Ptaki atakują nadajniki 5G

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Jedną z ulubionych ostatnio rozrywek ludowych było podpalenie wież z nadajnikami 5G, które nieznani dobroczyńcy zainstalowali na całym świecie. Podpalenie stało się szczególnie częste po wprowadzeniu kwarantanny, ponieważ wiele osób zakłada jakieś połączenie między wieżami 5G a pandemią. Oficjalna prasa działa po stronie instalatorów anten 5G, więc nikt nie liczy skrupulatnie incydentów, aby przykład nie stał się zaraźliwy...

 

W samej Holandii w weekend wielkanocny, przeprowadzono piętnaście ataków na wieże, a w Wielkiej Brytanii było takich zdarzeń ponad dwadzieścia, a łączna liczba przez ten cały czas przekroczyła pięćdziesiąt ataków.

 

Wieże dewastują także w innych krajach, ale z jakiegoś powodu Afryka znajduje się na pierwszej linii frontu. Co więcej, najbardziej frustrujące dla operatorów telefonii komórkowej jest fakt, że Afrykanie palą wszystko z rzędu, to znaczy wieże 4G, 3G, a nawet 2G, których jest na tym kontynencie całkiem sporo. Niemniej jednak, oprócz dzikich i niewykształconych Afrykanów, którzy nie rozumieją wielkich zalet szybkiej komunikacji mobilnej, zwolennicy 5G wydają się mieć kolejnego strasznego wroga, tzn. ptaki, a konkretnie gołębie.

 

Powód takiego zachowania gołębi nie jest trudny do ogarnięcia. To prawda, że ptaki te rozprzestrzeniają wszelkiego rodzaju infekcje. Niektórzy kretyni wybrali gołębie jako symbol „ptaka świata”, a ornitolodzy z wielu powodów  nazywają je „szczurami ze skrzydłami”. Kilka lat temu wiele mediów publikowało taki film, przedstawiający dziwną sytuację. Mężczyzna karmił gołębia, a ptak prawie rozdziobał mu dłoń. Okazuje się, że wszystko to jednak da się jakoś wytłumaczyć.

 

Ludowe przekazy szczególny umysł nadają krukom, ale w rzeczywistości to gołębie są jednym z najbardziej inteligentnych gatunków ptaków, o czym nie wiedzą nawet wszyscy ornitolodzy. Jak się okazało podczas eksperymentów, gołębie posiadają podstawy matematyki, to znaczy potrafią odróżnić dwa obiekty od trzech i tak dalej. Gołębie mają rozwinięty system komunikacji, w szczególności, kiedy dwa gołębie latają razem. Zawsze w jakiś sposób dochodzą do pewnego rodzaju cichego porozumienia i budują wspólną trasę lotu, czyli zawierają kompromis i ideał pod względem topografii.

 

Gołębie mają doskonałą pamięć, bo jak wykazały eksperymenty, są w stanie zapamiętać około tysiąca kombinacji kolorowych kart graficznych, ale najbardziej zaskakują niektórych neurofizjologów. Ich zdaniem, ptaki są podatne na magię i czary. Słynny psycholog Burrhus Frederic Skinner w 1947 r. przeprowadził badanie, obejmujące zachowanie gołębi. Ptaki były umieszczane w klatkach i karmione w regularnych odstępach czasu, niezależnie od ich nastrojów. Gołębie zawsze zaskakiwały. Na przykład jeden ptak wsadził głowę w kąt przed karmieniem, a drugi obracał się w lewo.

 

Większość tych dziwnych czynności była wykonywana rytualnie, w ściśle określonych miejscach w zamknięciu. Według Skinnera, te działania były powtarzanymi rytualnymi praktykami szamanów powodującymi deszcz, dobre zbiory i tak dalej. Oczywiście nie jest jasne, czy przeczucia Skinnera są prawidłowe, ale z pewnością coś w tym jest.

 

Gołębie są bardzo wrażliwymi ptakami, które idealnie reagują na pola elektromagnetyczne. To zawsze pomagało im znaleźć drogę, z której korzystały, świadcząc prehistoryczne usługi pocztowe. Nie powinno więc dziwić, że jest to jakoś bezpośrednio związane z atakiem gołębi na wieże 5G. Gołębie są również bardzo, bardzo mściwe. Jeśli skrzywdzisz pisklę gołębia, ten będzie pamiętał swojego oprawcę przez całe życie i, jeśli będzie miał okazję, zemści się.

 

W świetle tych faktów oczywiste jest, dlaczego Greta Thunberg i inni ekolodzy nie atakują tych wież, a robią to gołębie. Stworzenia te wyczuwają niebezpieczeństwo związane z funkcjonowaniem tych urządzeń i, jako bardzo agresywne ptaki, starają się niszczyć, jak najlepiej potrafią, to, co im szkodzi. Najwyraźniej w świetle tych rozważań Elon Musk rozmieszcza drugi pakiet 5G na orbicie, ponieważ gołębie nie latają tak wysoko, a Buszmeni nie będą w stanie zestrzelić satelity za pomocą bumerangu lub celnej procy. W tym przypadku sam Musk musi albo wejść na orbitę, albo jeszcze lepiej na Marsa.

 

Oznacza to, że gołąb jest inteligentnym ptakiem, podatnym na magię i mściwym, więc Elon będzie skazany na wędrówki poszukiwawcze do końca swoich dni, jak brat Ludwika XIV, nosząc żelazną maskę, lub kask na głowie. I za każdym razem, gdy leci gołąb, będzie wołał: „Dobrze, że przynajmniej krowy nie latają!”.

 

Ocena: 

Średnio: 4.5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika podróżnik1

Wycieli nam inteligencję

Wycieli nam inteligencję przez 100lat i widać to w każdych komentarzach, zostali potomkowie chłopów z grupą krwi +.

Te ptaki gryzą kable a nie nadajniki, koty, kuny,łasice, szczury itp. też gryzą i co bo są mądrzejsze od ludzi? hahaha no od takich to pewnie są;) poczytajcie trochę np. z czego są wytwarzane izolacje okablowania.

Wszystkie nadajniki i słupy wysokiego napięcia emitują szkodliwe fale również telefony które trzymacie codziennie w ręku godzinami i co? czemu ich nie podpalacie? już by nie były potrzebne nadajniki:)

szkoda mi was ludzie

Portret użytkownika drako_tr

@ Alejakto - po zachowaniu

@ Alejakto - po zachowaniu tych gołębi, nie mam już wątpliwości i nie będę czekał, aż ludzie zaczną padać, jak tylko namierzę w okolicy to ustrojstwo, zrobię z nim, co trzeba.

Organizujcie się ludziska, w pojedynkę tnie damy rady...ale w grupie już tak.

Portret użytkownika DanielB

Ptaki wiedza jak

Ptaki wiedza jak Niebezpieczne jest 5G a uwazamy je za Głupie a Czlowiek wie co to 5G i nie robi nic ! Jestesmy juz pogrzebani zywcem za swoja biernosc i lenistwo ! 

Strony

Skomentuj