Rząd światowy, ID2020, totalna inwigilacja… Jeśli „elity” chcą wprowadzić NWO, to lepszego momentu niż teraz, nie będzie

Kategorie: 

Źródło: Internet

Idea „Nowego Porządku Świata”, to naczelny koncept wszystkich teorii spiskowych. Pandemia koronawirusa jest finalnym sprawdzianem dla tez o NWO. Jakie działania rządów wskazują na to, że to może być decydujący etap jego wdrażania?

Już wkrótce największe firmy technologiczne na świecie nie tylko będą udostępniać rządom nasze dane o lokalizacji i zniosą szyfrowanie w ich transferze, ale również opracują specjalne narzędzia do represji niepokornych ludzi, którzy nie stosują się do restrykcji narzucanych przez władze. Pod przykrywką walki z koronawirusem, permanentna kontrola społeczeństw będzie prawnie umotywowana poprzez różne specustawy, a my nie będziemy mieli żadnych narzędzi obrony. Niebawem każde nasze działanie może zostać potraktowane jako akt terroru i zagrożenie dla zdrowia publicznego.

 

Coraz więcej jest głosów mówiących, że w obliczu pandemii choroby COVID-19 ludzkość potrzebuje zupełnie nowego, uniwersalnego systemu identyfikacji, dzięki któremu rządy będą mogły lepiej kontrolować społeczeństwo i znacznie szybciej radzić sobie w zwalczaniu pojawiającego się zagrożenia. Być może nie będzie już lepszego powodu dla takich eksperymentów. W końcu obecnie wszyscy zjednoczeni jesteśmy w walce przeciwko wspólnemu wrogowi.

ONZ we współpracy z największymi firmami technologicznymi, tworzy bazujący na technologii Blockchain projekt o nazwie „ID2020”.  Dzięki nowej cyfrowej tożsamości każdy mieszkaniec naszej planety będzie posiadał swój rekord w bazie, w którym znajdą się najważniejsze dane na jego temat. System ma być jednolitym standardem obejmującym całą cywilizację. ID2020 oficjalnie ma wyeliminować problemy z kradzieżami dokumentów, ich fałszowaniem i utratą na skutek ataków hakerów. Ma jednak i drugie, gorsze oblicze. Może stać się globalnym systemem wirtualnego czipowania ludzi i permanentnej kontroli nad społeczeństwami. Daje on praktycznie nieograniczoną władzę nad każdym człowiekiem.

 

Do tego były brytyjski premier Gordon Brown powiedział wprost, że jedynym sposobem na uratowanie globalnego systemu jest stworzenie światowego rządu. Jego fundamenty mają opierać się na grupie G20 - zrzeszającej 20 największych gospodarek na planecie, ONZ i WHO. Ta specjalna grupa zadaniowa, otrzyma pełną władzę nad większością krajów świata oraz pokieruje ich systemami gospodarki i opieki medycznej, by skutecznie pokonać kryzys. Osoba, która stanie na jej czele zostanie faktycznym „prezydentem świata”. Kto mógłby nim być?

 

Wszystko wskazuje, że obecna pandemia jest ostateczną weryfikacją wszystkich teorii spiskowych dotyczących Nowego Porządku Świata. Jeśli „elity” nie wykorzystają tego globalnego kryzysu, do ustanowienia NWO, to albo są głupie, albo teorie spiskowe trzeba będzie radykalnie zmodyfikować. To jest ten czas…

 

 

Ocena: 

Średnio: 4 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Illuminat13

Gotówka zniknie, ale odbędzie

Gotówka zniknie, ale odbędzie się to równocześnie z czymś, o czym niestety nie mogę panu nic powiedzieć. Gdybym to ujawnił nie mógłbym pana wypuścić dzisiaj do domu. Nowy ład świata nastanie, zresztą innego wyjścia nie ma. Sam pan pisał w swoich książkach - wszyscy je znamy - o obcych cywilizacjach, które pojawiły się i nadal pojawiają na naszej planecie. A my sprzysięgliśmy się z nimi. Za coś, czego tamci przybysze potrzebowali z naszej planety, otrzymywaliśmy technologie. A ludzie się dziwią, że w latach pięćdziesiątych rozpoczęła się rewolucja w technice? Ale tego nie można ludziom powiedzieć - jeszcze nie można. Z kim te bardzo inteligentne istoty, które nas odwiedzają, miałyby tutaj rozmawiać i pertraktować? Z arabskim szejkiem, szejkiem może z buddyjskim mnichem, raczej bujającym w obłokach niż chodzącym po ziemi ? Z anatolijskim Turkiem, Meksykaninem z getta w Mexico City, sycylijskim Włochem czy może alpejskim góralem ? Oni nie są reprezentantami naszego świata. Już w latach pięćdziesiątych zasiadali w naszych gremiach przedstawiciele innych światów i trafili nawet do Pentagonu, i wszędzie udzielali nam poparcia, gdy wyrażaliśmy chęć przyśpieszenia działań na rzecz utworzenia rządu globalnego przy pomocy ONZ. Środki, jakie stosujemy, żeby osiągnąć ten cel, nie zawsze są chwalebne. Każdego, kto będzie stawiać opór, zniszczymy. Przyszłością rodzaju ludzkiego jest kosmos. Współpraca z jego mieszkańcami będzie możliwa dopiero wtedy, gdy staniemy się jednym światem. Wtedy nie powinna już wybuchnąć żadna wojna. Dlatego właśnie narzucamy światu ten rodzaj rządu globalnego, a ludzie będą musieli do niego przywyknąć. Poinformowaliśmy rządy wszystkich państw o naszych zamiarach i o tym, że są dwie możliwości ? albo dobrowolne współdziałanie, albo wymuszenie. Te państwa które będą się opierać, czeka wojna. Albo rozpętamy w tych państwach rewolucje albo wykończymy ich gospodarkę.http://www.iluminaci.pl/iluminaci/wywiad-z-amerykanskim-iluminatem  

inteligencja i siła aniołów

Anioły, podobnie jak Bóg, mają dwie ogromne zdolności: inteligencję i wolę. Intelekt anioła stoi o wiele wyżej od ludzkiego. Anioły nie tylko są doskonałe w swym pięknie i potężne w swej sile, ale również pełne wiedzy i mądrości.
Ich sposób rozumowania jest zupełnie inny od naszego. Ludzki rozum musi mozolnie zapamiętywać poszczególne prawdy, podobnie jak ludzkie ciało posuwa się do przodu krok za krokiem, podczas gdy inteligencja anielska obejmuje od razu całość zagadnienia. Widząc pewną zasadę, widzi wszystkie jej konsekwencje; widząc prawdę, przewiduje jej wszystkie możliwe aspekty.

Najznakomitsi uczeni na tej Ziemi w wyniku długich lat studiów zgromadzili wiedzę na ograniczoną ilość tematów. Nie mają prawa uzurpować sobie zaszczytu, że wiedzą wszystko, ponieważ, gdy oni zaczynali- inni odchodzili, a jeszcze inni będą kontynuować od momentu, gdy oni odejdą. Także ich wiedza, choć zdobyta kosztem ogromnej pracy, pełna jest wad, błędów i wątpliwości, podczas gdy wiedza aniołów jest jasna, pewna i wolna od jakichkolwiek pomyłek.

Drugą zdolnością aniołów jest wola, której również nie sposób porównać z ludzką.

Gdy anioł czegoś chce, nigdy się nie cofa. Pragnie z całych sił i nic nie może tego zmienić. Jego decyzje są pewne i nieodwołalne, gdyż posiada wszelkie informacje co do tego, czego pragnie. W tym co robi, nie ma sprzeczności ani konfliktów; tłumi wszelkie przeciwności z nieodpartą siłą. Znów przypomina w tym moc Bożą.

W Piśmie Świętym mamy kila przykładów anielskiej siły.

Egipcjanie, jak czytamy w Księdze Rodzaju trzymali naród wybrany w okrutnej niewoli. Bóg, by ukarać oprawców i uwolnić Swój lud, zesłał anioła, który jednej nocy unicestwił siedemdziesiąt tysięcy Egipcjan.

Przy innej okazji, Sennacheryb, imperator Asyrii, wysłał na Jeruzalem potężną armię i zażądał poddania się, jednocześnie drwiąc i obrażając Boga Izraela. Wszechmocny zesłał swego anioła, który podczas nocy uśmiercił 185 tysięcy Asyryjczyków.

Równie dobrze anioł mógłby zamiast kilku tysięcy wytracić miliony.

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika Adrapka2020

A koluniu ty wypowiadasz się

A koluniu ty wypowiadasz się na temat istot któryś na oczy nie widział ani gadałeś z nimi:) żeś kur...wa debil uspokuj się! albo zawołaj do żródła Lol chciało by się mieć za kolegę takiego anioła co nie ? potężny tak że ludzie na sam kontakt mdleją, biada nam ludziom jeśli oni zostaną strąceni na ziemię albo wypuszczeni z ptchłani !!!

Portret użytkownika Ka Ja

Nie mylić z Państwem

Nie mylić z Państwem Zydowskim. Izrael ówczesny nie ma nic wspólnego z Bogiem Biblii. 

Portret użytkownika parafinanin

Widziałem już na własne oczy

Widziałem już na własne oczy test hologramu Matki Boskiej wyświetlany na niebie. Dali jej twarz Grety, ale bez spłaszczenia alkoholowego FAS, miała taką lekko podłużną gębę, a zamiast włosów białą woalkę jak ta MB z Lurdes. Ładna. Całość wygląda bardzo przekonująco - serio mówię. Do tego potwierdzam, że ludzie religijni wpadają w ekstazę, która jest zaraźliwa i się udziela dookoła. Nawet jeśli pojawią się ludzie trzeźwo myślący i oleją to "zjawisko" - zostaną zakrzyczani i zdeptani przez nawiedzonych. Narazie był sam obraz bez dźwięków w głowie.

Strony

Skomentuj

Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ