Rośnie świadomość szkodliwości szczepień, co powoduje nasilenie walki z ruchami antyszczepionkowymi

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Polskie media ubolewają, że ponad połowa Polaków szuka informacji o szczepieniach na niesprawdzonych forach i blogach internetowych. Padają patetyczne sformułowania, że trzeba najpierw "zaszczepić się wiedzą". Problem jednak polega na tym, że właśnie tacy wynajęci czy też otumanieni, zwolennicy szczepień wiedzą na temat ich negatywnych skutków, przynajmniej publicznie nie grzeszą.

 

Większość ludzi zakłada, że powikłania spotykają innych, a ich tonie dotyczy. Potem dopiero przychodzi otrzeźwienie i człowiek dociera do wiedzy, której nie miał często nieświadomie narażając życie swojego dziecka w związku z urzędniczym przymusem. To czego nie powiedzą sługusi koncernów farmaceutycznych utyskujący na budzącą się świadomość polskich rodziców, to fakt, że wszędzie w cywilizowanych krajach zachodniej Europy szczepionki nie są przymusowe jak w naszym "kołchozie". Tam traktuje się ludzi jak ludzi a nie jak krowy w zagrodach i każdy sam decyduje.

 

Tak zwana wyszczepialność jest u nas na bardzo wysokim poziomie w porównaniu do Niemiec czy Feancji, a mimo to nie słychać o tym, aby szalały tam epidemie. Za to słychać o coraz liczniejszych przypadkach autyzmu i uszkodzeń neurologicznych powodowanych głównie przez szczepionki kojarzone.Każdy organizm radzi sobie z toksynami inaczej, ale niektóre dzieci nigdy już nie wracają do normy po oktrzymanych szczepieniach.

Sprytny sposób oddziaływania koncernów farmaceutycznych na społeczeństwo polega na podkupieniu mediów, aby kreowały odpowiedni wizerunek swoich medykamentów, oraz stałe oddziaływanie propagandowe na rodziców, straszonych regularnie za pomocą telewizyjnych spotów, a którzy chętnie płacą duże sumy kupując przeważnie złudzenia zaoferowanej rzekomo ochrony. Tacy rodzice przeważnie uważają za dziwaków tych, którzy unikają szczepień swoich dzieci, ale optyka zmienia się gdy powikłaniami zostanie dotknięte własne dziecko.

 

Przerażające jest to, że w Polsce za rządów odchodzącej partii PO rzutem na taśmę postanowiono zrobić dobrze koncernom farmaaceutycznym zwiększając niemal dziesieciokrotnie koszt tak zwanego koszyka szczepień i aby koncerny farmaceutyczne nie były stratne Polska jako jedyny kraj na świecie będzie refundowała bardzo drogą szczepionkę przeciw wirusowi HPV, która powodując wiele powikłań jest obecnie poddana powszechnej krytyce. Nie ma też co liczyć, że nowa władza coś zmieni, bo niedawno kontrowersyjną ustawe szczepionkową podpisał Prezydent Andrzej Duda.

 

Na szczęście na całym świecie rośnie świadomość okaleczeń i zgonów spowodowanych przez masowe, toksyczne szczepienia. Tego nie da się już dłużej ukrywać, jest to widoczne na każdym kroku, w każdej rodzinie, w każdej społeczności, w każdym narodzie, i w skali globalnej. Należy się zatem uodpornić na szczepionkową propagandę, która będzie się nasilać wprost proporcjonalnie do popularności ruchów antyszczepionkowych.

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika luka

mi wystarczy że kiedyś

mi wystarczy że kiedyś zaszczepiłem się na grypę i kur.. nigdy więcej ! byle co i chory z gorączką bliską 40 stopni i przez następne pół roku na okrągło angina i zapalenie gardła.. Nigdy żaden lekarz nie powie słowa, że szczepionka spowodowała choroby i cierpienie... Jak można tak się sprzedać i powodować rozpacz rodzin! No jak można być takim bydlakiem!

Portret użytkownika Jacoo1

racja racja... po pewnym

racja racja... po pewnym czasie pro...tka zatraca się w swym zawodzie i traktuje to jako normę.. to samo politycy, tzw sprzedajne d...y które za kasę zrobią wszystko byle nachapać się przez te pare lat.. sprzedają nawet swoich bliskich, naród za intratne stanowisko .. np Ryży Wermahtowiec

Portret użytkownika Pulsar

A co zrobił nasz kochany

A co zrobił nasz kochany Prezydent Duda pod koniec sierpnia tegoż roku? (Gdy ledwo obiął urząd Prezydencki)

http://naszdziennik.pl/polska-kraj/142811,wiecej-przymusowych-szczepien.html

Quote:
Mimo apelu rodziców prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Pozwala ona na nieograniczone finansowanie i rozszerzanie listy szczepień obowiązkowych. Np: Będziemy jedynym krajem na świecie, w którym wprowadzono przymusową kontrowersyjną szczepionkę przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV.

A tymczasem:

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/263487-liczy-sie-tylko-interes-koncernow-farmaceutycznych-polska-ma-byc-jedynym-krajem-w-ktorym-szczepionka-przeciw-...

Quote:
Leczenie raka w Polsce jest makabrycznie niedofinansowane, stosuje się przestarzałe, nieskuteczne preparaty. NFZ nie finansuje nowoczesnego leczenia, które jest dostępne na zachodzie. Z oferowanych tam około 30 leków, w Polsce dostępne są 2 – bo NFZ nie ma funduszy. Ale na finansowanie drogiej szczepionki przeciw HPV, która niesłusznie jest reklamowana jako szczepionka przeciw rakowi szyjki macicy, bo nie ma gwarancji jej skuteczności – NFZ znajdzie pieniądze

Portret użytkownika star

a zeby bylo jeszcze

a zeby bylo jeszcze smieszniej, to zobaczcie co znalazlam wczoraj na jednym z forów,
co napisala jedna z internautek

Quote:
paź 21, 2015 @ 15:28:45

"Trochę na inny temat. Ale, sytuacja się zaostrzyła. Właśnie
zostałam wezwana do poradni dziecięcej. Pielęgniarka powiedziała, że w
związku z narastającą ilością chorób, sanepid nadesłał druk do wypełnienia
przez rodziców, którzy nie szczepią swoich dzieci. Niby nic
takiego.
Ale! Wypisać trzeba wszystkie szczepionki, których nie podano, od
chwili urodzenia się dziecka i natychmiast druk wysyłany został do
sanepidu.
Myślę, że jest tworzony bank danych. Dowiedziałam się też, że
wyląduję w sądzie i że pracownicy sanepidów odwiedzają domy.

Na stronie Porozmawiajmy TV, w komentarzach, internautka podaje
takie oto informacje:

Quote:
„NIEMIECKI DZIENNIKARZ DOTARŁ DO TAJNEGO ROZPORZĄDZENIA
WHO KTÓRE NAKAZUJE W ZWIĄZKU Z NIEKONTROLOWANYM NAPŁYWEM IMIGRANTÓW NA
TERYTORIUM U.E WYKONYWANIA SZCZEPIEŃ OCHRONNYCH PRZECIW CHOROBOM
POWSZECHNIE WYSTPUJĄCYM W AZJI I AFRYCE KTÓRE SĄ ŚMIERTELNYM ZAGROŻENIEM DLA EUROPEJCZYKÓW (i zgadzam si że
jest takie zagrożenie … ALE !!)
SZCZEPIENIA MAJĄ BYC REALIZOWANE NA OGROMNĄ SKALE PRZEZ SŁUŻBY
MEDYCZNE CYWILNE JAK I WOJSKOWE
WYTYCZNE WHO W TEJ SPRAWIE PRZYJEŁY DO REALIZACJI WSZYSTKIE RZĄDY
KRAJÓW
UNII
JAK INFORMUJE DZIENNIKARZ WE WSZYSTKICH KRAJACH UNII RZĄDY
PRZYGOTOWUJĄ
USTAWY I PRZEPISY KTÓRE POZWOLĄ NA PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA , PONADTO
BRUKSELA PRZYGOTOWUJE OSOBNĄ USTAWĘ OGÓLNO UNIJNĄ
TERMIN REALIZACJI SZCZEPIEŃ OPATRZONY JEST SŁOWEM NATYCHMIAST „

"99% populacji to owce przeznaczone do strzyżenia w czasie pokoju i na rzeź w czasie wojny. Politycy i biurokraci to owczarki, a gospodarzami farmy są bankierzy i midasy - światowa finansjera"(motto+awatar z www.glosulicy.pl)

Portret użytkownika keri

Czytałam już wcześniej o tym

Czytałam już wcześniej o tym rozporządzeniu WHO i dlatego nie zdziwiło mnie, gdy nic nie znaczace słowa dudy o tym, ze imigranci zwożą ze sobą nieznane choroby, były cytowane we wszystkich mediach w unii jewropejskiej. Celowo to nagłaśniano i niby wyśmiewano, lecz jednocześnie zasiewając strach.
Koncerny farmaceutyczne znalazły dudę, który zauważył niebezpieczeństwo i teraz na tym się rzekomo opierając zmuszą wszystkich Europejczyków do szczepień, chociaż najpierw było rozporządzenie WHO a potem słowa dudy.
 
I pytanie, czy duda tak się dał zrobić czy zrobił im dobrze celowo?
Niestety, wszystko wskazuje na to, że to drugie.
1. Jako człowiek pracujący wcześniej na uczelni ma chyba jakiś przyzwoity iloraz inteligencji.
2. Podpisał ustawę o ludobójstwie (zwiększającą ilość szczepień) mimo, że słyszał opinie antyszczepionkowców, którzy dotarli do Sejmu.
3. Pis głosował za ustawą o ludobójstwie.

Portret użytkownika Pulsar

@keri Cytat:Jako człowiek

@keri

Quote:
Jako człowiek pracujący wcześniej na uczelni ma chyba jakiś przyzwoity iloraz inteligencji.

A od kiedy to praca gdziekolwiek jest wyznacznikiem inteligencji?
Byle pustak z inteligencją bakterii też studia zaliczy jak ma kasę i chody.
Prawdziwa inteligencja to dar wrodzony a nie ten nabyty za kasę i jakiś tam papierek.
Właśnie dlatego mamy tak podły świat, iż żadzą nami ci którzy uwarzają się za tych inteligentnych, bo niby jakieś tam studia pokończyli, a tak naprawdę to są głupsi od niejednego niepiśmiennego chłopa na wsi.

Portret użytkownika Waldorfus

„Nowy wspaniały świat” –

„Nowy wspaniały świat”

– już stuka do drzwi naszych domostw.
A zatem, niech każdy zrobi coś od siebie, i przynajmniej, za nim z tą trucizną nas dosięgną, podpisze chociaż tą petycję: http://zmienmy.to/petycja/wiecej-przymusowych-szczepien-skoro-jest-ryzyko-musi-byc-wybor/
Im będzie nas razem – koniecznie razem – więcej przeciwko nim, tym trudniej będzie im nas sobie podporządkować. Atomizacja społeczeństw, jest podstawą skuteczności działania NWO; dlatego nie dajmy się podzielić; podzielić, właśnie przede wszystkim w takich sytuacjach.

Na świecie jest już mnóstwo nowoczesnych bardzo skutecznych leków niebędących szczepionkami, a zwalczających wirusy i bakterie. Zasadnicza różnica między lekami biobójczymi a szczepionkami jest taka, że na wprowadzenie do handlu leków – np. typu antyretrowirusy – konieczny jest trwający osiem lat, okres testowy; na szczepionki, praktycznie on nie obowiązuje. Dzięki temu koncerny farmaceutyczne, naszym kosztem, kosztem naszego zdrowia, zbijają potężne kokosy.

Władza, może zarabiać na tym podwójnie: biorąc pieniądze od koncernów farmaceutycznych (łapówki) i od samych obywateli (kary finansowe i zajęcia komornicze). W Polsce zdarzały się już przypadki gdy władza, wyłudzała pieniądze od niechcących zaszczepić swoje dzieci, obywateli; nakładając na nich drakońskie kary. Syjoniści od czegoś muszą zacząć; takim początkiem tego nowego porządku na świecie, jest właśnie – przymusowe – szczepienie.
A to co władza totalitarna najbardziej lubi, to – tchórzostwo, obojętność, i podejście aspołeczne.

Egzystencja Minerwa: Ziemio! – tyle razy do ciebie wracałam... Kiedyś, na pewno znowu się spotkamy – powiedziała gdy odchodziło Spełnienie Ziemia.

Portret użytkownika Trujek1

To ja dam coś innego  Skutki

To ja dam coś innego 
Skutki nieszczepienia dzieci czyli odra. 
 
 
Tak chcecie by wasze dzieci wyglądały bez szczepień ? co wy jesteście za ludzie ? was tylko zamknąc w kościele byście się modlili do boga o "zdrowie" co za ludzie...ciemnogród.

Strony

Skomentuj