Rząd tworzy bazę danych o Polakach potrzebną do wdrożenia systemu kredytu społecznego

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Rząd pracuje nad gigantyczną bazą danych o Polakach, która da możliwość pełnego profilowania obywateli. W jednym miejscu miałoby się znaleźć wszystko. Dane o tym, ile zarabiamy, na co chorujemy, jakiego jesteśmy wyznania, jakie mamy wykształcenie itd.

Prywatność to już relikt minionej epoki, a w trzeciej dekadzie XXI wieku nie ma czegoś takiego jak prywatność, są tylko złudzenia niektórych, że są w stanie cokolwiek ukryć przed systemem. Mimo to zostały jeszcze ostatnie bastiony odchodzącego świata takie jak gotówka, która obecnie jest aktywnie zwalczana niemal we wszystkich rozwiniętych państwach świata. Do tego okazuje się, że system mimo posiadania rozproszonej wiedzy o każdym i niemal wszystkim, nie jest w stanie agregować tej wiedzy na poziomie tak skutecznym jak robią to monopolistyczne korporacje internetowe znane jako Big Tech.

 

Teraz zwykłym rozporządzeniem planuje się utworzenie w Polsce gigantycznej bazy danych, łączącej informacje z prawie wszystkich możliwych rejestrów. O planie rządu poinformował Dziennik Gazeta Prawna. Wykorzystanie rozporządzenia do działań na granicy prawia i bezprawia to specjalność obecnej ekipy rządzącej, która w czasach COVIDa pokazał, że gardzi ustawami i Konstytucją, posługując się rozporządzeniami do bezprawnego terroryzowania obywateli. Ta praktyka spodobała się naszej włądzy i politycy PiS idą za ciosem stosując tą wątpliwą konstrukcję prawną jako podwaliny dla stworzenia inwigilacyjnej bazy Polaków.

 

Część informacji o nas samych przekazaliśmy ostatnio w spisie ludzi i mieszkań. Już sama nazwa tego spisu i fakt obowiązkowości jego dla wszystkich, można było uważać za dzwonek ostrzegawczy. Teraz te wszystkie dane z pewnością zasilą budowaną totalitarną bazę ludzi. Warto przypomnieć, że 21 stycznia br. GovTech Polska i Microsoft podpisały w Warszawie porozumienie, na mocy którego będą inicjowały wspólne projekty i będą wdrażały rozwiązania z wykorzystaniem technologii chmurowych w administracji publicznej. Można zatem podejrzewać, że nielegalne gromadzenie danych o wszystkim i wszystkich umożliwi BigTech ze swoją infrastrukturą.

 

Po co to wszystko? Nadchodzi pieniądz cyfrowy i system kontroli, pod pretekstem sprawdzania terminu ważności szczepień, a potem pod innymi pozorami. To co nadciąga jest dużo bardziej przerażające niż armia Putina. To nazizm na sterydach, któreg nie będziemy nazywać nazizmem ale właśnie nim będzie.Nie łudźmy się, że rząd tworzy bazę, która może stać się integralną częścią systemu kredytu społecznego, a jej założenia zupełmnym przypadkiem idealnie pasują do tego co nazywamy NWO, czyli tożsamość cyfrowa, cyfrowa waluta, które mają jedynie na celu większą kontrolę nad ludźmi przez międzynarodową banksterkę.

 

Gdy foliarze zwracali uwagę, że paszporty szczepień z kodami QR stanowią proof of concept dla systemu kredytu społecznego, śmiechom nie było końca. Teraz okazuje się, że prawdopodobnie również w tej kwestii szury miały rację, a to co jest uważane dzisiaj za teorię spiskową okazuje się prawdą za pół roku.

Ocena: 

Średnio: 4.5 (23 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Pisowcy od dawna to

Pisowcy od dawna to enwuowskie zdrajcy narodu ale się ukrywają z tym ! oddali suwerenność za garść srebrników ! dlatego w wyborach nie wolno głosować na Pis, PO, SLD i inne lewaki ordo ab chao ! Tylko przygłupy napisały prawdę w oświadczeniach spisu powszechnego bestii 666 ! nikt tego nie sprawdzi, a nawet jeśli już to coś się mogło zmienić... albo ktoś się mógł pomylić w czasie bazgrania, albo był nspity ! hehehehe....

będą musieli zmisić obywateli do ciągłego noszenia telefonów komorkowych ale to się im nie uda, nawet pod przymusem mandatu w razie odmowy ! choćby dali telefony darmowo to i tak nie zmuszą nas do ich ciągłego noszenia i to z włączonymi danymi przesyłanymi do bestii 666 superkomputera iluminatów ! Nich nas ochrania Bóg Jezusa Chrystusa !

System punktów niewolnictwa NWO, a polskojezyczne "Nowe ORMO-NWO"

https://www.youtube.com/watch?v=5UoO9hSMNqU

człowiek pochodzi od małpy ! tak wierzą enwuowcy iluminaci ! 

"Teraz na świecie i w Polsce wymazano wyraz „teoria”. Nikt w żadnej szkole nie wspomina o teorii ewolucji, przyjmuje się ze to pewna „naukowa wiedza”, choć nigdzie na świecie nie znajduje się form przejściowych, które rzekomo miały doprowadzić do przeobrażenia się błota w żywe skomplikowane układy biologiczne i na końcu w człowieka myślącego."

http://argonauta.pl/cudowna-i-prosta-droga-naukowego-kreacjonizmu-burzujow-obala-zabobony-sekty-ewolucjonistow-marksistow-leninistow-i-stalinistow-xxi...

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Q

Tylko co zrobić żeby ludzie

Tylko co zrobić żeby ludzie to zrozumieli ? Bo mijają lata a Konfederacja wciąż ma znikome poparcie i żadnych szans na przejęcie władzy - pewnie dlatego , że oni mówią prawdę a wyborcy (czyli w gruncie rzeczy motłoch) lubi być oszukiwany. Moim zdaniem problemem jest ów motłoch który nie powinien mieć prawa do głosowania , czyli proponuję kwalifikację uprawniającą do głosowania.. Mądrzy na prawo a głupki na lewo inaczej się nie da . Ale to wymaga zmiany konstytucji i wywoła ogromny opór społeczny czyli brak szans na realizację i koło się zamyka.

Portret użytkownika Wujek

Bo daja za darmo. Socjal jest

Bo daja za darmo. Socjal jest 500+, kaska wegiel na zime z MOPS. Lump dosyana pare stwo renty socjalnej bo sobie nie radzi w życiu, Jemu tyle starczy, jabol, tania kaszanka a moze wedlina o nazwie przysmak Azora czy Bobika na zagryche.

Po co mu robic. Taki element głosuje. Druga sprawa że połowa olewa wybory. Wybierzcie choc raz tych co nie byli. A tak raz na tych raz na tych. 

Portret użytkownika Łiskas

To tak jest, gdy ma się w

To tak jest, gdy ma się w swoich szeregach agentów, którzy dbają o to, żeby takie ugrupowania nie urosły zbytnio w siłę, ale też nie zniknęły całkowicie ze sceny politycznej, stając się swego rodzaju wentylem bezpieczeństwa. Powinni tego "krula" już dawno na zbity ryj wywalić. Wystarczy spojrzeć, co zrobił przed wyborami. Protokół "1 procent"... 

Portret użytkownika Ractaros96

Uważam za absurdalne

Uważam za absurdalne krytykowanie Konfederacji, gdy jeszcze nie miała szansy rządzić, ale tak naprawdę rządzić, bo nawet jak w przyszłej kadencji będzie rządzić w koalicji, to będzie się im należeć tylko połowa krytyki jaka spadnie na rząd.

Podziwiam Konfederację za jedną rzecz - że się jeszcze nie rozpadła. Dla mnie najciekawsze postacie to Mentzen, Bosak, ewentualnie Sośnierz. Reszta mnie nie interesuje. Prawda jest taka, że ta partia to jedna wielka zbieranina ludzi o bardzo różnych poglądach. Jest to ich największa siła i jednocześnie największa słabość.

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Portret użytkownika Q

A kto ich krytykuje ? ,

A kto ich krytykuje ? , przecież nie ja . Z tym , że ta "zbieranina" nie jest partią polityczną ale formacją ludzi mających pomysły i zdrowy rozsądek i oto chodzi. Sęk w tym , że statystyczny "wyborca" myśli tak ; "e tam może i dobrze mówią ale co oni mogą zrobić .." - i w tym jest problem , że demokratyczne decyzje podejmuje motłoch bez wiedzy , rozumu i przygotowania . Ja zawsze popierałem i popierał będę Konfederację gdyż rozumni ludzie zawsze mogą liczyć na moje poparcie. To nie jest ich słabość ale cecha wyróżniająca świadomych ludzi , którzy zainteresowani są dobrem naszego kraju a nie dorwaniem się do władzy jak reszta . Przecież gdyby chcieli tylko rządzić to wiedzieliby co powiedzieć (głupiemu) ludowi ale oni mówią prawdę a tej nikt słuchać nie chce. Dlatego demokracja polegająca na równości głosów wszystkich ludzi nigdy się nie sprawdzi , mądrzy zawsze zostaną przegłosowani w tym systemie. 

Strony

Skomentuj