życie, lecz je dawać. Pozatym to najlepsza inwestycja na stare lata i głodowe emerytury to dzieci. Pozdrawiam rodziców!

Be yourself, no matter what they say

Be yourself, no matter what they say

Portret użytkownika SurvivorMan

Świetnie że nie są

Świetnie że nie są szczepione, brawo za świadomość, ale... Zastanawia mnie jak to zrobiłeś, skoro już w ciągu pierwszych 24h po porodzie, jest pierwsze OBOWIĄZKOWE szczepienie na WZW B...
Nie straszyli karami? Można tak po prostu odmówić i już? Jak to jest?

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika pleban

jak dasz lekarzowi papierek

jak dasz lekarzowi papierek do podpisania ze zapewnia ze dziecku nic nie bedzie po szczepionce i bierze pelna odpowiedzialnosc to napewno ci tego nie podpisze i w tedy nie zaszczepi ci dziecka
co do ludzi  ze nie chca mniec dzieci bo tak zostaly im lepetyny wyprane poprzez gry,filmy,reklamy,glupie programy i seriale pogon za pieniadzem kariera ktora i tak nigdy nie zrobia itp wola sie bawic iprezowac byc na topie ja wole walic bide i zyc biednie czy skromnie ale byc szczesliwy z rodzina wiele ludzi ma pieniadze majatki a sa nieszczesliwi bo nie maja dzieci  maja tylko pozorowane szczescie i pozorowanych przyjaciul

Portret użytkownika maciejgracjan

Dokladnie tak jak kolega

Dokladnie tak jak kolega napisal zaden lekaz nie podpisze gwarancji bezpieczenstwa szczepien. Nie mozna dac sie zastraszyc tylko byc pewien swoich racji. Fakt w szpitalu zaszczepili bez pytania i mielismy z tego tytułu później problemy ale już jest dobrze i w przychodni nie szczepiliśmy wcale. Wystarczy oswiadczenie rodzicow ze nie wyrażamy zgody. Polecam forum szczepienia.org.pl

Be yourself, no matter what they say

Strony

Skomentuj