Retoryka ruchu LGBT w świetle faktów naukowych

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Oto słowa dr Anny Mandreli, we wstępie do książki Wiktora Łysowa pt.„Retoryka ruchu LGBT w świetle faktów naukowych". Ta unikalna publikacja bez zmanipulowanych poglądów dostępna jest pod poniższym linkiem: https://3dom.pro/18558-wiktor-lysow-retoryka-ruchu-lgbt-w-swietle-faktow-naukowych-tom-i.html .

 

„Gdy studiowałam w szkole biznesu w Edynburgu, wszyscy studenci raz w tygodniu na swoją skrzynkę̨ mailową otrzymywali biuletyn z zaproszeniami do wzięcia udziału w rożnych dodatkowych wydarzeniach. Oprócz zaproszenia do udziału w kółku teatralnym, w lekcjach hiszpańskiego czy w zajęciach sportowych, każdy student (czy tego chciał, czy nie) co tydzień́ otrzymywał zaproszenie do wzięcia udziału w studenckim kole LGBT. W rezultacie ilość́ studentów na tej uczelni, którzy określali się jako geje czy lesbijki, była o wiele większa niż na uczelniach, w których nie rozsyłano podobnych zaproszeń́.

 

Możemy dostrzec, że nachalna promocja skłonności homoseksualnych sprawia, że młodzi ludzie fascynują̨ się sprawami, o których nigdy wcześniej by nie pomyśleli. Ideologia LGBT jest rozpowszechniana w najróżniejszych miejscach. W trakcie pisania tych słów dostałam maila od dużej firmy taksówkarskiej, która poinformowała mnie o nadchodzącym miesiącu LGBT (,,Pride Month”) oraz o specjalnych szkoleniach z tolerancji, które przechodzą̨ kierowcy.”
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Quark

Czego by oni nie

Czego by oni nie rozpowszechniali i komu by nie wciskali durnych ulotek to i tak jak ktoś jest normalny to przez tą ich agitację pedałem czy pedałką (jak mawiał Czesio z "Łowcy móch") nie zostanie - bo popęd seksualny to nie moda , że raz jest taki a raz inny . Bo jak mawiał ojciec Rafała w kabarecie "Moralnego Niepokoju" - w normalnym związku musi być : "gniazdko i wtyczka , a jak są dwie wtyczki na raz to co najmniej korki wywali ! " . Homoseksualiści czy inni odmieńcy też to wiedzą ale nie powiedzą , bo boją się przyznać do swojej ułomności . Ale jeśli kto celowo deprawuje dzieci i młodzież to "H" mu w "D" ale nie dla przyjemności ale za karę !

Portret użytkownika gnago

Obesrańcy łączcie sie

Obesrańcy łączcie sie przeciwko dyktaturze twardokupych. Zmuszają nas do wymiany bielizny ubrania .......szpikują medykamentami. Zbierzmy się w ostatnia sobote lipca na Wiejskiej czynem kleksów sraczki na asfalcie zaprotestujmy przeciw  tej  tyranii społecznej razem z braćmi z QWER||TY

Skomentuj