Prywatne odrzutowce i jachty zostaną zwolnione z opłat klimatycznych, a biedacy będą płacić za energię kilka razy więcej

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Nadciągające unijne klimatyczne tsunami firmowane frazą Fit for 55, już zaczyna nas atakować cenami energii, ale wciąż słyszymy od unijnych polityków, że to dopiero początek i czeka nas głód, chłód i ubóstwo, bo tylko w ten sposób uratujemy klimat. Okazuje się, że wyrzeczenia będą tylko dla biedaków, bo bogacze zostali właśnie zwolnieni z podatku węglowego od swoich prywatnych odrzutowców. 

 

Komisja Europejska właśnie zaproponowała zwolnienie prywatnych odrzutowców i lotów towarowych, dwóch najbardziej zanieczyszczających form transportu, z planowanego unijnego podatku od paliwa lotniczego.

 

Wygląda na to, że opodatkowany zostanie tylko biedny plebs. To właśnie plebsowi zakaże się nie tylko latać gdziekolwiek, ale też zabroni się posiadania samochodów osobowych. Można mieć obawy, że to właśnie ten plebs jest tym węglem, który oni chcą zredukować. 

Niestety zamiast się buntować, powoli zaczynamy się przyzwyczajać do klimatycznych nonsensów serwowanych nam przez szalonych ideologów z Unii Europejskiej. Dopiero co okazało się, że na skutek bzdurnych unijnych przepisów, linie lotnicze musiały zorganizować dziesiątki tysięcy lotów bez pasażerów, byle tylko utrzymać ilość operacji a tym samym dostęp do lotnisk, a tu nagle dowiadujemy się, że loty Cargo będą ponad prawem klimatycznym.

 

Za uprawnienia do emisji tony dwutlenku węgla trzeba na rynku ETS zapłacić już trzy razy więcej niż na początku zeszłego roku. Według banku UBS, koszt ETS dla europejskiej gospodarki wyniósł do tej pory 287 miliardów dolarów, a jego wpływ na ograniczenie emisji CO2 był „bliski zeru"!

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Portret użytkownika BRAT BOGA

Jak wywołaliście?

Jak wywołaliście?

Raczej wy wywolaliście.

Mnie do tego nie mieszaj.

Zawsze są dwie drogi jak gdziesz pisze że

po odbódowaniu 3 świątyni coś tam soś tam się stanie.

To  proste nie odbodowywać a jak uzurpator jest wszechmocny

to niech sam odbóduje przecierz ma moc.

Pamiętam jak chcieli zniszczyć Damaszek żeby wszystko

ruszyło kilka lat temu w Syrji.A Putin pokrzyżował im

plany utrzymując Asada i Damszek.

Konkluzja mają wewnętrzny Rozłam u siebie.

Jest konflik między lożom Wschodu i Zachodu.

To jak oni NWO chcą wprowadzić ?

UTOPIA!!!

 

Portret użytkownika demodemo

W imię euro , dwutlenku węgla

W imię euro , dwutlenku węgla i eurokołchozu.

Wkróce będzie na wzór chiński - ruszy produkcja , innowacje i będzie praca dla wszystkich tak jak w Chinach za kartki żywieniowe i talony dla najlepszych na rower. W uznaniu władzy za waszą bezczynność otrzymacie uścisk dłoni ( na szyi ) komisarza UE i medal za bezoporowe poddaństwo. Przez 2000 lat byliście bierni i wierni - chwała wam za to ! Obecnie nadeszła niepokomna chwila zmiany na nowe - nową erę i nowe rozdanie. Zmieniamy symbole i barwy falgi. Bądźcie niezłomni i wierni nam - znów będziecie mogli nam służyć i być naszymi niewolnkiami . Lęk odrzućcie  - nowe będzie lepsze - dla nas.

Bądźcie silni w wierze w nas , zawsze możecie na nas liczyć Smile

 

Portret użytkownika inzynier magister

wszędezie w każdym filmie z

wszędezie w każdym filmie z holywood i innych marvelów wciskają podświadomie dwa trójkąty !!! opętańce bogacze wierzą w znaki Thule Vrill hitlerowców i inne znaki iluminackie ! ludzie to łykają i potem się zgadzają na zamordyzm bo to są czary ! Tylko Bóg Jezusa i sam Jezus Chrystus Zbawiciel nas uratuje od nich ! dobrze o nich powiedział doktor Krajski że to niebezpieczni wariaci chorzy psychicznie ! tak powiedział doktor Krajski o iluminatach ordo ab chao !

"Proszę zauważyć, że pomiędzy tajnymi organizacjami duchowymi UFO masonów (UFOsonów), a istotami z pojazdów NOL występuje wiele silnych podobieństw. Najważniejszą jest ta, że UFOsoni muszą działać w skrytości, tak samo jak UFO byty ! Podstawą działalności tych dwóch typów humanoidów jest to, że ich działania są objęte najwyższym stopniem tajności ! Obie te grupy zajmują się również programowaniem jak i oszukiwaniem umysłów ludzkości ! Można by wyliczać więcej, ale poprzestańmy na tych najważniejszych. Niewidzialna współpraca stowarzyszeń UFOsonów oraz tzw. bytów z NOL jest koordynowana przez nadprzyrodzoną nieuchwytną siłę/istotę anielską (byt z Apokalipsy Jana 9:11 ?), (zgodnie z ujawnionymi danymi doktora Krajskiego w filmie pt.: "Niewidoczne istoty sterujące światem")."

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika snierzyn

Prywatne zapisane do

Prywatne dzielą się do zapisanych do jakiejś organizacji lotniczej lub nie. Zapisane do aeroklubu są dofinansowane z budżetów gmin/miast i tam jest zupełnie inna zasada podziału i płacenia za klimat, bo sobie te gminy i miasta doliczają z aeroklubów emisję. Te niezapisane do aeroklubów to naprawdę poważne koszty. Wiec to nie jest tak hop-siup. Częste przeglądy, prywatna maszyna musi mieć odpowiedni resurs roczny, pilot musi być doszkalany.

Naprawdę nie polecam mieć prywatnej maszyny, która gdzieś tam stoi na terenie Unii i nie jest w żadnej organizacji lotniczej, koszty eksploatacji są potężne.

W zamian za zniżki taki aeroklub przelatuje Ci X godzin na twojej maszynie, a wszystko zależy od rodzaju umowy użyczenia (tzn koszty)

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Naprawdę nie polecam mieć

Naprawdę nie polecam mieć prywatnej maszyny, która gdzieś tam stoi na terenie Unii i nie jest w żadnej organizacji lotniczej, koszty eksploatacji są potężne

Problem chyba w tym, że wielbiona przez ciebie patologia nie słucha twoich złotych rad. Jedyna nadzieja w tym, że ty posłuchasz ich rady i weźmiesz trzecią, czwartą i jedenastą szprycę i zostaniesz w końcu pochowany w kartonowej eko-trumnie.

Portret użytkownika 777

PRZYJELA 3 DAWKE I ODJECHALA

Beata Tadla PRZYJELA 3 DAWKE I ODJECHALA !

„Informację o pilnej hospitalizacji 46-letniej gwiazdy potwierdziliśmy u wiarygodnego źródła. Ze wstępnych ustaleń lekarzy wynika, że prawdopodobnie do nagłego pogorszenia się stanu zdrowia dziennikarki doszło wskutek zapaści” – czytamy na Goniec.pl. Obecnie dziennikarka czuje się już lepiej. Jest w trakcie badań, które mają odkryć, co było skutkiem tak nagłego pogorszenia się stanu jej zdrowia

Minister zdrowia grozi dymisją. Beata Tadla trafiła do szpitala | Przegląd Faktó

https://www.youtube.com/watch?v=mYmyv0S8d1c

Strony

Skomentuj