Sensacyjny zgon biskupa Hosera, przyjął dawkę "mikstury C-19" i odszedł...!

Kategorie: 

Źródło: wikipedia

Od kilkunastu miesięcy jesteśmy świadkami dziwnych medycznych zjawisk. Liczne gwiazdy, czy to dziennikarstwa, czy to show biznesu, nagle odchodzą z tego świata. Dzieje się to w czasie plan-demi, po przyjęciu "mikstury C-19". Można by rzec, w dziwnych okolicznościach, ludzie "ukłuci" przenoszą się na tamten świat. Media wmawiają nam, że tak dzieje się, bo organizmy chętnych na "ukłucie" były słabe, albo z powodów innych, tylko aby nie wiązać zgonu z "wstrzyknięciem". Okazuje się, że niedawna śmierć arcybiskupa Hosera była związana z przyjęciem dawki "mikstury C-19" !

Abp Henryk Hoser, był seniorem diecezji warszawsko-praskiej i wizytatorem apostolskim w Medziugorie, z powodu rzekomego zakażenia Covid-19 rozpoczął "wizytację" na oddziale jednego ze szpitali. Jak się okazuje, wegług informacji jakie przekazał na swoim koncie na Facebooku ks. Henryk Zieliński, redaktor naczelny tygodnika „Idziemy”: "...abp Hoser przyjechał do Polski, żeby się zaszczepić. Przyjął pierwszą dawkę Pfizera, ale przed przyjęciem drugiej się zaraził Covid-19. Proszę o modlitwę w jego intencji. To jeden z najbardziej prawych i wiernych polskich biskupów. Wykonał niezwykłą pracę w Medjugorie” - dodał ks. Zieliński.” !

 

Jak widać, po przyjęciu pierwszej dawki arcybiskup Hoser natychmiast został wzięty na stałe do innego wymiaru ! Tą wersję potwierdza dobrze poinformowany Ks. Natanek w wideo o tytule "NANOTECHNOLOGICZNY KECZUP..." - wideo w linku. Ks. Natanek mówi jeszcze o innym ciekawym fakcie, który wyciekł z polskiego Kościoła, mianowicie biskup Hoser miał namawiać Polaków do "wstrzyknięcia" w siebie tajemniczej i groźnej "mikstury C-19" ! 

 

To jest bardzo ważna informacja, zwłaszcza to co stało się z biskupem Hoserem zaraz po "przyjęciu mikstury", bo znany i wybitny epidemiolog Dr Zbigniew Hałat stwierdza, na podstawie medycznych badań, że: "...słychać coraz częstsze głosy specjalistów, że zaszczepieni przeciw COVID roznoszą zakażenie", innymi słowy, zaszczepieni są nosicielami choroby "Kowid-19", a ujmując to wprost są chorzy na "kowid 19" po wstrzyknięciu, a nie przed !

Te informacje są sensacyjne ! To nie wszystko, bo we wspomnianym wideo Ks. Natanek informuje o eksperymentalnych urządzeniach w zachodniej Europie, które potrafią już odczytywać z ludzkich organizmów kto przyjął, a kto nie, eksperymentalny preparat biologiczny, nazywany potocznie "szczepionką". urządzenia te szczytują z organizmów dane nosiciela "mikstury C-19" ! Nie możemy wykluczyć, że ktoś dużo wcześniej zaplanował i opracował metodę wstrzykiwania zaawansowanej technologii, za pomocą strzykawek, co dla wielu może wydawać się czymś z pogranicza fantastyki naukowej, a co, jak się okazuje, już jest rzeczywistością... Czy to was dziwi ?!

Linki:

https://www.rp.pl/kosciol/art195941-abp-hoser-zakazony-koronawirusem-trafil-do-szpitala

https://pch24.pl/dr-zbigniew-halat-slychac-coraz-czestsze-glosy-specjalistow-ze-zaszczepie...

Ocena: 

Średnio: 3.8 (16 votes)

Komentarze

Portret użytkownika marka

nie przejrzy, jest

nie przejrzy, jest zmanipulowane stopklatkami socjotechniki uzywanej w tv i pozostałych mediach, w tym na facebooku. o działa na nich jak hipnoza więc zachowują sie tak a nie inaczej.

Portret użytkownika Rumcajs

niestety ale w scierwomediach

niestety ale w scierwomediach o tym nie powiedzą...

a z innej beczki:

ostatnio byłem na poczcie i  patrzę a tu książka za szybką przy samym głownym okienku "o Krzysztofie Krawczyku" - myślę sobie hmmm - chyba przeczytałem już tą książkę - skoro wiem że jest cała o tym jak to zmarł od wszystkiego, tylko nie od szczepionki którą przyjął... 

 

 

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl i www.pl1.tv

 

Portret użytkownika inzynier magister

"Mikstura C-19" to znak albo

"Mikstura C-19" to znak albo oznaczenie tak jakby radioaktywny polon 204, Polon jest silnie radioaktywnym, srebrzystoszarym metalem. Jego właściwości fizyczne i chemiczne są zbliżone do selenu. Jest silnym emiterem promieniowania alfa, podobnie "mikstura C-19" musi działać na czytniki NWO !

Od 1 października Portugalia zrezygnuje z nakazu prezentacji dokumentów zaświadczających, że klient nie jest chory na COVID-19. Przestanie też obowiązywać nakaz ograniczania liczby gości w restauracjach.

Limity gości oraz konieczność udowadniania, że nie jest się chorym na Covid-19 obowiązują od lipca 2021. Teraz rząd Portugalii ogłosił, że zrezygnuje z nich już od 1 października.

Taka decyzja jest związana – jak podają władze – z wysokim odsetkiem osób zaszczepionych. Pełny proces szczepień zakończyło tam już prawie 84 proc. populacji, a co najmniej jedną dawkę przyjęło ponad 86 proc.

Walka z Covid-19 dla Portugalczyków okazała się być dość kosztowna. Szacuje się, że z powodu lockdownów swoją działalność zlikwidowało blisko 50 proc. działających w sektorze gastronomicznym przedsiębiorców.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika annanna

Jeżeli to prawda że

Jeżeli to prawda że zaszczepieni zarażają to wyobraźcie sobie te kraje które rezygnują z obostrzeń - teraz to dopiero będzie pandemia!!! Widocznie tam gdzie rezygnują to mają już wystarczającą liczbę roznosicieli choroby lub chorób dziwnych i nieznanych na tych niezaszczepionych. Więc może dobrze że u nas są jeszcze obostrzenia - ja rząd z nich zrezygnuje to szykujmy się na śmierć lub w najlepszym razie kalectwo

Strony

Skomentuj