Skandal z Szymonem Marciniakiem. Podejrzane Stowarzyszenie "Nigdy Więcej" zdecydowało, że jest faszystą bo przyszedł na konferencję Sławomira Mentzena

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

Szymon Marciniak, międzynarodowy sędzia piłkarski z Polski, znalazł się w centrum kontrowersji na kilka dni przed finałem Ligi Mistrzów UEFA, który miał prowadzić między Manchesterem City a Interem Mediolanem 10 czerwca 2023 roku. Oskarżenia wobec Marciniaka nie dotyczą jednak czegoś co sędzia zrobił albo powiedział. Zarzut bycia faszystą i rasistą sformułowała względem niego podejrzana organizacja znana jako "Stowarzyszenie Nigdy Więcej" a zarzut dotyczy jego udziału w imprezie zorganizowanej przez polityka Konfederacji, Sławomira Mentzena.

 

To już bolszewizm w najczystszym wydaniu. Poglądy oskarżonego są nie istotne, bo lewicowe szumowiny z "Nigdy Więcej" rozpętały aferę o to, że Szymon Marciniak śmiał pojawić się na konferencji organizowanej przez polityka, którego oni nie lubią.

 

Sławomir Mentzen, lider prawicowej partii Konfederacja, znany jest ze swojego wolnościowego podejścia do gospodarki. Jednak dla lewaków liczy się tylko pięciopunktowe hasł: "Nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej", wieńczące jego wykład. Oczywiście treść wykładu lewactwo pomija i skupia się tylko na ostatnim podsumowującym haśle sugerując, że to wyłącznie stanowi istotę poglądu Mentzena.

 

Impreza, na której był obecny Marciniak, nazywana Everest, była zorganizowana przez Mentzena. Mentzen twierdzi, że było to wydarzenie biznesowe i nie miało nic wspólnego z polityką. Stowarzyszenie "Nigdy Więcej" zareagowało na udział Marciniaka w wydarzeniu Mentzena, podkreślając, że pomimo opisywania go jako networkingowego, "wydarzenie wyraźnie służyło promocji programu politycznego Mentzena przed tegorocznymi wyborami parlamentarnymi w Polsce".

 

Nie argumentując dlaczego to oni mają monopol na twierdzenie z kim wolno się spotykać, ludzie ze Stowarzyszenia "Nigdy Więcej" zadenuncjowali Marciniaka wysyłając oficjalną skargę do UEFA, wyrażając swoje zaniepokojenie publicznym skojarzeniem Marciniaka z Mentzenem i jego odmianą prawicowej polityki, której te lewaki nie akceptują i co uważają za niezgodne z podstawowymi wartościami fair play, takimi jak równość i szacunek.

 

UEFA zadeklarowała, że jest świadoma zarzutów i domaga się pilnych wyjaśnień. Organizacja piłkarska stwierdziła, że "brzydzi się 'wartościami' promowanymi przez grupę, o której mowa, i traktuje te zarzuty bardzo poważnie". Marciniak również zareagował, choć nie odniósł się bezpośrednio do zarzutów. W swoim oświadczeniu podkreślił, że "zawsze na pierwszym miejscu stawia fair play oraz szacunek do drugiego człowieka" i odcina się od przejawów rasizmu, antysemityzmu i braku tolerancji.

 

Ostateczne decyzje w sprawie Marciniaka i jego udziału w finale Ligi Mistrzów miały zostać ogłoszone przez UEFA w piątek, 2 czerwca 2023 roku. Pojawiaja się sugestie, że polski sędzia zostanie zawieszony i lewactwo z "Nigdy Więcej" będzie mogło odtrąbić sukces.

 

Stowarzyszenie Nigdy Więcej, które wsławiło się promocją SImona Mola, murzyna, który uwodził polskie kobiety i zarażał je intencjonalnie HIV czy Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, założony przez przestępce poszukiwanego listem gończym niejakiego Rafała Gawła, to przykłady bezkarnych lewackich ekspozytur, z któymi państwo polskie boi się zrobić porządek. Pytanie co z taką nagonką zrobi obecna władza, ale sądząc po obecnym kierunku ataku, będą to raczej wspierać jak na kolegów lewaków przystało.

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika OjciecDyrektor

Tak nas wszystkich zastraszą,

Tak nas wszystkich zastraszą, że nie pójdziesz do sąsiada na grilla, bo ...
okaże się, że ten miesiąc temu był w restauracji w której zupełnie przypadkiem było spotkanie ludzi mafii.
Siedząc obok (nie wiedząc obok kogo) i po prostu ich nie znając zapytał tylko czy może skorzystać z telefonu bo uległ awarii i musi zadzwonić do domu/firmy.
Cóż, masz przerąbane, bo zdaniem władzy Twój sąsiad ma kontakty z mafią, a ty tłumacz się dlaczego siedzisz u niego na ogrodzie.
Śmialiśmy się z Chin i pełnej inwigilacji, a tam było tylko przedszkole. Reszta rozwinie się w euro kołchozie.
No to teraz koniecznie trzeba o to samo oskarżyć wszystkich dziennikarzy, którzy tam byli jak i innych.
Dlaczego Marciniak padł ofiarą? Bo jest na świeczniku a oni wiedzą, że dzięki temu informacja rozniesie się z szybkością pocisku i zrobi się po prostu gnój. O to im chodzi. Pokażą nam, że nawet niewinny może stać się ofiarą, jeśli sprzeciwi się dyktatorom.
 

Jak będzie przymusz, to chcę zastrzyk w pośladek. Zawsze będę szczerze odpowiadał, że mam szczepionkę w dupie.

Portret użytkownika inzynier magister

to dopiero początek, bo

to dopiero początek, bo zobaczymy co będzie się działo na serwerach, kto będzie niby wybrany, jeśli ryży folksdojcz i inne lewackie ugrupowania terorystyczne komuchów eurosojuza to zniszczą nas doszczętnie ! terroryści lewaccy z eurokołchozu jużpokazali że nie będzie wolności słowa a każdu normalny i katolik będzie musiał byćz amknięty w obozie koncentracyjnych albo pozbawiony praw obywatelskich ! Nowi hitlerowcy NWO są bardzo niebezpieczni, jak pokazała ostatnia szopka w europarlamencie kiedy wszyscy bronili putina i oskarżali Polskę !  Musimy stworzyć silną armię Chrystusa Króla Polski by się obronbić przed diabłami NWO !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika S

A teraz popatrzmy na to

A teraz popatrzmy na to wydarzenie, w kontekście powołanej przez rząd "Komisji do wskazywania palcem kto jest ruską onucą", której istnienie podpisał z marszu niejaki pan Długopis. Dziwne, że tu na ZnZ jest o tym cisza, bo przecież to zagrywka na poziomie minimum budzącej się III Rzeszy i od dwóch (chyba) dni, w Polandzie grupka ludzi na usługach rządu, może na podstawie całkowitego widzimisię zniszczyć każdego kogo zechce i odebrać mu cały majątek. Zagrywka tak "stalinowska", że nawet zwierzchnictwo z USA się wystraszyło i Bidet wezwał Długopisa do siebie, żeby się wytłumaczył (tak słyszałem). Wygląda na to, że NWO w Polandzie jest tuż tuż ...

Portret użytkownika S

Skąd nadaję to chyba dość

Skąd nadaję to chyba dość łatwo się domyślić, choć był taki jeden "yntelygent" co twierdził, że z Francji. Nie próbowałem mu tłumaczyć, bo po co Wink

A o jakich anglosaskich produkcjach mówisz, bo nie łapię?

Strony

Skomentuj