Seria przypadkowych wypadków polskich polityków, czy coś więcej?

Kategorie: 

Źródło: © European Union 2016 - European Parliament

W ostatnich miesiącach dochodziło do dziwnych wypadków samochodowych polskich oficjeli. Nie byłoby w tym nic zastanawiającego, gdyby nie pamiętny Smoleńsk. Wszyscy jesteśmy wyczuleni na to co się dzieje z rządzącymi Polską, dlatego warto się przyjrzeć jakim sprzętem poruszają się osobistości rządu, który dla wielu państw jest bardzo niewygodny.

 

Rząd pani Szydło ma zamiar wprowadzić podatki dla supermarketów, zastopować miliardowe napady na warszawskie kamienice oraz całkowicie zatrzymać wywóz bilionów watowskich pieniędzy.

Można wyliczać więcej posunięć, które powinny być już dawno wykonane, a które z jakichś powodów nie zostały zrealizowane. Wszyscy wiemy, albo podejrzewamy dlaczego tak było, dlatego to, jakie wyposażenie, jakie akcesoria i jakie pojazdy służą rządzącym jest tak istotne. Nie zapominajmy o dziwnych wypadkach głównego krytyka Unii Europejskiej, Nigela Farge, któremu w czasie jazdy samochodem "odpadło" koło. Jakimś cudem uszedł śmierci. Wiemy o wielu poprzednich akcjach z "podpiłowanymi" oponami niewygodnych polskich polityków.

Na dodatek mamy ciągle niewyjaśnioną sprawę samochodowej śmierci Rafała Wójcikowskiego, posła Kukiz 15. Tak wielkie nagromadzenie wypadków samochodowych, w tak niedługim odcinku czasu, musi skłaniać do przemyśleń. Proszę zobaczyć jak grube są drzwi limuzyny Trumpa. Gdyby taki pojazd posiadali pan prezydent i pani premier Polski, to można być pewnym, że "papierowe" cinquecento nie dało by rady. ( A może "pancerne"?)

 

Źródła:

http://zmianynaziemi.pl/wideo/czy-ktos-mogl-probowac-zabic-znanego-krytyka-ue-nigela-faragea

http://www.businessinsider.com/the-beast-presidents-limo-2015-2?IR=T

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/szokujace-informacje-na-temat-wypadku-posla-kukiz15-r...

http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/75435-nigel-farage-mial-wypadek-nie-wyk...

http://www.focus.de/auto/ratgeber/sicherheit/neue-panzerlimousine-fuer-donald-trump-donald...

Ocena: 

Średnio: 2.6 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Alien1974

Po tym jak dowiedziałem się,

Po tym jak dowiedziałem się, że Lech Wałęsa jest bohaterem, a cała afera wokół Wałęsy jest zrobiona tylko po to żeby zniszczyć człowieka, a przy okaji odwrócić uwagę od ważnych spraw, można powiedzieć, że z tą Polską naprawdę coś jest nie tak. A skoro Lech Wałęsa jest niewinny, to kto w takim razie jest winny? 

Strony

Skomentuj