Słowo "chrześcijaństwo" stało się we Francji zakazane

Kategorie: 

Źródło: Public domain
Wraz z napływem sporej ilości muzułmanów do naszego kontynentu, dla własnego bezpieczeństwa lepiej nie obnosić się ze swoją religią w miejscach publicznych. W zachodniej części Europy, między innymi we Francji, stało się to wręcz zakazane.

 

Nie od dziś wiadomo, że muzułmanów drażni wszystko co jest związane z chrześcijaństwem - obchodzone święta, krzyże, symbole a w niektórych przypadkach przeszkadza im nawet nazwa miasta w którym żyją. Dlatego wielokrotnie słyszymy jak społeczność muzułmańska domaga się usuwania "obraźliwych" znaków czy symboli.

 

Sytuacja we Francji jest już na tyle poważna, że nawet samego słowa "chrześcijanie" nie wolno używać publicznie, ponieważ narusza to "zasadę neutralności wyznaniowej". Grupa muzyczna Les Prêtres, składająca się z trzech księży, reklamuje na plakatach koncert który odbędzie się za dwa miesiące. Chcą oni zbierać środki finansowe aby pomóc chrześcijanom, których prześladuje się na Bliskim Wschodzie.

 

Na plakatach promujących nadchodzący koncert stoi napisane, że pieniądze zostaną przekazane na rzecz "chrześcijan z Bliskiego Wschodu" - dokładnie ten zapis doprowadził do całej afery. Francuskie przedsiębiorstwo państwowe transportu publicznego RATP stwierdziło, że słowo "chrześcijanie" nie może znajdować się na plakatach, ponieważ mogłoby to urazić francuskich muzułmanów.

 

Oczywiście nikogo nie powinien również urażać fakt, że chrześcijanie są prześladowani, wypędzani a nawet mordowani na Bliskim Wschodzie; że chrześcijaństwo zaczyna być prześladowane już nawet w Europie a muzułmanie domagają się na tym kontynencie jeszcze większej ilości meczetów, większych praw i za wszelką cenę chcą walczyć z "bezpodstawną islamofobią".
 

 

Na podstawie: http://ndie.pl/kalifat-francji-slowo-chrzescijanie-zakazane-na-plakatach/

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika bogdan4957

Skoro Francja nie może

Skoro Francja nie może zarządzać i decydować w swoim własnym domu,tylko ugina się przed imigrantami,którzy narzucają swój porządek wyznaniowy,to świadczy już o jej powolnym upadku.A co za tym idzie w polityce długofalowej zarządzaniem państwem przejmą Muzułmanie.Jak wiadomo eskalacja Muzułman postępuje w bardzo szybkim tempie.Miejmy tylko nadzieję że zanim do nas dotrze fala meczetów,ktoś z rządzących to sobie uświadomi i pójdzie po rozum do głowy i zacznie proces przeciwstawiania się póki jeszcze jest na to czas.

asenizator

Portret użytkownika Mi

Mieszkam we Francji, nic mi

Mieszkam we Francji, nic mi nie wiadomo że nie można wymawiać slowa "chrzescijanin". Nikt sie nikogo nie czepia o religije a jak juz to raczej starsi Francuzi oburzaja sie na imigrantow, młodzi juz przeszli pranie mozgu w szkolach i tv. A prawdziwych chrzescijan to i tak dawno już nie ma. No moze jeszcze prawoslawie jakos sie trzyma prawdziwej wiary.

Portret użytkownika heddon

Istotnie, powinieneś zebrać

Istotnie, powinieneś zebrać sporą garść minusów. Najbradziej znane muzułmańskie jednostki SS to: Legion Turkiestański, dywizje górskie Waffen-SS: 13. „Handschar” i 23. "Kama", 1. Wschodniomuzułmański Pułk SS (jednostki pułku wykazały się niebywałym bestialstwem wobec ludności cywilnej podczas powstania warszawskiego, służyli tam licznie m.in. tak hołubieni dziś w Polsce Czeczeni).

Strony

Skomentuj