Przepis na udaną pandemię

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Czy istnieje coś takiego jak przepis na udaną pandemię? W sieciach społecznościowych krąży kilkunastopunktowa deklaracja stanowiąca podsumowanie tego jak robi się w dzisiejszych czasach tak zwaną pandemię, która staje się wygodnym pretekstem do odbierania ludziom resztek wolności i prywatności. 

Całą opowieść należy zacząć od tego, że całkiem niedawno - w 2008 roku - Światowa Organizacja Zdrowia ( WHO) zmieniła definicję pandemii. Uznano wtedy, że możną ją ogłosić nie tylko wtedy gdy ekspansję objawia patogen o odpowiednio dużej śmiertelności. Przeprowadzono nawet test bojowy pandemii nowego typu rozkręcając propagandowo epidemię tak zwanej świńskiejh grypy, której celem była sprzedaż dużej ilości szczepionek. WHO udało się to jednak tylko częściowo. 

 

Co innego z koronawirusem, ta pandemia WHO niewątpliwie rozwinęła się ponad wszelkie oczekiwania, a zaindukowana paranoja wydaje się eskalować poziom szaleństwa i nikt obecnie nie wie co z tego wyniknie. Jak do tego doszło, że w ciągu kilku miesięcy świat stanął na głowie? Oto lista, która może pomóc odpowiedzieć na to pytanie. Zatem jak się to robi?

 

1. Znajdź chorobę, na którą co roku chorują miliony ludzi na całym świecie.

2. Przypisz objawy tej choroby nowej pandemii, żeby ludzie chorując na to co zawsze myśleli, że to coś nowego.

3. Wmów ludziom, że roznoszą epidemię nawet jak nie chorują.

4. Rozpętaj histerię wśród społeczeństwa wykorzystując do tego media. Przekazuj na okrągło komunikaty o ilości potwierdzonych zakażeń i liczbie zgonów.

5. Zmuś ludzi żeby na co dzień widzieli coś co kojarzy się z pandemią, np. maseczki.

6. Zastrasz ludzi wysokimi grzywnami i restrykcjami w przypadku nie stosowania się do poleceń władz.

7. Wmów ludziom, że stosując się do ograniczeń zachowują się odpowiedzialnie i dbają o innych.

8 .Wykorzystaj celebrytów do uwiarygodnienia epidemii. Od czasu do czasu jakiś celebryta powinien publicznie ogłosić, że został zarażony.

9. Zniszcz relacje międzyludzkie. Niech ludzie traktują siebie jak potencjalne źródło zagrożenia.

10. Uzależnij dostęp do podstawowych dóbr (zakupy, podróże komunikacją miejską, dostęp do lekarza) od poddania się restrykcjom.

11. Opracuj "testy" które wykrywają "chorobę" niezależnie od jakichkolwiek objawów lub ich braku.

12. Nieustannie podkreślaj że z niczym takim jeszcze nie mieliśmy do czynienia, więc każdy musi cały czas czuć się zagrożony i nikt nie jest bezpieczny.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 4.2 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika lipka

W punkt, ja dodałabym punkt

W punkt, ja dodałabym punkt 13 czyli niewspółmierne korzyści dla rządów, firm  farmaceutycznych i kolesiowych cwaniaków odpowiedzialnych za napędzanie strachu na możliwie największą skalę w społeczeństwach, wymienić tu należy naukowych celebrytów medialne pacynki do straszenia ludzi.  

Portret użytkownika euklides

Ciekawe ile osób przekazałoby

Ciekawe ile osób przekazałoby Amazonowi swój podpis do zawierania umów. Ciemny ludek oczywiście nie bierze pod uwagę, że dane biometryczne mogą być wykorzystane przeciwko niemu. Niech twoje dane biometryczne wyciekną i udowodnij komuś, że nie robiłeś zakupów. Ta sama głupota z biometrycznym dowodem osobistym. Tępaki nigdy nie rozumieją, że sama konstrukcja "dowodu osobistego" jest wadliwa.

Portret użytkownika ARTUR

Biometryczne skanowanie to

Biometryczne skanowanie to ciekawa czynność , przed kilku laty robiłem paszport który musiał być biometryczny lecz jedynie teoretycznie gdyż nikt nie miał możliwości pobrania ode mnie takich danych i mam paszport z adnotacją w systemie że pobranie danych było niemożliwe a nie mogli odmówić wydania dokumentu .

Portret użytkownika ARTUR

A czemu ma nie być Covida ?

A czemu ma nie być Covida ? Jak wcześniej pisałem o objawach które miałem 2018 r to chyba przespałeś temat lecz wtedy to było pod starą nazwą SARS i było testowane na Polakach , zmarło wtedy wiele ludzi na tzw. Powikłania pogrypowe . Teraz temat jest odświeżany lecz nikt nie mówi jak zakażenie rozpoznać ? Nie da się rozpoznać , należy zrobić prześwietlenie płuc . Szczepionka na grypę jest aktywatorem wirusa i nie sugerujmy się tymi co dostają placebo lecz są przekonani że to szczepionka np. służba zdrowia .

Portret użytkownika ARTUR

A uświadom mnie skąd się

A uświadom mnie skąd się bierze grypa bo jeszcze na nią przez prawie 60 lat nie chorowałem , miałem stany zapalne stawów i mięsni łącznie z gardłem , zapalenie oskrzeli , anginę , katar , kaszel , zapalenie ucha ,zapalenie okostnej od zęba ale grypy nie przeżyłem i chyba nieświadomy tej tak zacnej choroby zakończę żywot.

Strony

Skomentuj