Rosjanie twierdzą, że to banderowcy kierowali snajperami na Majdanie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak wiadomo kryzys ukraiński wyeskalował się po krwawym ataku snajperów w Kijowie. W jego wyniku śmierć poniosły 103 osoby. Oficjalna wersja jest taka, że byli to ludzie Janukowycza, ale Rosja od początku twierdzi, że snajperzy byli kierowani przez tak zwaną "opozycję".

 

Szef MSZ Rosji, Siergiej Ławrow oświadczył dzisiaj, że Moskwa dysponuje informacjami potwierdzającymi, że działania snajperów w Kijowie były inspirowane przez nacjonalistyczną organizację Prawy Sektor. Ławrow potwierdził, że Rosjanie dzielili się tymi danymi ze swoimi partnerami, ale nie sprecyzowano kto został z tym zaznajomiony.

 

Niepokojąco brzmi oświadczenie Ławrowa o pewnej ambasadzie, która wielokrotnie w tym czasie kontaktowała się z przedstawicielami Prawego Sektora. Padają oskarżenia, że to stamtąd kierowano działaniami snajperów. Nie trzeba chyba dodawać, o którą ambasadę chodzi, bo skoro mówią o tym Rosjanie to w grę wchodzą tylko przedstawicielstwa dyplomatyczne UE, USA albo Polski i Litwy.

 

W tym kontekście warto przypomnieć rozmowę szefa MSZ Estonii i Kathrine Ashton, szefową dyplomacji UE. Padają tam dokładnie takie same sugestie. W tej rozmowie pada stwierdzenie, że snajperzy mieli związek z opozycją, a nowe władze nie chcą tego badać, co jest bardzo niepokojące.

 

Strona ukraińska twierdzi, że to dezinformacja Rosjan. Władze twierdzą, że tożsamość snajperów została ustalona, ale nie podadzą nazwisk zbrodniarzy. Jest to dosyć zaskakujące, bo skoro byli to ludzie Janukowycza i to z powodu tego krwawego ataku dokonano przewrotu za naszą wschodnią granicą, to dobrze byłoby wiedzieć kto właściwie strzelał do ludzi, bo to co wiemy teraz nie wygląda na pełny obraz sytuacji, tylko wypaczenie potrzebne dla objaśnienia aktualnego etapu realizowanego na naszych oczach planu.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika achiles38

Oj bekniemy za knucie tej

Oj bekniemy za knucie tej naszej obecnej ekipy, poczynając od ZDRADKA SIKORSKIEGO, który się obecnie zaszył, bo wie co go czeka, kończąc, na DONKU CORLEONE, co gania obecnie jak klakier z pęcherzem i dalej wciska kity, jaki to nie on, lecz tylko swoim, na te przedstawienia medialne zapraszanymi, działaczami partyinymi . Zresztą już bekamy, każdy dzień braku zbytu świń, kosztuje 30 mln zł. o czy nikt wam, nie mówi. A to początek dopiero i oby tylko się skończyło na sankcjach gospodarczych. 

Portret użytkownika Gościu

"Niepokojąco brzmi

"Niepokojąco brzmi oświadczenie Ławrowa o pewnej ambasadzie, która wielokrotnie w tym czasie kontaktowała się z przedstawicielami Prawego Sektora. Padają oskarżenia, że to stamtąd kierowano działaniami snajperów. Nie trzeba chyba dodawać, o którą ambasadę chodzi, bo skoro mówią o tym Rosjanie to w grę wchodzą tylko przedstawicielstwa dyplomatyczne UE, USA albo Polski i Litwy."
 
"Nie trzeba chyba dodawać, o którą ambasadę chodzi", po czym admin podaje do wyboru do koloru co najmniej kilka możliwości. To się nazywa logika.
 
Oczywiście pudło, bo jak wynika z układanki, tą ambasadą była ambasada IZRAELA. I dlatego zapewne Rosja nie jest zbyt chętna pokazywać ich palcem.
 
Ukrainski prawy sektor jest z izralea:
http://www.monitor-polski.pl/ukrainski-prawy-sektor-jest-z-izralea/
 
A to wasze, chyba już zapomnieliście, coście pisali:
"Z potwierdzonych i kompetentnych źródeł wiadomo, że na Ukrainę przybyła duża grupa oficerów bezpieczeństwa państwa Izrael, czyli siły specjalne Sayeret Matkal. (...) W elitarnej jednostce znaleźli się snajperzy i osoby, które w krytycznym momencie mogą eliminować (pozorowane samobójstwa) lub chronić wpływowe osobistości w rządzie."
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wedlug-rosjan-ukraine-przybyla-duza-grupa-izraelskiego-wywiadu-celem-zamach-stanu

Strony

Skomentuj