Putin nie chce być zaszczepiony rosyjską szczepionką przeciwko COVID-19

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Prezydent Rosji Władimir Putin nie planuje zaszczepić się przeciwko koronawirusowi pierwszą na świecie zarejestrowaną szczepionką Sputnik V. Poinformował o tym Dmitrij Pieskow.

 

Jak poinformował rzecznik, prezydent nie zamierza dobrowolnie testować szczepionki przed rozpoczęciem masowych szczepień w kraju.

„Nie rozpoczęliśmy jeszcze masowych szczepień, dlatego oczywiście jako wolontariusz głowa państwa nie może brać udziału w szczepieniach. To po prostu niemożliwe”- powiedział Pieskow, odpowiadając na pytanie firmy medialnej RBC.

Przypomnijmy, Putin chwalił się rejestracją pierwszej szczepionki 11 sierpnia br., chociaż „Sputnik-V" nie przeszedł obowiązkowego trzeciego etapu testów. Wtedy głowa państwa ogłosiła nawet, że jedna z jego córek została zaszczepiona.

 

Druga rosyjska szczepionka, EpiVakCorona, została zarejestrowana dwa miesiące po pierwszej, a było to przed trzecią fazą badań, w których do tej pory przeszły dwie szczepionki zachodnich firm.

 

Sam Putin przekonał się 20 listopada br., że obie szczepionki spełniają podstawowe warunki. Są bezpieczne i skuteczne.

 

 

Ocena: 

Średnio: 1 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Max 1983

Ku..a ludzie nie będzie

Ku..a ludzie nie będzie żadnej wojny światowej co wy bierzecie???A Trump jednoosobowo to może zabrać głoś na Twitter, ale też nie bardzo bo go i tak ocenzurują.To już ustępujący prezydent i nikt nie będzie za niego łba nadstawiał, a wypowiedzenie wojny Iranowi to by było ryzyko podpalenia świata.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Arya

Trump może zrobić tak, że

Trump może zrobić tak, że będzie wojna bezobjawowa. Nie wiem, jakie mają prawo, ale jeśli takie, że podczas wojny nie można zmienić prezydenta, to sam rozumiesz, ze bezobjawowa wojna jest Trumpowi na rękę XD 

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

No mówię przecież, że jesteś

No mówię przecież, że jesteś pospolitą szczekaczką ścierwomedialną.

Nie dociera do tej twojej ciotowatej pały, że łykasz kit dla półgłówków? Wszystkie media głównego ścieku opierają się na kilku głównych stacjach ussmańskich jak CNN. Czas przedruku na lokalne ścieki to średnio 12 godzin. Czytałeś już chyba w kilku miejscach, że media są po stronie NWO ze "śpiącym bidetem", że są uwikłane w niezliczone machloje, są własnością parchów w całości, że gną pałę, bo najwcześniej oficjalne wyniki wyborów mogą być podane 14-go grudnia, a ostateczne 6-go stycznia. Bawią się w Rząd dla ciemniaków medialnych, cenzurują obecnego Prezydenta. Więcej, już stwierdziły kto jest nowym Prezydentem.

A ty dalej wszczynasz sensację z powodu tych gównowartych artykułów. Coś pieprzyłeś ostatnio o byciu antysystemowcem, a nie rozumiesz, że właśnie popierasz system. Popierasz ten system również pośrednio przez swoją narcystyczną potrzebę skupienia na sobie uwagi. Zawsze, niezależnie od tego czy masz coś konkretnego do zakomunikowania, czy nie.

Spróbuj pomyśleć przez dłuższą chwilę, co ty pieprzysz? Jak chcesz dowiedzieć się prawdy ze ścierwomediów? Ty wierzysz w to, co tam piszą? Nie wiesz co to jest propaganda? Nie widzisz do kogo skierowana jest ta narracja? Konsekwentnych ściem medialnych, jedna po drugiej, które sam krytykujesz?

Barokowe zawijasy retoryczne z typową przewagą formy nad treścią. Na tyle cię stać. Wiedzę o sytuacji w usa masz tylko chyba z tych ścierwomediów. Otwórz ten łeb szerzej. Chociażby przeczytaj ze zrozumieniem to:

https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/11/sidney-powell-juan-osavin-charlie-ward.html

Masz po polsku i jest to przedruk stąd :

https://operationdisclosure1.blogspot.com/

Masz tam w chusteczkę odnośników do gazet, tweetów, programów telewizyjnych, opinii Amerykanów, zwykłych ludzi, też antysystemowców. Ale jakże innych od ciebie "antysyatemowca inaczej".

Wiesz, zasługujesz co najmniej na pomnik dla swojego ego. Tymczasem znalazłem pomnik dla ciebie. Nie rzeźbiony, ale napisany :

Samochwała
Jan Brzechwa

Samochwała w kącie stała
I wciąż tak opowiadała:

„Zdolna jestem niesłychanie,
Najpiękniejsze mam ubranie,
Moja buzia tryska zdrowiem,
Jak coś powiem, to już powiem,
Jak odpowiem, to roztropnie,
W szkole mam najlepsze stopnie,
Śpiewam lepiej niż w operze,
Świetnie jeżdżę na rowerze,

Znakomicie muchy łapię,
Wiem, gdzie Wisła jest na mapie,
Jestem mądra, jestem zgrabna,
Wiotka, słodka i powabna,
A w dodatku, daję słowo,
Mam rodzinę wyjątkową:
Tato mój do pieca sięga,
Moja mama - taka tęga,
Moja siostra - taka mała,
A ja jestem - samochwała!”

Brawo ty! Jastrzębiu dziennikarstwa. Karykaturo artysty. Brawo !

Portret użytkownika euklides

A potem nagle głowa państwa

A potem nagle głowa państwa zdecyduje się zaszczepić na oczach kamer. Dostanie zastrzyk z soli fizjologicznej, ale to tłumowi rosijniaków wystarczy by ich zwieść, bo są nawet durniejsi niż poliniaki jak można wnioskowac po takim Maximie Mironovie - "uwierzę w skuteczność szczepionki kiedy Putin zostanie zaszczepiony". Prawdziwy mistrz dociekliwości i sceptycyzmu.

Portret użytkownika Medium

Robiłam wywiad w rodzinie.

Robiłam wywiad w rodzinie. Nie są p-ko, ale nie chcą być pierwsi Smile

Cwaniacy, nie?

Moim zdaniem nie powinno być przymusu szczepień, ani też żadnych nacisków.

Choroba jest wirusowa, której przebieg widziałam i walczyłam dopóki nie zaczął być potrzebny tlen. Wtedy chorego oddałam do szpitala. Tam jest tlen, kroplówki (bo chorzy nie chcą pić!), zastrzyki. Lekarze się konsultują z kolegami z innych placówek i w sieciach społecznościowych.

Przeszłam też swego czasu wzw B. To niby choroba wirusowa ogólnoustrojowa, lecz przede wszystkim uderza w wątrobę. Też leżałam plackiem i miałam kroplówki. Dziś p-ko temu szczepią.

Portret użytkownika asa

Tallin co ty piszesz!!!!! W

Tallin co ty piszesz!!!!! W tytule oczywiście- propagandowo-  nie chce!!! a potem ,że nie może być królikiem doświadczalnym. Chłopie ogarnij się!!  napisz ,że p. Merkel, p. Trump. p.Marcon i inne głowy państw i królowie stoją w kolejce na zaszczepienie się, a przed nimi wciska się na siłę Bill Gates.........może byłoby ciekawie.

Portret użytkownika Medium

To ja podzielę się też

To ja podzielę się też niepotwierdzonymi sensacjami:

1. Królowa Elżbieta jest pochowana w Rosji.

2. Rosją rządzi kolektywny Putin, firmowany przez... szefa Wagnerowców.

3. Matka Lenina przed wydaniem jej za mąż za oficjalnego męża urodziła carowi Aleksandrowi II 4 dzieci, a potem z oficjalnego związku następne. Choć donoszący o tym twierdzi, że Lenin był synem Aleksandra II, to analiza fotografii rodzinnej temu zaprzecza. W każdym razie Lenin wychował się z carskimi nieślubnymi dziećmi.

4. Ojcem prawdziwym Stalina był polski herbowy szlachcic Nikołaj Przewalski (nie wiem, dlaczego w polskiej wikipedii brak tej informacji), Polacy więc powinni kochać Stalina, w końcu to dzięki niemu darowano Polsce życie po II wojnie.

Jedną z niewątpliwych zasług Stalina było wydalenie z kraju sekty żydowskiej Chabad Lubawicz. Dziś widać, że były to niedostateczne środki ostrożności...

Strony

Skomentuj