Skandaliczna szopka w Tajpej i walka z „Bożym Narodzeniem”

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Pontyfikat papieża Franciszka bardzo mocno podważył wiele chrześcijańskich dogmatów. Pandemia COVID-19 tylko spotęgowała skalę bluźnierstwa, jakim jest wywracanie do góry nogami największej religii świata.

Rok temu w Watykanie stanęła szopka, w której o wiele łatwiej doszukać się wizerunków kosmitów i pogańskich bóstw, aniżeli tradycyjnych przedstawień najważniejszych postaci, na czele z Jezusem. Nie tak dawno w Neapolu stanęła szopka, w której trzej mędrcy ze Wschodu, trzymają paszporty covidowe. Teraz została ona przebita przez twór z Tajpej, na Tajwanie. To właśnie tam, przed jednym z kościołów, pojawiła się szopka bożonarodzeniowa, w której Jezus został umieszczony... w wielkiej strzykawce i sam trzyma „szprycę” w dłoni.

Wszystkie te „instalacje”, miały na celu podkreślić to, w jakich obecnie czasach żyjemy. Każda z nich podważyła to, na czym wyrosła chrześcijańska kultura.

Nie można się jednak temu dziwić, skoro Komisja Europejska opracowała dokument pt.: „Union Of Equality”. Zawarte w nim tezy nie pozostawiają wątpliwości: eurokraci troszcząc się o „politykę integracyjną”, chcą bardzo mocno ograniczyć używanie symboli dotyczących Świąt Bożego Narodzenia w przestrzeni publicznej. Zatem, aby nie urazić dżihadystów, których nikt tu nie zapraszał, bo sami się wprosili, normalni mieszkańcy Europy, mają nie ubierać choinek, nie słuchać kolęd, nie oświetlać budynków i ulic w taki sposób, aby nie prowokować wyznawców innych religii.

Skandaliczne jest to, w jakim kierunku podąża myślenie kierownictwa UE. Z jaką lekkością zabija ono najpiękniejsze momenty w roku, gdy ludzie choć na chwilę staję się trochę lepsi. Wplatanie w symbole religijne akcentów związanych z pandemią jest bałwochwalstwem, bo szczepionki i paszporty covidowe, zaczynają urastać do rangi nowych „mesjaszy”.

Naprawdę komuś się to podoba?

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika pobudka

@Marcin Kozera poza tym,

@Marcin Kozera poza tym, skoro "wierzący" albo "wyznawcy" robią co chcą... kardynałowie, biskupi, księża, zakonnicy i zakonnice robią co chcą... to co to ma być innego jak nie jedna wielka szopka... czego się spodziewać po papieżu? 

Portret użytkownika Quark

Szopka - jak sama nazwa

Szopka - jak sama nazwa wskazuje. Cały ten system wierzeń jest nam słowianom kulturowo obcy gdyż są to mity i legendy oparte o wydarzenia z dziejów żydowskich , więc "rozpaczać" ich rozmywania się nie ma powodu - wręcz przeciwnie pora już otrząsnąć się z tych naleciałości . Nie ujmując niczego mądrości Jezusa i jego przekazu , cała reszta to zwykłe brednie . Choinka , Betlejemska stajenka , królowie ze wschodu , kolędy i wreszcie samo umiejscowienie tych "świąt" w kalendarzu to czysty niczym nie poparty wymysł , indoktrynacja i ciemnogród - nie mający nic wspólnego z prawdziwą religią ! Prawdziwa religia jest "kompasem" wewnętrznego sumienia i samokontroli oraz kultem boskości w człowieku a nie ideologią nastawioną na płytkość zewnętrznych rytuałów. 

Portret użytkownika wojna.INFO

Człowiek by nie dać się

Człowiek by nie dać się zniewolić korzysta z trzech filarów.

1. Rodzina - tradycyjny model rodziny w którym ceni się doświadczenie osób starszych i cieszy z energii młodych

2. Religia - dowolna, ale wspólna dla dużej grupy w której ma się dzieki niej oparcie

3. Tradycja - ciągłość pokoleniowa i duma z bycia potomkiem

Te trzy filary należy zburzyć by zniewolić ludzkość. W zasadzie są już zbużone w przyapdku większości ludzi w "cywilizowanych krajach".

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Nie dość żeś głupi dzbanku to

Nie dość żeś głupi dzbanku to jeszcze prymitywny. Zdobienie choinek to stary słowiański zwyczaj zaadoptowany przez kościół. Boże Narodzenie to piękna traycja i przejaw nagromadzonych warstw kultury, jeśli chcesz to niszczyć to jesteś dokładnie tam gdzie żydo-bolszewia. Wiadomo bowiem, że to czczący kutasa "lud wężowy" podszywa się pod żydów. Sam z siebie jest bezpłodny i nic nie potrafi wytworzyć więc to do perfeksji opanował podszywanie się i kłamstwo.

Portret użytkownika SurvivorMan

Zgadza się że zdobienie

Zgadza się że zdobienie choinki to tradycja pogańska... Podobnie jak pusty talerz przy stole, czy siano pod obrusem... To wszystko jest pogańskie!
Właściwie, tak po prawdzie, to Kościół Katolicki nie ma praktycznie żadnych czysto swoich świąt, może po za tymi związanymi z biblijną Marią, którą musiał najpierw, totalnie niezgodnie z przekazem biblijnym, wywindować do jakiejś absurdalnej rangi aby móc świętować to co z nią związane...
A poza tym? Obrzędy związane z Wielkanocą... Świętem Zmarłych... Zielone Świątki... WSZYSTKO POGAŃSKIE!
Natomiast jeśli chodzi o zaadoptowanie tych świąt...  Bandycki od wieków kościół, tylko po to niektóre z tych zwyczajów zaadoptował, żeby pomóc zdusić do końca reakcje pogańskie!
"Widzicie Poganie? My nie niszczymy waszej tradycji... My o nią dbamy..." - pierd.lona obłuda!!!
Obłuda, podstęp i niszczenie wszystkiego na co mógłby się wk.rwić Jahwe...
Klasyka z wielkiej księgi zbrodni - Biblii...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj