Rosja wprowadza kary za promowanie homoseksualizmu

Kategorie: 

Za promowanie homoseksualizmu  wśród nieletnich można otrzymać karę do 500 tys. rubli. We wrześniu 2011 r. ustawę przyjęli deputowani Regionalnego Zjazdu w Archangielsku. Teraz prawo to ma obowiązywać w całej Rosji. Duma Państwowa zatwierdziła w piątek pierwsze czytanie tzw. antygejowskiej ustawy.

 

„Nadal mieszkam w Rosji, a nie w Sodomie i Gomorze” - powiedział przed głosowaniem członek „Wielkiej Rosji” Dmitrij Sablin, donosi Moscow Times. Ustawa ma na celu wprowadzenie zakazu gejowskiej propagandy wśród nieletnich. Chroniona ma być młodzież w wieku do 18 lat.

 

Sześć lat temu naukowcy, organizacje społeczne i grupy religijne wystąpiły w Archangielsku z inicjatywą ochrony moralności i zdrowia dzieci. W rejonie Archangielska nie wolno organizować żadnych publicznych imprez promujących homoseksualizm. Za złamanie tego przepisu grożą kary finansowe w przedziale od czterech do nawet pięciuset tysięcy rubli (od ok. 100 do 12 300 euro).


W ubiegłym roku Parlament Europejski potępił archangielską ustawę antygejowską. Podczas czytania projektu tej ustawy w Dumie Państwowej ponownie słychać było protesty w Rosji i poza jej granicami. „Ustawa tworzy atmosferę akceptacji dla przemocy wobec protestujących w kwestii gejów i lesbijek” - powiedziała Anna Kirei z Human Rights Watch. Uważa ona, że ustawa narusza prawo wszystkich Rosjan do wolności słowa i zezwala na piętnowania mniejszości seksualnych .
 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika fakir

ba, wśród gejów niejeden

ba, wśród gejów niejeden pedofil się ukrywa... i to oni najwięcej wrzeszczą o prawie do adpocji dzieci, a w PO był taki jeden bodajże we Wrocławiu, zasiadał w jakimś urzędzie, znaleziono na jego kompie liczne pornole z udziałem nieletnich i... został uniewinniony! nie jest ciężko to wyszukać w googlach bo sprawa była głośna ze 2 lata temu...

Portret użytkownika Aron Blumsztein66

Szukaja poparcia w głosowaniu

Szukaja poparcia w głosowaniu w pedziorach i więźniach.Najbardziej chcą wyludnienia nie koszernej opcji ludzi tak piszą.
Homosek­su­al­izm zostaje sklasy­fikowany jako socjopaty­czne zaburze­nie osobowości w pier­wszym wyda­niu DSM.
klasyfikuje homoseksualizm jako dewiację seksualną.
Odbyty służą do wydalania resztek pokarmu a nie obcowania płciowego wśród "mężczyzn".Macie w tym jakąs przyjemność babrać się 'zboczency' leczyć się łapanki na was ?
W zdrowym społeczeńśtwie mniejszość nie może narzucać praw większości tak jak jest to próbowane robić w Polsce za pomocą jakiś kolorowych marszów.DZIŚ - homoseksualiści JUTRO - pedofile ?

Portret użytkownika naświadectwo

i bardzo dobrze, promowanie

i bardzo dobrze, promowanie zboczeń pod płaszczykiem tolerancji i równych praw powinno być zakazane, gadanie o równieści, prawach to tylko zasłona przed wprowadzaniem demoralizacji :
 
,"kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze, (27) podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę. (28) A ponieważ nie uważali za wskazane uznać Boga, przeto wydał ich Bóg na pastwę niecnych zmysłów, aby czynili to, co nie przystoi; (29) są oni pełni wszelkiej nieprawości, złości, chciwości, nikczemności, pełni są również zazdrości, morderstwa, zwady, podstępu, podłości; (30) potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, wynalazcy złego, rodzicom nieposłuszni; (31) nierozumni, niestali, bez serca, bez litości; (32) oni, którzy znają orzeczenie Boże, że ci, którzy to czynią, winni są śmierci, nie tylko to czynią, ale jeszcze pochwalają tych, którzy to czynią. " - ;ist do Rzymian 1:26-32

Portret użytkownika marcus gabriel

Niestety? POnowie i POnie.

Niestety? POnowie i POnie. jest mi niezmiernie przykro ale jest to absolutna prawda iracja z uwagi na Slowo Boga ktore jest nieomylne i nadrzedne nad prawem czlowieka. Oczywiscie negujac Boga nic nie wam to nie da bo i w prawie narodow przez wiele lat prawo bylo spojne z prawem Boga. to ze w Izraelu prawo dopuscilo to co bylo zakazane nie znaczy ze Bog zmienil zdanie. to Madrcy i tolerancyjni wysli na przeciw rzadzom ciala. Biedni zapomnieli dlaczego nie ma dzis 13 pokolenia i cyfra 13 jest wykleta.
jest to cyfra sprawiedliwosci Boga. Matka Boska w Fatrimie objawiala sie wlasnie 13. 
przed laty 13 pokolenie izraelskie zaczelo sie homogenizowac i Bog nakazal calemu pokoleniu starzy,sredniacy, kobiety i dzieci wraz z calym dobytkiem zebrac sie w wyznaczonym miejscu. I posluszni woli Boga staneli.
wtedy ziemia sie rostapila z wielkim hukiem i pochlonela ich wszystkich. BOG powiedzial ze nie bylo i nie bedzie czegos takiego w Izraelu. a wiec znow jest! czyzby Bog byl okrotny az tak wtedy? czy moze przypadek zrzadzil tak nieforunnie? w wielu narodach omija sie dzis 13 jak moze!
ale nie powinno sie omijac praw BOGA ani zmieniac tych praw co dzis wspolczesny czlowiek robi nagminnie.
wykopaliska archeologiczne w Herkulanum i Pompei odkrywaja zakres zainteresowan tamtego spopielonego czlowieka. gdyby to wtedy nie bylo nielegalne nie byloby malowane na scianach luksusowych domostw i na ulicy. tak bylo wczoraj i tak samo jest dzis. bedzie tak jak BOG zapowiedzial. Stary Testament jest spojny z Nowym a Apokalipsa jest apogeum tego co bedzie w czasie konca. na naszych oczach wypelnia sie tajemnica 666. dzis ja znamy dokladnie. wiec i reszta dokladnie sie wypelni

Strony

Skomentuj