Sekretarz Generalny ONZ ogłosił, że koronawirus wymknął się spod kontroli

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Zdaniem sekretarza generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych - Antonio Guterresa - epidemia koronawirusa wymknęła się spod kontroli. Dodatkowo Guterres wezwał do znacznego zwiększenia wykorzystania nowych i istniejących narzędzi, które mogą pomóc w walce z chorobą i zapewnić leczenie ratujące życie, zwłaszcza w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

 

Sekretarz Generalny ONZ zauważył, że wkrótce ludzkość pokona kamień milowy miliona ofiar śmiertelnych z powodu koronawirusa. Jednocześnie polityk nazwał pandemię „zagrożeniem numer jeden” dla globalnego bezpieczeństwa.

„Pandemia COVID-19 to kryzys inny niż jakikolwiek inny w naszym życiu, a tegoroczna sesja Zgromadzenia Ogólnego będzie inna niż wszystkie” - dodał.

 

Wielu osób pokłada nadzieje w szczepionce, która ma się niedługo pojawić, ale jak powiedział Guterres, nie ma panaceum na tą pandemię. Podkreślił przy okazji, że sama szczepionka nie rozwiąże kryzysu. Według Sekretarza Generalnego ONZ, szczepionkę należy postrzegać jako globalne dobro publiczne, ponieważ COVID-19 nie zna granic. Jego zdaniem potrzebne są szczepionki przystępne cenowo i dostępne dla każdego.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 1 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika ARTUR

Masz rację , zagłada ptaków

Masz rację , zagłada ptaków na zach. wybrzeżu USA pokazuje pełną gotowość do rozpętania piekła na Ziemi , jak to mówią niektórzy " w czasach ostatnich piekło zejdzie na Ziemię " . W styczniu 2021 r będą gotowe czipy i szczepionki więc czas jest krótki .

Portret użytkownika Arya

Owszem, ale przypomnij sobie

Owszem, ale przypomnij sobie co na początku plandemi pisałem o kreacji. A kreację stworzyliśmy MY wszyscy. ICH jest zbyt mało, by sami byli w stanie dokonać tego, co mają w planach. By IM się to udało, to potrzebują NASZEJ energii. Prawdą jest, że manipulują resztą, ale to ta reszta przyzwala na manipulację, czyli sama jest odpowiedzialna, bo na tę manipulację pozwala. Nawet gdy ktoś jest nieświadomy i go uświadomisz, to i tak często robi to, co robił wcześniej. Gdyby reszta, czyli prawie 8 miliardów ludzi powiedziało "KONIEC", to ten koniec nastąpiłby w ciągu chwili, bo energia zasilająca zaistniałą sytuację zostałaby zabrana. I właśnie coś takiego miałem na myśli, pisząc w tamtym temacie o odpowiedzialności. Po prostu MY mamy moc, dzięki której jesteśmy w stanie zrobić, cokolwiek zapragniemy, ale niestety zbyt mało z NAS to rozumie. Lecz brak zrozumienia nie sprawia, że ludzie przestają być odpowiedzialni. To działa tak samo jak prawo przyczyny i skutku. Jeśli nie wiesz, że uderzenie młotkiem w palec powoduje ból, to jak się uderzysz, to nie znaczy, że cię nie będzie boleć, bo nie wiedziałeś. Albo małe dziecko, które wkłada rękę do ognia... nie wie, że się poparzy, ale prawo przyczyny i skutku zrobi swoje. Właśnie tak samo jest z odpowiedzialnością, a tym bardziej że tutaj w grę wchodzi nasza energia i kreacja. 

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika drako_tr

Arya...skoro to MY

Arya...skoro to MY wykreowaliśmy sobie taką rzeczywistość, to TY i JA przynajmniej raz powinniśmy to sobie wykreować w wyobraźni...ale tak nie było, więc moim zdaniem kreacja odpada.

" By IM się to udało, to potrzebują NASZEJ energii. " dokładnie tak, dodatkowo potrzebują naszej zgody, a szczytem ICH marzeń, jest o, żebyśmy wszyscy sami poszli pod ICH nóż...i tak się dzieje, ci wszyscy w kagańcach, sami pobiegną po to, co ONI przygotowali.

To właśnie ONI blokują coś, co nadchodzi, a nadchodzi NASZ, nie ICH , tylko NASZ awans w rozwoju duchowości, właśnie po to uświadamiasz innych, by dopiero stworzyć masę ludzkich obudzonych istnień, która w końcu powie "KONIEC"

Portret użytkownika Arya

Arya...skoro to MY

Arya...skoro to MY wykreowaliśmy sobie taką rzeczywistość, to TY i JA przynajmniej raz powinniśmy to sobie wykreować w wyobraźni...ale tak nie było, więc moim zdaniem kreacja odpada.

Poważnie? A ile razy pisałeś o ludziach w kagańcach czy czymś podobnym? Wciąż masz taki obraz w myślach, a nawet tylko myśląc na ten temat, kreujesz. Po prostu i TY i JA robimy to w sposób nieświadomy, ale jednak robimy. To działa na mniej więcej takiej zasadzie, jak to, gdy powiem, że masz nie myśleć o niebieskim słoniu. Najpierw i tak o nim pomyślisz, a dopiero potem zanegujesz.  Ale to, że robimy to w sposób nieświadomy, nie zwalnia nas z odpowiedzialności. Pytanie, jakie powinniśmy sobie zadać, to co zrobić, by to odkręcić. I tu widzę możliwość uświadamiania innych. Ale oczywiście sensowne działania na poziomie fizycznym też wchodzą w grę. 

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika drako_tr

" A ile razy pisałeś o

" A ile razy pisałeś o ludziach w kagańcach " - Arya, ale to nie jest obraz z mojej wyobraźni tylko rzeczywistość...ja cały czas przekazuje, czym to się dla nich skończy i robię to całkiem świadomie, bo znam konsekwencje maseczkowego szaleństwa.

Żeby odkręcić to szaleństwo, należy działać jak WHO, trzeba cały czas uświadamiać ludzi i ukazywać kłamstwa rozsiewane przez światową organizację śmierci i jej klakierów.

I ja właśnie to robię...

Portret użytkownika Arya

Arya, ale to nie jest obraz z

Arya, ale to nie jest obraz z mojej wyobraźni tylko rzeczywistość

No właśnie. A co to jest rzeczywistość? Może napisze tak rzeczy(w)istość. Miliardy ludzi na całej planecie dały się zwieść. Miliardy ludzi zamieniły rzeczy(w)istość. Wkład jednostki jest tak mały, że wręcz niezauważalny, ale kreacja pomnożona miliardy razy zrobiła swoje. Dlatego ja na początku pisałem o kreacji, bo wiem, jak to działa. Wiem, że niektórzy od początku chcieli z tym walczyć, między innymi Ty. Ale jeśli chcesz z czymś walczyć, to po prostu kreujesz to w swoim umyśle, bo gdybyś nie kreował, to nie chciałbyś walczyć, bo nie byłoby z czym. Rozumiesz już, jak to działa? ONI wiedzą i wykorzystali tę wiedzę, byś i TY kreował to, czego chcą. Jedyną sensowną reakcją gdy to się zaczynało, byłoby olanie tematu, ale tak musiałyby zrobić te miliardy. Jednostka tez może się opierać, ale nie znam osoby o takiej mocy umysłu, która nie uległaby tak dużej energii. I teraz zauważ, że obie strony tworzą tę samą energię, tylko jej zwrot jest przeciwny. Ale dla systemu nie ma znaczenia, w którą stronę jest skierowany zwrot, tylko sam fakt istnienia energii. Dlatego, dopóki nie przestaniemy zasilać tego potworka naszą energią, to się nie skończy. Gdyby wszyscy ludzie przestali słać energię, to tak jak pisałem wcześniej, koniec nastąpiłby od razu. Obaj wiemy, że tak się nie stanie i że to jeszcze potrwa, chyba że energia ludzkich mas zostanie przekierowana gdzie indziej. 

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Mojeimię44

WHO połączone z ONZ i tą ich

WHO połączone z ONZ i tą ich pieprzoną szatanistyczną agendą próbuje ludziom dale kisiel w mózgach robić. Wystarczy obejrzeć sobie wykłady Waltera Veitha i od razu człowiekowi oczy się otwierają. Np ten trafny wykład

https://youtu.be/jYn6KU5GItw

Jak oni mogą tak straszyć ludzi skoro już sami profesorowie mówią, że ten wirus jest słabszy od grypy a śmiertelność ma 0,01%? Wiem, że wy tu jesteście przebudzeni i się tylko powtarzamy w koło wszyscy ale czemu oni nas chcą szczepić jeśli jest wysoce skuteczny lek?

https://www.google.pl/amp/s/portal.abczdrowie.pl/koronawirus-naukowcy-znalezli-przeciwcialo-ktore-neutralizuje-sars-cov-2-trwaja-prace-nad-wprowadzeni...

Jak podaje artykuł lek nie ma skutków ubocznych. 

Naukowcy donoszą, że Ab8 jest wysoce skuteczny w zapobieganiu i leczeniu zakażeń SARS-CoV-2 u gryzoni. Jego niewielki rozmiar nie tylko pozwala łatwiej zneutralizować wirusa, ale także umożliwia podawanie leku alternatywnymi drogami, np. na podanie go jako leku wziewnego. Istotnym jest fakt, że nie wiąże się z ludzkimi komórkami, przez co nie będzie miał negatywnych skutków ubocznych u ludzi.

Za takie zastraszanie ten Antonio powinien być podany do sądu!!!

Ps. Anglia od jutra czyli od 18 września po Izraelu i Australi wprowadza drugi lockdown tak jak mówiła jedna z teorii (spiskiwych) okazuje się, że teorie spiskowe powoli stają się wiarygodniejsze niż mainstream. Spójrzcie jak baran się wymądrza jakby podchodził do wojny. 

https://youtu.be/ioXLLBV1BZ0

 

Portret użytkownika S

Na jutro zaplanowany jest

Na jutro zaplanowany jest start drugiego lockdownu na świecie, tym razem na kompletne wyniszczenie gospodarki. Nic więc dziwnego, że organizatorzy NWO zaczynają swoje pierd..., żeby "usprawiedliwić" to co zamierzają zrobić.

Bezsilne ujadanie "pożytecznych idiotów" z Ministerstwa Prawdy zawsze upewnia mnie, że mam rację. Podziękujcie za to ode mnie drogie "płatne szczekaczki", swoim oficerom prowadzącym i politrukom Biggrin

Strony

Skomentuj