Sąd przywrócił prawa rodzicielskie rodzicom noworodka, którzy odmówili jego szczepienia, ale to nie koniec batalii prawnej!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wczoraj, na posiedzeniu niejawnym sąd przywrócił władzę rodzicielską zabraną rodzicom po interwencji "lekarzy" z Białogardu. Poinformowano jednocześnie, że w październiku odbędzie się kolejne posiedzenie w tej sprawie i pojawiają się nawet groźby całkowitego zabrania praw rodzicielskich po zbadaniu sprawy porwania własnego dziecka!

Rzecznik sądu z Koszalina, oświadczył, że ograniczenie praw rodzicielskich zostało uchylone ponieważ było wydane na okres okołoporodowy a ten już się kończy. Nie wiadomo jednak czy nie będzie kolejnych prób ponownego ograniczenia praw rodziców do dziecka w zakresie procedur medycznych. Następna rozprawa już 13 października, kiedy odbędzie się kolejne posiedzenie sądu.

 

Rodzice dziecka, które musieli porywać w obawie przed wymierzonymi w nich działaniami państwa polskiego oświadczyli przez swojego adwokata, że będą się domagać pół miliona złotych odszkodowania. Zamierzają oni pozwać szpital albo lekarzy, którzy z wykorzystaniem sądu chcieli poddać ich nowo narodzone dziecko potencjalnie niebezpiecznymi preparatami. Chodzi przede wszystkim o podawaną domięśniowo witaminę K, do której nie ma nawet przetłumaczonej na polski ulotki.

 

Reprezentujący rodziców mecenas Arkadiusz Tetela stwierdził, że zarzut polega na zamiarze narażenia na niebezpieczeństwo dziecka, któremu zamierzano wbrew woli rodziców, podać preparat o nazwie Vitacon. Jego zdaniem powinien być wycofany z obrotu i to od dwóch lat. Na tej podstawie ma być sformułowane roszczenie.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

najwazniejsze w całej sprawie

najwazniejsze w całej sprawie skrytej depopulacji  jest to że na zachodzie szczepienia truciznowymi pseudoszczepionkami są dobrowolne, a u nas nakazane przez państwo postkomunistyczno masońskie !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika &

Patologiczne zapalenie mózgu

Patologiczne zapalenie mózgu objawiające się grupowym wyzywaniem od debili ludzi, którzy mają olej w głowie i potrafią mieć swoje zdanie.

Portret użytkownika pegaz

Trzeba pomóc tym rodzicom

Trzeba pomóc tym rodzicom,najlepsi adwokaci,nagłośnienie w mediach i portalach społecznościowych inaczej sprawę wycisza a rodzicom odbiorą dziecko.

Portret użytkownika Niech płaci lekarz

Nie szpitalowi tylko

Nie szpitalowi tylko lekarzowi i niech płaci z własnej kieszeni bo inaczej niczego go to nie nauczy.

Portret użytkownika wyzdro

Tak sobie pomyślałem że jeśli

Tak sobie pomyślałem że jeśli ci rodzice przegrają to czas emigrować z tego państwa - ale zaraz przecież nas jest znacznie więcej więc może to minister wraz z pomagierami i sprzedajnymi lekażami powinien wyemigrować ?

Strony

Skomentuj