Rodzice musieli porwać ze szpitala własne dziecko chroniąc je przed polskim państwem! Trwa policyjna obława na małżeństwo!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Do niewiarygodnego skandalu doszło w jednej z placówek medycznych w Białogardzie, w zachodniopomorskim. Młodemu małżeństwu urodziło się tam 14 września dziecko. Ze względu na to, że jest to wcześniak, urodzony w 37 tygodniu, rodzice odmówili zaszczepienia noworodka. Następnego dnia zostali pozbawieni praw rodzicielskich. Skończyło się na tym, że porwali swoje własne dziecko i obecnie są ścigani przez policję. 

 

Trudno o bardziej jasny dowód na to, że dzieci są państwowe gdy trzeba je szczepić i cudownie przestają nimi być gdy na skutek tych szczepień dojdzie do niepełnosprawności maleństwa. Niestety większość Polaków wierzy, że urzędnicy państwowi wiedzą lepiej jakie substancje należy zaaplikować ich dzieciom i kiedy. Szczepienie noworodków dzień po porodzie to prawie wyłącznie polska specjalność i to barbarzyństwo dokonywane na ciele małego człowieka stało się przyczyną do ataku polskich władz na rodziców nie zgadzających się na dyktat medyczny.

 

Nie ma wątpliwości, że działania podjęte wobec rodziny już następnego dnia po porodzie, skutkujące ustanowieniem jakieś pani adwokat, prawnym opiekunem jednodniowego noworodka to niewyobrażalny skandal. Jest to też sprzeczne z konstytucją, która w art. 68 ust. 4 pkt.1 mówi: Każdy ma prawo do ochrony zdrowia. Ci rodzice uznali, że dla ich dziecka metale ciężkie mogą być zbyt dużym obciążeniem w pierwszej fazie życia. Odmawiając podania mu podejrzanych preparatów sprowadzili na siebie gniew władzy.

 

Pokazuje nam to, że obecny rząd kontynuuje niechlubne tradycje poprzedników w zakresie przymusu szczepień, a nawet wznosi walkę z rodzicami świadomymi niebezpieczeństw związanych ze szczepionkami, na zupełnie inny poziom, stosując podłe sztuczki prawne i wykorzystując aparat ucisku. Obecnie trwa obława na małżeństwo i ich dziecko, które ekspresowo stało się państwowe.


Trudno się dziwić zrozpaczonym rodzicom, że postanowili uciekać. To już ten czas, ucisk rozpoczyna się na dobre. Magazyny są pełne szczepionek, ich terminy ważności powoli się kończą kalendarz szczepień się rozrasta, a ludzie coraz mniej chętnie szczepią swoje dzieci widząc wokół siebie liczne przypadki negatywnych odczynów poszczepiennych. Wysyp autyzmu w różnej postaci, zaburzenia sensoryczne, ADHD i inne dziwne choroby neurologiczne, są już wiązane ze szczepieniami. Aplikuje się je jednak pod przymusem całej populacji, bo to po prostu bardzo dobry biznes dla niektórych korporacji, które mają magiczny wpływ na władze niektórych państw. 

 

Trzeba jednak zaznaczyć, że na zachodzie wypłacono już miliardy dolarów odszkodowań z powodu powikłań po szczepionkach, ale nie w Polsce. U nas nadal oficjalnie udaje się, że szczepionki to samo dobro, a ostrożni rodzice nazywani są oszołomami. To co zaprezentowano w Białogardzie to już nie ryzyko grzywny za odmowę wstrzyknięcia zdrowemu dziecku jakiejś rzekomo leczniczej substancji, to już jawny objaw totalitaryzmu.

 

Najwyraźniej obecna władza w Polsce ma już takie poparcie społeczne, że może sobie pozwolić na wszystko względem obywateli, nawet na faszystowskie zachowania w stylu zabierania dzieci. O ironio okazuje się, że obecna zgrywająca się na konserwatywną i prawicową władza, zachowuje się względem swoich obywateli identycznie jak krytykowane przez nich rządy z zachodniej Europy, równie ochoczo odbierające rodzicom ich dzieci przy byle pretekście.
 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (8 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Obecna władza może dostać

Obecna władza może dostać oste lanie i jak przepowiedział Jackowski na jesieni bedzie jakaś wielka żałoba w sejmie, szkoda tylko że jesteśmy skazani na niebezpiecznych terorystów NWO z brukseli bo inaczej już by można tworzyć ruch obrony przed zdradą pisu bo zgadzają się wielokrotnie na plan NWO-GMO-CETA i ich mafie szczepionkową ! Nowym prezydentem powinien zostać Ziobro, bo bolek obecny jako prezydent zablokował zmiany komuchów sędziowskich ! Ciekawe jest to że esbecy i inne komuchy się żalą że nie mogą żyć za 2000zł renty albo emerytury a sędziowie nadzwyczajnej kasty komuszej żalą się że nie będą mogli żyć bez łapówek za lewe sprawy ! Trzeba szybko wybrać do sejmu Ruch Narodowy i ONR bo inaczej PiSowcy nie dadzą sobie rady z NWOwcami !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Bogusława

Ci rodzice i ci faszyści to

Ci rodzice i ci faszyści to jakiś straszny ciemnogród, aż nie chce sięwierzyć że to 21 wiek. Pewnie że jedno dziecko na milion dostanie dałna po szczepieniu, ale 999 999 z tego miliona uratuje się podczas epidemi chorób na które się szczepimy. I jeszcze jeden fałsz naszego społeczeństwa: przed porodem chroni się płód, ale nie daje mu 500 plus i dowodu osobistego, po porodzie jest niby własnością rodziców antyszczepionkowców, ospa partowców lub leczących je u znachorów zimną wodą z płatkami owsianymi. (Nowy Sącz). Chrońmy może urodzone dzieci zamiast zapłodnionych jajeczek. 

 

Portret użytkownika Medium

Zespół Downa, droga oświecona

Zespół Downa, droga oświecona Bogusławo z XXI wieku, nie jest wynikiem powikłań poszczepiennych, to choroba genetyczna, wrodzona.

Chrońmy może urodzone dzieci zamiast zapłodnionych jajeczek. 

Jestem absolutnie za.

Ciekawi mnie: widzisz zasadność USG ciężarnych? 

Portret użytkownika takitamanonim

Czekamy na odpowiedź PO, ale

Czekamy na odpowiedź PO, ale szczerze mówiąc marna ta nasza opozycja. Pozatym szczepionki sprowadzane są zapewne przedewszystkim z niemiec więc chyba nie ma co liczyc na odzew.

Portret użytkownika U_P_Adlina

POjebownia to co najwyżej

POjebownia to co najwyżej może wybudować kilka pomników banderze albo szuchewyczowi, a nie wstawiać się za tymi rodzicami. To jeszcze gorsze szambo niż PISuar. Polacy przez ostatnie lata jak zaczarowani wybierają między morzem szamba, a jeziorem szamba.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika NEO 13

NIKT nic nie zrobi ... bedzie

NIKT nic nie zrobi ... bedzie coraz gorzej , coraz ciężej , bedzie wylewanie żalu na necie , wyładowywanie agresji i złości w komentarzach tak że już nic nie zostanie na prawdziwe i skuteczne działanie w realu . Polacy z przed chociażby 70 lat by taki rząd rosnieśli w tydzień wedle prawa i konstytucji bo POPiS już tyle praw człowieka i praw moralnych nałamał że tu nie potrzeba by było się długo zastanawiać . Dziś nie ma takiej mocy w Nas , nie potrafimy sie zjednoczyć na skale kraju żeby pokazać dziadom kto jest najważniejszy tu a kto tylko pOsłem utrzymywanym z Naszych pieniędzy . Na ten moment mało sie różnimy od zachodu , też w sen zapadliśmy . A to że nie ma muslimów w Polsce to nie Nasza decyzja tylko tak miało być - Judeopolonia . Wiec nie ma z czego sie cieszyć .  Oby powrócił duch przodków i poprowadził Nas do zwycięstwa . 

ps. ciekawe czy jakiś adwokat stanie w obronie za tym biednym małżeństwem ? wedle konstytucji jest duża szansa . .......................... 

Strony

Skomentuj