Skandal pedofilski z Dalajlamą w roli głównej

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Dalajlama poprosił młodego chłopca by ten ssał jego język. Później powiedział, że było to niewinne i zabawne. Jego zachowanie uwiecznione podczas oficjalnej audiencji w lutym bieżącego roku wywołało z opóźnieniem szok na całym świecie.

 

Dalajlama to duchowy przywódca Tybetu i jedna z najważniejszych postaci w buddyzmie. Tytuł "Dalajlama" oznacza "Ocean Mądrości" i jest nadawany od XIII wieku najwyższemu przywódcy Tybetu, który uważany jest za inkarnację bodhisattwy (osoby dążącej do oświecenia, która zrezygnowała z osiągnięcia nirwany, aby pomagać innym).

 

Obecny Dalajlama, Tenzin Gyatso, urodził się w 1935 roku w prowincji Amdo w Tybecie. W wieku dwóch lat został uznany za inkarnację poprzedniego Dalajlamy i rozpoczęła się jego edukacja religijna i świecka. W 1959 roku, w wyniku chińskiej inwazji na Tybet, Dalajlama musiał uciekać z kraju i obecnie mieszka w Dharamsali w północnych Indiach, gdzie założył rząd na uchodźstwie.

 

Dalajlama do tej pory nie był znany z pedofilskich zachowań ale z dążenia do pokoju i niestosowania przemocy w rozwiązywaniu konfliktów, a także z promowania szacunku dla innych religii i kultur. Otrzymał wiele nagród i wyróżnień za swoją pracę na rzecz pokoju, w tym Pokojową Nagrodę Nobla w 1989 roku, za pokojową walkę o wyzwolenie Tybetu. Od tego czasu stał się działaczem na rzecz ochrony środowiska współpracując ze Światowym Forum Ekonomicznym Klausa Schwaba w celu wspierania programu zmian klimatycznych.

 

Jego nauczanie koncentruje się na praktykach medytacyjnych, samodoskonaleniu i współczuciu dla innych istot. Wierzy, że każdy człowiek ma w sobie potencjał do osiągnięcia oświecenia i że poprzez rozwijanie pozytywnych cech takich jak miłość, współczucie i empatia, możemy stworzyć lepszy świat dla wszystkich.

 

Dalajlama jest również znany z aktywnego działania na rzecz Tybetu, jego kultury i niepodległości. Jego dążenia do wolności Tybetu spotykają się jednak z oporem ze strony rządu chińskiego, który uważa Dalajlamę za separatystę i zagrożenie dla stabilności kraju.

 

Komentując skandal Dalajlama oświadczył, że było to niewinne zachowanie i lekkie dokuczanie chłopcu, za które przeprosił. Czy to jednak wystarczy?

 

 

Ocena: 

Średnio: 4.3 (11 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

to teraz w TVN powinni

to teraz w TVN powinni nakręcić film o pedofilskich buddystach albo ze trzy filmy bo tvn i inne stacje lubią kręcić filmy o pedofilach, ale nie o biznesmenach i filantoropach pedofilach i pederastach z Davos, z Davos pedofile i pederaści są święci i nie wolno robić o nich filmów !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika axell69

O was  katolach i  prałatach

O was  katolach i  prałatach , prawda powinna nonstop w telrwizji być nadawana   Pedofile  księża  pedofile  papiesze  i  spierdolone głowy wiernych  takich jak  TY  , Więc  w pierwszej kolejności  wypierdziela do ziemi  Egipskiej  cały dobytek   złodzie podofilów   i oszustów made in   katolicos   za wami    wracają do domu  szydzi    , wtedy skończy dawos srawos  i inne złodziejstwo , my wrócimy  do swoich praw  i dóbr ,  wtedy  wszystko  bedzie tak jak  powinno być 

Zachęcam do minusowania  - pokażcie swoją  moc  bankruci umysłowi 

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika spokoluz

A wy to co - sexdewiacja  i

A wy to co - sexdewiacja  i pedofilia  -  wyczyść u siebie  a potem krytykuj i komentuj.

Odwracacz wzroku od waszych podłych czynów.

Nie musisz już robić propagandy wyborczej dla pisiorów - wyborów nie będzie a pisiorów i reszty tałatajsta z ryżego dołka i innych również nie będzie.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Pani Jola

"diabeł najbardziej

"diabeł najbardziej nienawidzi katolików" djabeł ściemnia jak zawsze, a tak na prawdę katolicyzm to zaowalowane lucyferiaństwo, czyli szatanizm. Gdyż chodzi o to aby jak najwięcej ludzi sprowadzić na manowce i tutaj katolicyzm jest narzędziem szatana.

Katolom to nawet jakby diabła postawili na ołtarzu to klękać będą. Tak głęboko chorzy na łeb to są ludzie. Powodzenia inzynierku, diabeł już cię ma w kieszeni, już cię nakrył kapeluszem Smile

I ty modlisz się do Chrystusa a ja się pytam którego bo wy macie jakiegoś podstawionego. To djabeł jest waszym "chrystusem".

Portret użytkownika zgnily stulejarz

O tych zboczencach z

O tych zboczencach z lgbtorpedo by mogli nakrecic setki filmow ale jakos to ignoruja. Moze dlatego ze maja taka sama szkodliwa ideologie, jak wybiora trzaskowskiego (bo na to sie zanosi zamiast globalisty tuska) to bedzie to samo co w warszawce czyli homopropaganda 24/7 i wykonywanie wszystkich zadan syjonistow z WEF

Portret użytkownika Marek Kimono

Taaaa już w telewizji

Taaaa już w telewizji pierdolą że u nich to normalne i ten zbok dalajłama on tak żartobliwie dokuczał dziecku kurwa fa, zapewne dalajłama nie znał normalnych obyczajów jakie powinny funkcjonować na świecie. To chłop zy górzysty wsi i nie wiedzioł że cywilizowany świat nie wtyka dzieciom jęzora do gęby. Huj mu w dupe temu pajacowi, to podstawiona marionetka jak reszta polityków i oficjeli. A ja mam w dupie zwyczaje buddystów, niech się kurwy zachowują po naszemu.

A jak nie to niech spierdala wysoko do tybetu i nie wychyla jęzora.

Strony

Skomentuj