Roboty do seksu z ciepłymi genitaliami przyspieszą depopulację ludzkości

Kategorie: 

Źródło: Leet.org

Dzięki zaawansowanej robotyce powstają zupełnie nowe usługi. Seks-roboty coraz bardziej przypominają człowieka, a co za tym idzie posiadają coraz większą rzeszę cichych zwolenników. W niektórych kręgach seks-roboty pozostają jeszcze tematem tabu, ale w najbliższych latach sytuacja ulegnie wyraźnej zmianie a nowa technologia radykalnie odmieni społeczeństwa.

 

Coraz częściej mówi się o nadchodzącej fali seks-robotów i jesteśmy oswajani z tzw. robofilią. Wielu ekspertów uważa, że współżycie z maszyną nie jest nadużyciem. Przykładowo w 2015 roku brytyjska psycholog Helen Driscoll powiedziała wprost, że ludzie będą w przyszłości uprawiać seks z robotami i zawierać z nimi poważne związki. Maszyna daje przede wszystkim kontakt fizyczny, zaś sztuczna inteligencja oraz hologramy będą tworzyć wrażenie jakbyśmy rozmawiali z drugim człowiekiem.

W Japonii zyskała na popularności tzw. holograficzna żona. Firma Vinclu stworzyła ten wynalazek z myślą o mężczyznach, którzy z wielu powodów nigdy nie decydowali się na wejście w związek z kobietą. Dlatego zamiast uganiać się za kobietami i szukać sobie przyszłej żony, Japończycy mogą kupić wirtualną żonę, która potrafi prowadzić konwersację i wysyłać wiadomości tekstowe na telefon swojego męża. Oczywiście technologia nie potrafi zastąpić drugiego człowieka i próbuje jedynie wypełnić pustkę w życiu właściciela.

 

W przypadku robotów mamy do czynienia z czymś więcej. Maszyny dają kontakt fizyczny, wyglądem przypominają człowieka i również mogą prowadzić rozmowy. To powoduje, że ludzie mogą bardziej przywiązywać się do robota i łatwiej wejść z nim w związek. Może to brzmi absurdalnie, ale pochodzący z Chin ekspert ds. robotyki i sztucznej inteligencji Zheng Jiajia samodzielnie skonstruował sobie humanoida przypominającego kobietę, zaprogramował go a następnie poślubił i jest prawdopodobnie pierwszym człowiekiem na Ziemi, który tego dokonał.

Oprócz maszyn spełniających funkcję żony pojawiają się również seks-roboty, które stają się coraz bardziej realistyczne. Twórcy stawiają przede wszystkim na wygląd - pierwsze wrażenie jest najważniejsze, lecz najnowsze modele będą posiadać wiele dodatkowych funkcji. Firma Abyss Creations jeszcze w tym roku rozpocznie sprzedaż modeli posiadających syntetyczną skórę wyposażoną w czujniki, dzięki którym roboty będą mogły reagować na dotyk, a także podgrzewaną waginę - wszystko to w cenie 15 tysięcy dolarów.

Źródło: Abyss Creations

Należy tu zwrócić uwagę, że seks-roboty, holograficzne żony i inne tego typu wynalazki powodują przede wszystkim izolację człowieka od otoczenia i utratę kontaktu ze społeczeństwem. Na podobnej zasadzie działają serwisy internetowe typu Facebook. Seks-roboty to doskonałe narzędzie pozwalające zwiększyć kontrolę urodzeń. Wynalazki tego typu, jeśli zaleją nasz świat, dodatkowo pogłębią katastrofę demograficzną i przyspieszą depopulację.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Strony

Skomentuj