Rosja wydala z kraju scjentologów

Kategorie: 

Czy chcesz stać się bogatym, napisać książkę, chcesz stać się mega, czy stworzyć swoją religię?" - L. Ron Hubbard, założyciel scjentologii.

 

Długa preambuła nie jest konieczna. Jest do zagospodarowania niemały obszar „ludzkich dusz”, które nie są w temacie. Jednak chytrych i sprytnych scjentologów pogonili z Rosji ...

 

23 listopada Sąd Miejski w Moskwie podtrzymał powództwo moskiewskiego departamentu w Ministerstwie Sprawiedliwości Rosji, dot. likwidacji organizacji „Kościół Scjentologiczny w Moskwie", ponieważ jego działalność jest sprzeczna z rosyjskim prawem o stowarzyszeniach religijnych.

 

W sierpniu w Moskwie Kościół Scjentologiczny został przeszukany. Ustalono wówczas, że w „konfesjonałach” zainstalowano nielegalnie systemy audio i video, tłumaczy Ilya Petrenko w reportażu stacji RT.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika excar

Sytuacja analogiczna do tej

Sytuacja analogiczna do tej po dojściu Stalina do władzy. On też potrzebował wielu lat na uratowanie Rosji a i tak nie do końca wygrał z żydkami .WWPutin powoli kończy to zaczął JWS to jest wieloletnie lawirowanie aby się wyslizgać z oslizłych rączek żydowskich nie powodując jakiejś nieobliczalnej ich reakcji. Czyli sposób na gotowanie żaby Smile

Portret użytkownika excar

Chyba jednak nikogo nie

Chyba jednak nikogo nie pomyliłem. To Stalin kazał odpalić Zinowiewa (kochanka Lenina) i Stalin wykończył zdrajców w armii co mieli ją poddać Hitlerowi zaraz po rozpoczęciu wojny (tzw czystki) i wiele innych rzeczy które uratowały Rosję przed planem trockistów ( depopulacja 90% narodu a reszta miała zostać jako niewolnicy dla żydków)

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Putin to geniusz... Aby

Putin to geniusz... Aby poznać wroga, trzeba z nim pograć wg jego zasad... Łatwo się wtedy odnosi zwycięstwo...
Wkrótce się przekonacie, że Putin to wróg NWO i obrońca Słowian.

Portret użytkownika elohim

Kiedyś dobrze powiedziane.

Kiedyś dobrze powiedziane. Zrobimy to gdy już będzie za późno, jak zwykle. Takim gadaniem i narzekanie na portalach społecznościowych czy wśród znajomych itp. nic nie zmienimy. Tu potrzeba konkretnych działań. W Polsce nawet partie "antysystemowe" nie mają jaj by coś zrobić. Partia Kukiz śmiech na sali. Każdy mówi co innego. Wszyscy mocni w gębie i to też tylko czasem, jak przychodzi co do czego to cisza. Dziś spokojnie ulicami Warszawy przechodzi sobie demonstracja KOD. My na to wszystko się zgadzamy i to się nie zmieni więc nie miejmy pretensji o to. Z tego letargu wyjdziemy jak już będzie pozamiatane. Mnie krew jak na to wszystko patrze i te nasze pseudo narodowe ruchy które nic nie robią. By coś zmienić trzeba mieć radykalne poglądy, wtedy coś zacznie się dziać, trzeba działać.... są jeszcze jacyś normalni ludzie skłonni coś zmienić? jakieś grupy? Jeśli tak to proszę namiary. Komunistyczna Łódź pod tym względem to jedna wielka cisza.

Skomentuj