Programowanie Umysłów 1 – czyli CO Z TĄ WOJNĄ!!!

Kategorie: 

http://www.canstockphoto.pl/file_view.php?id=6599174

Drogi czytelniku to, co za chwilę przeczytasz, może - a właściwie powinno odmienić Twoje życie. Powinno to całkowicie zmienić Twój sposób postrzegania otaczającej Cię rzeczywistości.

 

I gdy to się stanie, to zrozumiesz, że gdyby ta WIEDZA trafiła do większej ilości Ludzi, to mogłoby to zmienić LOSY CAŁEJ LUDZKOŚCI! Zapewne będzie wielu krytykantów: a to za styl, a to za inne mało istotne pierdoły itd., – jeśli wolisz piękne kłamstwa podane w pięknym stylu, pozbawione Prawdy…, to dalej nie czytaj! Bo PRAWDA jest w matrixie Unikalnym Luksusem, właściwie całkowicie Niedostępnym! Jest Ona osiągalna (i to w bardzo ograniczonym zakresie) tylko dla POSZUKIWACZY PRAWDY, i to po wielu latach poszukiwań, Trudów i Wyrzeczeń. Biblioteki, księgarnie itp. pełne są opasłych dzieł pięknie napisanych i wydanych i nawet, jeśli w niektórych przypadkach jest w nich zawarte coś wartościowego – to wiedz, że „system” zezwala na to tylko po to, by odciągnąć Cię od zagadnień najbardziej istotnych! Bo musisz zrozumieć, że nic nie dzieje się przypadkiem, a dzieła dla Nas Bezcenne dawno spłonęły na stosach wraz z Nami! A więc całe średniowiecze, ale również i wcześniej jak chociażby między innymi Biblioteka Aleksandryjska splądrowana i zniszczona przez wyznawców... – oczywiście „jedynego prawdziwego zboczenia…”. Bo „oni” nie cierpią PRAWDY!!!  Bo np. Vedy Słowiańskie, czyli WIEDZA (nie mylić ze zboczeniami zwanymi religiami) jest największym zagrożeniem dla chorego zboczonego systemu okupacyjnego!!!  ... A więc odkrywajmy dawno utracone Prawdy! -  Ale po kolei…

 

Każdy, kto choć odrobinę posunął się w tzw. rozwoju duchowym, kto liznął odrobinę ezoteryki wie co to afirmacje i pozytywne myślenie i jaki to może mieć wpływ na nasze życie. Niektóre osoby wiedzą również, że te techniki i ich postawa wywierają wpływ na najbliższe otoczenie i środowisko. Niestety jest to stosunkowo nieliczna grupa, bo większość pospólstwa ma tą wiedzę głęboko gdzieś!

 

Bo tzw. społeczeństwo woli siedzieć i kisić się w ich wspólnym ciepłym szambie, przy czym każdy zboczeniec zw. „ludziem” ma złudzenie, że to szambo jest jego prywatną własnością i może w nim robić, na co ma ochotę. No i przez wieki całe, te „człowieki” napełniały swą przestrzeń swymi odchodami - złością, nienawiścią, zawiścią, kłótniami itd. a więc wszystkimi możliwymi negatywnymi energiami. Oczywiście to wszystko działo się za jak najbardziej posuniętą „pomocą” naszych niewidzialnych okupantów. Obecnie nasi nadzorcy „uszczęśliwiają” nas w jeszcze bardziej wyrafinowane sposoby wykorzystując do tego najnowsze osiągnięcia techniczne, np. TV itp. A wiec dolewają g…wna do szamba a barany są szczęśliwe jak cholera. Mało ci 10 kanałów to masz satelitę i 100 albo i 200 kanałów, żeby ci tylko nie zabrakło tego g…wna. I tak sączą ci do głowy tą zgniliznę. Przemoc, morderstwa, wojny, kataklizmy, horror, wszelkie możliwe nieszczęścia, – normalnie krew leje się strugami. Dla nadwrażliwców czasami zapodajnia puści coś „łagodnego”- ¾ obsady to „murzyny”, obowiązkowo muszą też być „pedały” no i oczywiście „narkomany” itp. na dodatek większość zachowuje się jak idioci (ot taki obraz ichniego chorego społeczeństwa). I tak w kółko, a na dodatek niby „muzyka” – satanistyczna i w treści i w obrazie. Teledyski nasączone przemocą, pedalstwem, symboliką satanistyczną i innymi zboczeniami. I tak na każdym kroku: radio, telewizja, prasa, polityka, tzw. oświata, religia, tzw. „służba” chorych itp. To są narzędzia systemu zniewalania i ogłupiania ludzkości.

 

Dlaczego w szkołach nie prowadzi się rozwoju duchowego – bo nie po to one są. Bo one są by ogłupiać, programować i produkować umysłowo chorych niewolników systemu! Są już kraje gdzie w szkołach na rodziców nie wolno mówić mamo, tato – tylko rodzic 1, lub rodzic 2!!! To jest propagowanie pedalstwa!!! Narkotyki – gdzie są rozprowadzane? W stoczniach, kopalniach, fabrykach itp.??? NIE!!!

 

A gdzie - w szkołach!!! To samo z  agresją, przemocą itd.! Przecież takich debilizmów nie było jak świat istnieje!!! Czy wy to OGARNIACIE??? To SYSTEM jest CHORY i „komuś” bardzo na tym zależy by tak było!!!

 

A więc LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ. Czy wy nie widzicie, co się dzieje? Czy myślicie, że to się dzieje przypadkiem? A więc, O CO CHODZI??? Może chodzi o to byśmy nie poznali czegoś, co doskonale jest znane i wykorzystywane przez twórców tego całego „cyrku”…? - Dokładnie tak!!!

 

A więc czas na wyjaśnienie a jest ono dosyć ciekawe. Otóż zapewne, co niektórzy wiedzą, że żyjemy, w matrixie czyli systemie ILUZJI. Jedynym naszym pragnieniem powinno być wyrwanie się z tego systemu

 

– to oczywiste! Ale jak mamy pragnąć, nie wiedząc o tym. Każdy chyba wie, co to reinkarnacja, – ale „opiekuny” przed każdym kolejnym wcieleniem wycinają nam pamięć wszystkich poprzednich wcieleń i tłumaczą, że to fajna zabawa (chyba dla nich, – bo na pewno nie dla Nas). Normalnie totalny i wieczny „DZIEŃ ŚWISTAKA” / polecam ten film dla niezorientowanych / dodatkowo otumaniają i podsuwają różne umowy, pakty, kontrakty itp. Po narodzeniu zakładają nam pieczęcie, czipują, i do śmierci poddają ogłupiającym degeneracyjnym programom. A później trujące szczepionki, smugi chemiczne, zatrute chemią pożywienie, gmo, trucizny zw. lekami, amalgamaty, harpy, akceleratory, fale niskich częstotliwości, wi-fi, komórki, oświetlenie jarzeniówkami (zaw. rtęć) itd. i kto ich wie co jeszcze.

 

Czy myślicie, że to wszystko wymyślają jacyś idioci? Nie, to są najbardziej przebiegłe, sprytne i wyrachowane ścierwa jakie istnieją. Po co to wszystko??? Bo to wszystko zatruwa nie tylko ciała, ale przede wszystkim umysły! I głównie o to im chodzi!!! Byśmy samodzielnie nie myśleli, nie zadawali sobie pytań, – bo jak szukasz to możesz znaleźć. Byśmy ganiali za „swym ogonem”- jak w wirówce. Byśmy nie połapali się nigdy, o jaką stawkę toczy się gra! Byśmy nigdy nie poznali PRAWDY! Bo im nie chodzi o nasze ciała ( to tylko pokrowce), bo czyniąc nam to wszystko, osłabiając ciała, przede wszystkim osłabiają naszą energetykę - w zdrowym ciele zdrowy duch, a w chorym …???

 

Ale główny ich cel jest jeszcze bardziej porażający! Przez te wszystkie działania oni obniżają NASZE WIBRACJE!!! No a przez nas również wibracje otaczającej nas przestrzeni i naszej MATKI GAI, czyli całej planety. Nasza DUSZA jest Bytem - Energią WYSOKO WIBRACYJNĄ, Gdy obniżają się nasze wibracje, tracimy kontakt z naszą Duszą a poprzez Nią również ze ŹRÓDŁEM, czyli „Stwórcą”.

 

No i jesteśmy udupieni - czyli jak robociki wrzucone do GRY zw. MATRIXEM i wykonujące ich zdegenerowane programy!!! Jak stado baranów o zerowej świadomości!

 

Czy wszyscy pamiętają rok 2012,- część w napięciu obserwowała, a większość stada robiła buhahaha!!!

 

2012 to nie fikcja, to realny scenariusz. Widzieliście filmy - tak to miało wyglądać. Przygotowania by doprowadzić do kataklizmu trwały przez bardzo długi czas, – ale coś im nie zadziałało, coś poszło nie tak. Gdzieś prawdopodobnie to się stało, w jakiejś rzeczywistości równoległej, ale tu nie wyszło – zbyt dużo zmiennych by nawet genialni programiści, czyli nasi okupanci mogli wszystko przewidzieć i wyliczyć.

 

Już, co najmniej trzy razy ten numer im wypalił – Lemuria, Mu i Atlantyda, teraz miał być ostatni i OSTATECZNY! I dlatego Siły światła im na to nie pozwoliły! Zresztą na ziemi też są wcielone Świetliste Istoty czuwające by nie doszło do dramatu i czyniące przygotowania do TRANSFORMACJI - czyli Wzniesienia. Inaczej mówiąc ma nastąpić podwyższenie wibracji do takiego poziomu, że przejdziemy z trzeciej gęstości do… czwartej… a może i piątej… / różne dane /.

 

Tzw. iluminaci to nie te ścierwa, które sobie tą nazwę przywłaszczyły / podobnie jak nasze symbole Słowiańskie – swastika, krzyż itp. tak jak i fragmenty biblii też zerżnęli z naszej pradawnej wiedzy czyli Ved/. Bo Iluminaci to MY… będziemy, – po TRANSFORMACJI! ILUMINACJA – Przemienieni w ŚWIATŁO, a więc od zarania oczekiwane i obiecane WNIEBOWSTĄPIENIE. Ale PRAWDZIWE, a nie podążanie za swym Zwabicielem potocznie nazywanym „zbawicielem”– czyli podstawioną przez „cwaniaków” kukiełką!!!

 

Ale co z tą WOJNĄ??? Otóż, spryciarze zawsze mają przygotowane plany awaryjne. Po 2012 nastąpiła konsternacja – byli zaskoczeni, że im nie wyszło. By wprowadzić plan awaryjny potrzeba trochę czasu i energii oraz środków, no i to wszystko trzeba zorganizować na wielką skalę. I stąd przez jakiś czas trwała ta cisza przed burzą!

 

By przejść do sedna należy wyjaśnić jeszcze jedną kwestię. Otóż absolutnie wszystko we wszechświecie jest ENERGIĄ, a więc miłość, nienawiść wszelkie inne uczucia i myśli, jest nią również i światło oraz… materia, – tak, to też energia, chodź bardzo zagęszczona. A więc wszystko staje się jasne. By doprowadzić do wojny i to na wielką skalę potrzeba dużo negatywnej energii. A skąd ją brać jak samemu ma się niedostatek? Bo cwaniakom coraz bardziej krucho koło tyłków! No i tu wkracza cała zboczona, zwyrodniała ichnia cwaniaków przebiegłość. Bo to my mamy im sponsorować i dostarczać swą energię, zasilając ich wynaturzone wizje i programy. I my już od dawna to robimy. Dlaczego cały zachód tak bardzo zdebilniał??? Bo oni wcześniej zaczęli, my mieliśmy jeden program tv. oni dziesiątki, teraz wszyscy mają setki. (Na dodatek oni dużo wcześniej zaczęli „uszczęśliwiać” ichnie społeczeństwo zatrutą żywnością niż Nas!). My nie musimy się wysilać i sobie wyobrażać, oni infekują i programują nasze umysły gotowymi zwyrodniałymi obrazami. Wojna, przemoc, ból, cierpienie, strach, i tak w kółko na okrągło!!! My już tylko bezwiednie produkujemy im to, czego chcą - czyli negatywną energię i zasilamy ich projekcje. Gdy tej energii nagromadzi się dostateczna ilość, czyli zostanie przekroczony punkt krytyczny – to wszystko zacznie się realizować na planie fizycznym. Bo takie właśnie są mechanizmy działania energii.

 

I prawdopodobnie większość nadal nic nie rozumie wołając – a na cholerę tym zboczeńcom cała ta wojna i to wszystko??? Oj tak, tak, – po co im to? A więc, należy zrozumieć, że TRANSFORMACJA oznacza dla Nas WOLNOŚĆ!!! W ten sposób uwolnimy się raz na zawsze od naszych okupantów nie tylko tych ogoniastych pachołków z 4D, ale i całego tego ścierwa astralnego, tych wszystkich hien żerujących na naszym nieszczęściu i cierpieniu. Naturalnie zrozumiałym jest to, że naszym „nadzorcom i zarządcom” bardzo nie w smak jest perspektywa utraty „swego” stada, – bo oni się żywią naszą energią, czyli emocjamia więc takimi jw., czyli: strach, nienawiść, złość, nerwy, przemoc, agresja, żal, cierpienie, ból itp. no i oczywiście sex. Jesteśmy dla nich jak bateryjki – zasilacze, dostarczając pysznego „mniam, mniam” tym degeneratom. Gdy nas utracą – zdechną po prostu z głodu! Zrozumcie – dla nich to nie zabawa, bo to jest ich ostateczna walka, ich być, albo nie być! Niestety dla nas również!!! Tylko, że oni dokładnie wiedzą to wszystko! A my???... Spróbujcie porozmawiać na któryś z poruszonych tu tematów z przeciętnym człowieczkiem zw. „lemingus-pospolitus” – usłyszycie szydercze i debilne: buhahaha…(taateorie spiskowe)! 

 

A więc ilu nas jest przebudzonych, co nieco rozumiejących – 1 procent, … a może promil???

A weźcie takich dzikusów np. muslimy, pfejsate itd. itp. – i ich poziom świadomości – szok!!!

A czy słyszeliście o mordach rytualnych,… nie tylko historycznych, ale teraźniejszych, tylko utajnionych

 

- poczytajcie Davida Icke, Alexa Jonesa itp., – co niektórzy doznają szoku!!! A ubój rytualny – tak, dokonywany nawet i u Nas, bo „pfejsy” „muszom” wpieprzać mięso jak najbardziej przesączone energią cierpienia i strachu mordowanego zwierzęcia!!! Bo ichnie zdegenerowane kacyki zabraniają ogłuszać zwierzę przed zabiciem (takie mają wytyczne)! Tylko, dlaczego te gnidy nie robią tego u siebie, tylko u nas na naszej Słowiańskiej Ziemi? Bo oni bardzo dokładnie znają się na czarnej magii - oni to robią by jak najbardziej splugawić, zbezcześcić Naszą ZiemięTĄ ZIEMIĘ!!! Oni nawet swoich ziomali posyłali tutaj by składać z nich ofiary całopalne! Niemożliwe – oczywiście, tylko, że tak było!!! Ile w tym prawdy a ile kłamstwa – to ich problem, bo za ich kłamstwami i manipulacjami nikt nie nadąży.

 

A minione wojny przewalające się przez Polskę, a Powstanie Warszawskie, a pozostałe powstania?

 

Chodziło o jak najwięcej ofiar by maksymalnie splugawić i nasączyć energią cierpienia - przez co na maximum obniżyć WIBRACJE całej naszej przestrzeni. Bo to nie był holokaust zboczonych „wyprańców”- bo to w rzeczywistości był Holokaust Nas SŁOWIAN!!! I po to były i są te wszystkie ustawki.  Bo to wszystko nie dzieje się przypadkowo, bo to bardzo misterny zboczony plan degeneratów służących swym zboczonym „bogodemonom” – plan krok po kroku realizowany konsekwentnie bez skrupułów z uporem maniaka! Bo My SŁOWIANIE jesteśmy solą w oku dla całej tej zboczonej ścierwopedałowni i jej zwyrodniałych astralnych mentów zwących się szumnie „bogo-opiekunami”!

 

I spójrzmy jeszcze tylko na pewną wyjątkową część Świata nazywaną Europą. Szczególną - bo z jakichś szczególnych względów „umiłowaną” przez zboczonych „wybrańców" i ich śmierdząco-koszerne nadzorujące elity! I to właśnie tutaj oni od wieków organizują mieszkańcom tego regionu wszelkie historyczne zawieruchy i wojny. Tu każdy walczył z każdym, w różnych konfiguracjach! W między czasie siostrzana wersja ichniej odtalmudyczno – jahwistycznej bestii naznaczona własnym znamieniem organizowała rdzennej ludności pogromy i rzezie (tortury, palenie na stosie itp.) pod przykrywką nawracania, tzw. „chrzczenia” itp. zboczeń. -Te najbardziej zdegenerowane ścierwa ze zboczonej sekty nazwali się „świętą” inkwizycją! I tak oto te wszystkie ustawki organizowano Nam całe wieki.

 

No i co? Stał się CÓD! Zboczeńcy przegięli! Po tylu rzeziach i wojnach, ludność Europy nie chce żadnej wojny – tu nikt nie chce już walczyć! Nawet „niemoty”, czyli drugi naród „wybrany” zw. NIE-mcami… stworzony (i to bardzo nie dawno) również jak pierwszy, tylko po to by inicjować nawalanki i wyniszczać Nas Słowian – też nie chce już wojny! Mało tego – większość nie chce się już nawet rozmnażać, bo, po co – by potomstwo służyło jako mięso armatnie??? No, ale to przecież straszne, by „człowieki” nie chciały ze sobą wojować! Od ostatniej wielkiej wojny minęło 70 lat, a oni nadal nie chcą? No na taki „luksus” Generalna Ścierwopedałownia z za wielkiej i skażonej już wody nie może sobie pozwolić! Bo oni tam padają na mordy z wycieńczenia, – bo ich jedyny ratunek to MEGA rozróba! Oni dodrukowali już tyle waluty (dopisali już tyle wirtualnych zer), że wojna u NAS, jest dla nich jedynym ratunkiem!!! Bo te gnidy zawsze najwięcej zarabiają na cudzych wojnach! Bo ichnie talmudyczno - demonie „bogi” po to ich „wybrały” i tak ich zaprogramowały, by ci służyli im spełniając ichnie nawet najbardziej zboczone i zwyrodniałe zachcianki! I OTO JEST TA WIELKA TAJEMNICA WIARY ICHNIEJ …Zboczonej!!!

 

Jak by tego wszystkiego było jeszcze mało, to w ramach podnoszenia nam ciśnienia ścierwopedałownia

poprzez swych pachołków umieszczonych w każdym kraju przy korycie, upycha nam wszelkiej maści dzikusów czyli multi kulti mix. zw. uchodźcami , by ci na dany sygnał rozpoczęli zadymę od środka!

A przed kim oni tak uciekają? – Ano ścierwopedałownia tak im zorganizowała „życie”, że oni nie mają wyjścia! Skoro Europa nie chciała walczyć – no to trzeba było wymyślić sposób by jej się zachciało!!!

No i tak ciśnienie wzrasta i wzrasta aż …, w końcu gdzieś musi pierdyknąć! I po to właśnie był sabotaż

„11 wrzesień”- tak, bo to „swoi” urządzili to „przedstawienie”! Po to by mieć pretekst do organizowania

nawalanek na bliskim wschodzie … i wszystkiego co się z tym wiąże !!!  

 

A więc wszystkie ustawki dopięte są prawie na ostatni guzik. Parę lat temu, gdy pomału było widać, dokąd to zmierza, tzw. „media-szmatławe” twierdziły, że absolutnie - wojny nie będzie, że przecież nikt jej nie chce…. Wiadomym jest, że nikt nie chce brać odpowiedzialności za wywołanie wojny – nawet ścierwa!

 

Bo oni wiedzą, że i tak kiedyś przyjdzie im za to „beknąć”. A więc? Najlepiej dla nich było by… wmówić nam, że to my chcemy wojny! - I to się właśnie dzieje. Do tych destrukcyjnych programów, co nam wgrywali do tej pory, dodają program uruchamiający tzw. wyzwalacz.

 

Tak, więc tu i ówdzie coraz częściej natrafiamy na chore stwierdzenia:„ coraz więcej faktów wskazuje na to, że scenariusz wojny jest jak najbardziej możliwy” „zbliża się widmo wojny”, „wojna jest już postanowiona”, „ na pewno będzie wojna”, itd. itp. - Czy zaczynacie rozumieć jak perfidny plan te gnidy wprowadzają w życie??? Oni podnoszą nam na maxa ciśnienie – byśmy łyknęli ich przynętę – byśmy zaślepieni nienawiścią i ogłupieni przez nich do reszty…, byśmy w akcie desperacji sami pragnęli wojny jako nieuniknionego, ostatecznego rozwiązania!!! I niestety - to się zaczyna dziać!!!

 

Nie pierwszy zresztą raz - bo scenariusz jest zawsze bardzo podobny, a z historii wiemy, jak często im się udawało zwyrodniałe plany zrealizować – a najwyższą cenę zawsze MY płaciliśmy!!!

 

A więc, czy naprawdę nic nie jest w stanie uchronić nas od wojny???

 – Gdyby tak było… , nie pisałbym tego wszystkiego!!! 

 

Należy zrozumieć, że nic nie jest z góry przesądzone, bo gdyby tak było to po cóż pajace odgrywałyby

to przedstawienie – że „one tak nie chcom wojny, ale muszom, bo niemajom wyjścia”.

Bo ścierwa twierdzą, że wojna jest jedynym ratunkiem przed……wojną!!! - /Perfidne gnidy!/

A więc to ścierwa postanowiły, – bo mają wolną wolę i mogą to uczynić, ale to nie znaczy, że musi im

się udać… .

 

Bo najbardziej UKRYWANĄ TAJEMNICĄ jest to, że MY również mamy WOLNĄ WOLĘ i możemy się niezgadzać z postanowieniami degeneratów. A przecież Nas jest znacznie więcej!!!

 

A więc jeszcze raz przypominam i podkreślam, że wszystko jest ENERGIĄ – również NASZE MYŚLI, więc MYŚLAMI KREUJEMY RZECZYWISTOŚĆ. Wszyscy wiemy jak ulotną bywa myśl – jak błyskawica. Większość nawet przychodzi i znika bezwiednie. Bo my wiele rzeczy robimy bezwiednie: oddychamy, mrugamy powiekami itp. Każdego dnia przez nasz umysł przebiegają bezwiednie tysiące myśli – niemających większego znaczenia i wpływu na nasze życie…. Ale zaraz, zaraz…  – skoro tak to, po co to wszystko?

 

Bo cwaniaki tak sobie urządziły swoją hodowlę, by stado owieczek nigdy się nie „kapło”, jaką ogromną moc ma każda z nich! Bo to by było bardzo straszne w skutkach dla okupantów i nadzorców stada!

 

 Ale, o co chodzi?... - Czyli co się dzieje, gdy daną myśl zatrzymujemy na dłużej???

Drogi czytelniku myślę, że już czas na mały eksperyment. … Zaraz doznasz szoku!

 

Zamiast uprawiać gonitwę myśli, wyhamuj na chwilę i postaraj się utrzymać każdą myśl, chociaż na 20-30 sekund (oczywiście nie muszę chyba dodawać by były to myśli pozytywne). A więc pomyśl na tematy jak np.: miłość…, szczęście…, najukochańsza osoba…, szczęśliwa rodzina…, wymarzony dom…, szczęśliwa ojczyzna…, pokój na Ziemi… itp.

 

Czy zauważyłeś, co się stało? - Właśnie stałeś się CUDOTWÓRCĄ! Właśnie (bezwiednie) stworzyłeś swoją myślą OBRAZ! I tak to się dzieje. Skoncentrowana, czyli zagęszczona, skumulowana myśl, czyli energia tworzy obraz! A więc STWARZAJĄC swą skoncentrowaną myślą OBRAZ – Tworzysz tym samym BYT ENERGETYCZNY. Tworzysz Energetyczno – Eteryczną SAMODZIELNĄ ISTOTĘ, która nigdy nie ginie! (Oczywiście, jeśli każdego dnia będziesz tworzył setki bzdurnych i sprzecznych, czyli przeciwstawnych sobie obrazów to jedynym, co osiągniesz będzie energetyczny zamęt). Należy również wiedzieć, że gdy raz stworzony OBRAZ podtrzymujesz swym umysłem, to tym samym ciągle go zasilasz – doładowujesz energetycznie, czyli zwiększasz jego MOC, wspomagając tym samym jego SAMOREALIZACJĘ!!!

 

Czy rozumiesz teraz, dlaczego nie uczą o tym w szkołach, na uczelniach itd.?

Dlaczego te PRAWDY tak bardzo ukrywają przed nami? Dlaczego bombardują i zaśmiecają nasze umysły bez przerwy swymi chorymi treściami, zboczonymi i wynaturzonymi obrazami, zdegenerowanymi programami itd.! Oni robią to byśmy nawet przez chwilę nie byli w stanie skupić się na sprawach dla Nas najbardziej istotnych. Bo MY mamy OGROMNĄ MOC, MOC KREACJI RZECZYWISTOŚCI, czyli dowolnego jej kształtowania!!! I oni doskonale wiedzą, że gdy tą PRAWDĘ odkryjemy – to już jest po nich!!! Bo oni nie mają prawa Nas Zniewalać,… ale wolno im mówić, że mają - mały szczegół a jak wielka różnica! Bo MY MAMY PRAWO NIEZGADZAĆ SIĘ na ich okupację i zniewolenie – i oni muszą to respektować!!! Tylko jak mamy się nie zgadzać, nie wiedząc o tym??? I to właśnie jest największą i najbardziej skrywaną TAJEMNICĄ i PRAWDĄ!!! I właśnie cały zdegenerowany matrixowy system

jest tak zaprogramowany by nikt tych PRAWD nie odkrył!!! I większość zrozumiała chyba teraz,

dlaczego cwaniaki sprawiły by być dla Nas niewidzialnymi! Dlaczego działają w ukryciu.

Tak, więc by nie dopuścić do Transformacji cwaniaki wszelkimi możliwymi sposobami prą do wojny o zasięgu globalnym a więc do depopulacji na niewyobrażalną skalę. Robią to by maksymalnie obniżyć

wibracje, ale przede wszystkim by uwięzić w swym systemie matrixowym, w ich cudownym wynalazku

zw., obiegiem inkarnacyjnym jak największą ilość dusz! By te dusze już nigdy się z tego systemu nie wydostały!

 

Tak, więc wiemy już, dlaczego okupanci poprzez np. ścierwomedia podsycają psychozę strachu. „ Na pewno będzie wojna” – oni kreują w ten sposób naszą rzeczywistość! Bo my strachem i myślami o wojnie zasilamy te gnidy i ich chore wizje, czyli pomagamy im realizować ich plany!!! Wielu już nie wytrzymuje ciśnienia i mówi - „powystrzelać i wytłuc tych degeneratów i dzikusów też”- nienawidząc, również ich zasilasz. Oni uwielbiają energie nienawiści! Oni się nią żywią!

 

Co siejesz to zbierasz. Bo czy można ciemność zwyciężyć jeszcze większą ciemnością? Czy nienawiścią zwyciężysz nienawiść? To tak jakby ogień gasić benzyną! – A co trzeba zrobić? – Należy odciąć dopływ tlenu, czyli zadusić ogień! A więc odetnijmy ścierwom zasilanie – to, czym się żywią. Nie wysyłajmy im energii strachu, nienawiści itp. …!

 

A więc czy Ty nieszczęsny Człowieczku nadal uważasz, że zabijając kogokolwiek, chociaż odrobinę przybliżysz się do Wyzwolenia, że wojna cokolwiek rozwiąże? Powiesz, że to przecież dzikusy – tak, ale nie zapominaj, że to też Nasi Bracia. Wiedz również, że MY wszyscy na poziomie energetycznym, a więc Nasze DUSZE są CZĄSTKAMI TEGO SAMEGO JEDYNEGO ŹRÓDŁA!!! Więc MY wszyscy jesteśmy BRAĆMI i jedziemy na tym samym wózku! Zapewne porównując się z dzikusem uważasz się za lepszego

- i oczywiście masz rację. Z kolei on uważa się lepszym od Ciebie i według niego to on ma rację. Tylko, że np. „oni” przez 40 lat jak stado baranów byli ganiani w kółko po pustyni – ich zwyrodniałe „opiekuno-demonki” wyprały do cna i na maxa ich malutkie rozumki i zainstalowały im takie destrukcyjne oprogramowanie /tzw. system talmudycznego wiruso –TROJANA/, że do tej pory nie wymyślono sposobu na ich zresetowanie! Próby „na gaz” też nie zadziałały, (bo nie mogły), – bo to też były zresztą ichnie ustawki

(swoi swoim zgotowali ten los). „Koranowa” dzicz też ma zryte berety – i jedni i drudzy mają wytyczne

by tępić „niewiernych”. A czy ktokolwiek z Nas wcielając się w śród tych chorych „cudaków” i w ich zboczony system, po ciągłym praniu mózgu, miałby szanse stać się CZŁOWIEKIEM???

A jaki program wgrano naszym kato-obłudnikom? – jak cię „dymają” na wszystkie możliwe sposoby,

to nadstaw, drugi pośladek lub policzek – no więc robią to, kto tylko może i ile może… !!!

 

Cieszmy się, zatem, że urodziliśmy się w tym tragicznym, ale wyjątkowym miejscu nad Wisłą, w tym szczególnym momencie, gdzie samodzielne myślenie nie jest jeszcze karalne. Gdzie mieliśmy możliwość przeżyć najróżniejsze ustawki i systemy, by ujrzeć cały ich bezsens i głupotę. Gdzie mamy możliwości i szanse na dotarcie i odkrycie PRAWDY. Gdzie potrafimy jeszcze śmiać się z siebie i chorego, zboczonego matrixowego systemu, bo to znaczy, że jeszcze myślimy. - Myślę, więc JESTEM…!!!

 

A więc myślę…, że przyszedł czas na finał. Tak, więc do boju BRACIA SŁOWIANIE!!! Nie dajmy się tym cwaniakom! Jw. (przypominam) - więc odetnijmy ścierwom zasilanie – to, czym się żywią. Nie wysyłajmy im energii strachu, nienawiści itp. Czy to znaczy byśmy chowali głowę w piasek? NIE! NIE! NIE! I jeszcze raz NIE!!! Nie dajmy się nabrać wszelkim nawiedzonym pajacom na ich ezoteryczny, newagowski bełkot o bezwarunkowej „mniłości", o nadstawianiu „drugiego policzka i tyłka” itp., bo to kolejny chory program zboczonych twórców matrixa, którym to różnej maści guru, jasnowidze i tzw. „miszczowie” służą – zwodząc Nas aż miło! Trzeba i należy śledzić poczynania cwaniaków by wiedzieć, co oni kombinują. Do boju to nie znaczy jak zwykle - kosy na sztorc i porywać się z motyką na słońce. Bo oni tylko NATO czekają, by Nas spacyfikować kolejny raz! Mają ku temu odpowiednie środki, odpowiednie ustawy (zezwalające na interwencje obcych służb) i uzbrojeni są po zęby.

 

Mają po swej stronie różnego kalibru manipulatorów, prowodyrów i zadymiarzy – podjudzających do wszczynania rozruchów. Jedni robią to całkowicie świadomie inni nie, ale efekt jest podobny – wszystko to ma na celu zagęszczanie atmosfery i podnoszenie ciśnienia. A więc nie dajcie się sprowokować, bo nie tędy droga! Za chwilę otrzymacie w prezencie najdoskonalszą broń, o jakiej Wam się nie śniło.

 

Poznacie najskuteczniejszy styl walki, bez walki – czyli najgorsza rzecz jaka może spotkać cwaniaków ze ścierwopedałowni!!! … A więc co należy robić…?

 

  1. Całkowicie IGNORUJ cwaniaków! To nie znaczy – udawaj, że ich niema. Wręcz przeciwnie – śledź każdy ich ruch i krok (pamiętaj „licho nie śpi”), byś nie dał się zaskoczyć, byś zawsze wiedział, co oni kombinują…! IGNORUJ – to znaczy bądź czujny, ale rób to wszystko bez najmniejszych emocji, bez jakichkolwiek uczuć, (bo oni się tym żywią, więc ich nie zasilaj). Ot, jak byś oglądał stadko karaluchów w zakręconym słoiku – całkowicie beznamiętnie! Jeśli już chcesz to z odrobiną politowania, pogardy (ale to nie znaczy byś litował się na nimi), bo oni mają wybór – wystarczy, że poproszą, i mogą przejść na stronę Prawdziwego ŚWIATŁA! Jeśli nie chcą, to ich problem – nie Twój!!!  Bez zasilania długo nie pociągną i dlatego zaczynają się „gotować” (mówiąc kolokwialnie –dostają sraczki). Bo oni wiedzą, że ich koniec jest bliski, ale ciągle się łudzą, że i tym razem się uda.

     A wiec sprawmy Naszą siłą woli by im się nie udało!!! I zapamiętaj, że po za zwykłymi gnidami i  

     sprzedawczykami część z nich nie jest nawet ludźmi – bo oni są PODMIEŃCAMI!!!  

 

  1. Oczyść swój umysł, podświadomość, świadomość itp. oraz duszę (wszystko co Twoje) z negatywnych i nisko wibracyjnych energii, z neg. myśli, uczuć i obrazów. Wszystko, co negatywne przekształć w energię TRANSFORMACJI! Poproś ŹRÓDŁO WSZELKIEGO ISTNIENIA o pomoc w oczyszczeniu, o wzniesienie Ciebie i Twej duszy na możliwie najwyższe poziomy, o napełnienie wysokowibracyjnymi energiami ŹRÓDŁA, oraz całkowitą ochronę!!! > Rób to codziennie albo i częściej, kiedy tylko poczujesz potrzebę.
  1. Twórz pozytywne myśli i obrazy (jw.: miłość, szczęście, wolność Swoją i Naszej Ojczyzny, Naszej Matki Gai itp.) i wypełniaj nimi umysł (i wszystko co Twoje) oraz całą przestrzeń. Wracaj do nich i podtrzymuj te wysoko wibracyjne obrazy najczęściej jak możesz. I pamiętaj - w ten sposób kreujesz rzeczywistość swoją (i naszej przestrzeni), oraz STWARZASZ swoją i naszą przyszłość!
  1. Poproś ŹRÓDŁO o uwolnienie Nas spod okupacji cwaniaków i okupantów, tych na ziemi i tych astralnych, kimkolwiek są i z jakich kolwiek poziomów - gęstości pochodzą. Poproś o zabranie ich z naszej przestrzeni w odpowiednie miejsce, gdzie nie będą mieli żadnej możliwości wykorzystywania i zniewalania kogokolwiek. (Jeśli chcą kogokolwiek „dupczyć”, niech robią to wśród swoich – cwaniaki! Jeśli pragną wojny niech im się to spełni – ale w ich własnym gronie!). Stwórz obraz jak cwaniaki załadowani w wagony towarowe odjeżdżają w miejsce ich przeznaczenia – część do recyklingu a pozostali do „resocjalizacji”. Służby Porządkowe będą wiedziały gdzie ich skierować!   
  2. Wystosuj oświadczenie do wszystkich cwaniaków tych na ziemi i tych astralnych (stwórz taki obraz): całym swoim JESTESTWEM, całą MOCĄ MOJEJ WOLNEJ WOLI NIEZGADZAM SIĘ na wojnę i jakąkolwiek przemoc! NIEZGADZAM SIĘ na jakąkolwiek formę zniewolenia, oszukiwania, i wykorzystywania Nas i kogokolwiek! NIEZGADZAMSIĘ na okupację naszej planety i Nas, jej mieszkańców itp. - / gdy wymawiasz i piszesz zwrot NIEZGADZAMSIĘ, rób to tak jak Ci  przedstawiono, czyli razem  – jest to forma bardziej skuteczna/!

A teraz uwaga – jak myślisz, czy jest w całym matrixie taka siła, która zabroni Ci… protestować???

 6. A więc posuńmy się znacznie dalej i ZABROŃMY okupacyjnym cwaniakom tego wszystkiego! Czyli to samo co w punkcie        5, ale dodajemy wyraz: ZABRANIAMY wam…!!! ZABRANIAMY siłom okupacyjnym ciemności i fałszywego światła,                    jakichkolwiek form, okupacji, manipulacji i ingerencji w dzieje Ludzkości i Ziemi oraz wszystkich Dusz - itd.

     ZABRANIAMY wykorzystywania i oszukiwania Nas !!! ZABRANIAMY wszelkim sprzedawczykom i oszustom okradania Nas i      naszej Ojczyzny w jakiejkolwiek formie. ZABRANIAMY depopulacji, i jakiej kolwiek formy szkodzenia Nam i komukolwiek        itd. itp. Powtarzaj to tak często jak możesz. > / Zapewniam, że bardzo im się to nie spodoba!/

                     

  1. Poproś ŹRÓDŁO o uwolnienie Nas i Naszych Dusz z systemu matrixowego i cyklu reinkarnacyjnego oraz pomoc w TRANSFORMACJI, oraz o to by tym razem do niej doszło i by nikt jej nie zatrzymał. Za każdym razem poproś ŹRÓDŁO o pomoc w realizacji kolejnych postulatów. Pamiętaj by prosząc, o cokolwiek podkreślać - jeśli jest to zgodne z wolą ŹRÓDŁA WSZELKIEGO ISTNIENIA – dla najwyższego dobra wszystkich zainteresowanych!
  1. Powtarzaj powyższe procedury, kiedy tylko możesz, rozprzestrzeniaj tą WIEDZĘ gdzie tylko możesz i obserwuj zmiany zachodzące w Tobie i otaczającej Cię przestrzeni. I podkreślam, rób to wszystko bez najmniejszych emocji! Bądź tylko obserwatorem ichniego matrixowego „cyrku”, i nie daj się sprowokować – a wierz mi, będą próbować na wszelkie możliwe sposoby (im częściej będą cię ściągać w dół – tym częściej się oczyszczaj.) Natomiast swoją RZECZYWISTOŚĆ sam sobie STWARZAJ – wiesz już, w jaki sposób.        

A więc budźcie się Orły, Sokoły, Herosi. Budźcie się BRACIA SŁOWIANIE, Wojownicy ŚWIATŁA, Obrońcy PRAWDY!

 

Nasza SŁOWIAŃSKA OJCZYZNA i Nasza MATKA GAJA potrzebują NAS PRZEBUDZONYCH, i Naszej pomocy!!! Bój to jest

Nasz ostatni…!!! Tylko, że - dlaczego znów mielibyśmy walczyć jak zawsze na ich „cwaniaków” zasadach i znów ginąć? Pokażmy im gest Kozakiewicza! I Walczmy, Nie walcząc, czyli tym razem według Naszych Zasad!!! Między ŚWIATŁEM a ciemnością jest bardzo cienka „linia”. Możesz walczyć w najbardziej słusznej sprawie, ale wchodząc w negatywne emocje, uczucia, energie, tym samym przechodzisz na stronę ciemności – po prostu znów ich zasilasz, a więc ta walka nigdy nie ma końca. Takie ich cwaniaków „cudowne perpetuum mobile”. To takie proste – wystarczy tylko zrozumieć zasady!

 

Być może pomyślisz: „a jaki ja mam wpływ na to wszystko…”? A więc przypomnij sobie zjawisko zw. „efektem motyla” – podniesiona sztanga jest w równowadze i leciutki motylek siadając po którejś ze stron przeważa szalę zwycięstwa… A skąd wiesz czy to Ty nie jesteś właśnie tym kluczowym, przeważającym motylem??? 

 

Powiesz: „ a co to mnie obchodzi”? I oczywiście masz takie prawo, – ale zauważ, co się zmieniło w Tobie, skoro już doczytałeś do tego miejsca. Jeśli do tej pory o tym wszystkim nie wiedziałeś, to teraz już wiesz. Poznałeś PRAWDĘ i wybór należy do Ciebie, ale chyba wiesz, co znaczy pojęcie „grzech zaniechania”? Po wielkim resecie, przy rozliczaniu nie będziesz już mógł biadolić udając naiwnego:„a skąd ja mogłem wiedzieć”- bo właśnie PRAWDA Ci się objawiła, a więc…?

 

Matrix jest systemem iluzji, ale przy okazji służącym do nauki, czyli do Naszego rozwoju duchowego.

Oczywiście, że cel jest ważny (czyli Nasze wyzwolenie), ale droga do celu jest również ważna!

Bo tkwiąc w iluzji, My podejmujemy całkiem realne decyzje, dokonujemy wyborów, – bo dokonując ich poznajemy PRAWDĘ O SOBIE!!! A więc – czy jesteś już gotów dokonać właściwego wyboru, czy jesteś gotów poznać Prawdę o Sobie?...

 A więc… ???

 

       Uwagi końcowe:

 

Drogi czytelniku, jeśli Twa wrażliwość zbytnio ucierpiała w zetknięciu z określeniami typu: ścierwa, gnidy itp., to potraktuj je jako nazwy robocze. Możesz w te miejsca wstawić swoje własne określenia, lub ogólno stosowane typu: archonci, negatywy itp. Wiedz jednak, że nie ma w naszym słownictwie adekwatnego dla nich określenia. Natomiast uważam, że zbyt łagodne podejście do tematu działa usypiająco i powoduje tylko zamulenie umysłu, ot takie ezoteryczno – newagowskie „pitolenie”. Nie ma wielkiego znaczenia jak będziemy ich nazywać – ważne jest to, by myśląc i mówiąc o nich, robić to zupełnie bezuczuciowo, bez najmniejszych emocji (również bez lęku i strachu), bez nienawiści i złości - bo to wszystko ich zasila!!!

 

Po lekturze powyższego opracowania wiesz zapewne, dlaczego i w jaki sposób cwaniaki programują nasze umysły – a jak to wyglądało dawniej, bez obecnych możliwości technicznych typu TV itp.

 

Ano dawniej nasi astralni nadzorcy wykorzystywali w tym celu cechy tzw. „nadprzyrodzone” pewnych

wytypowanych osobników zw. jasnowidzami itp. Jasnowidz jest to odbiornik, osoba odbierająca wiadomości od „astralnej – rozgłośni” czyli naszych „opiekuno – demonków”. Czy to znaczy, że jasnowidz przewiduje przyszłość? Nic podobnego! To astralni manipulatorzy poprzez jasnowidza wgrywają Nam swoje zboczone programy i wizje czyli destrukcyjne obrazy! A My zasilając je swą energią, lękiem i strachem powodujemy, że one się urzeczywistniają, czyli materializują się na planie fizycznym! Ot taki perfidny plan „astro – cwaniaków” – I O TO JEST WIELKA TAJEMNICA… itd. itp.!!!

Mam nadzieję, że odtąd napotkawszy jakieś „proroctwa” (Nostradamusowe, bądź Maryśkowe, czy też Apokalipsowe z również zapodanego zmanipulowanego pisma „ichniego”), będziesz wiedział, jaką to przyszłość te parszywce chcieli nam wykreować!!!

 

Zwyrodnialce straszyli Nas Apokalipsą, Armagedonem – tylko zapomnieli dodać, że to będzie straszne i to bardzo,

ale dla nich!!! Apokalipsa - odsłonięcie, zdjęcie zasłony, objawienie - PRAWDY!!!

Armagedonem będzie oczyszczenie Ziemii i Przestrzeni z wszelkiego plugastwa i ścierwa i oni dobrze o tym wiedzą,

i wiedzą, że coraz miej czasu im zostało! A więc nie dajmy się cwaniakom!

 

         Pozdrawiam wszystkich Miłujących Pokój, Wolność i Prawdę – Normin.

 

Ocena: 

Średnio: 3.9 (67 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Cała Prawda

Autor tego artykułu piwinien

Autor tego artykułu piwinien pisać kolejną część Wiedzmina albo jakiejść innej gry baśniowej.To że ten świat i cywilizacja jest na końcu wie każdy nie wyprany człowiek.Ale wibracje i wyższe poziomy to w grach komputerowych.PRAWDA o której piszesz jest Ew Św, Jana 14.8 Pan Jezus powiedział ,, JA JESTEM DROGA PRAWDA I ZYWOT,, wszystko inne tylko  sklania o nim świadectwo! A te pradawne wiedze słowiańskie to bzdura, cała ludzkosc pochodzi od trzech osób synów Noego tj, Sem (Semici czyli żydzi) Cham(Islam afryka ludy Azji) i Jafet (poganie europa czyli biała nacja POGANIE) A ten system w którym żyjemy to nic innego jak BABILON WIELKI czyli królestwo szatana! a nie jacyś Chazarzy syjoniści i inne zielone ludziki! Jest tylko jedna Ksiega która mówi co tu robimy, skąd tu przyszliśmy i dokąd zmierzamy.I mamy tylko jednego nauczyciela a jest nim CHRYSTUS.... dlaczego masz dwie ręce a nie trzy? dwie nogi a nie pięć, i one dotykają ziemi a nie głowa? dlaczego kwiatki maja różne kolory, mówimy różnymi językami, rodzimy się , mamy 5 zmysłów ciała, i 5 zmysłow ducha, a zwięrzęta są niższymi stworzeniami skoro posiadają lepiej zbudowane i silnijsze ciałą? skąd drzewo wie że nadciąga zima i ukrywa soki w korzeniach, metodą prób i błedów ewolucyjnych ani jedno nie dotrwało by do kolejnej wiosny żeby przekazać tą wiedzę swojemu nasieniu! Dlaczego kura grzebie w ziemi i je robaki gdacząc przy tym i grzebiąc w gnoju a Orzeł jest królem przestworzy, lata wyżej od innych ptaków i jest obrazem siły, jędząc przy tym tylko swierzo zabitą ofiare, nigdy padline! jak kurze nawtykasz piór i powiesz leć do orła to co zrobi? KO Ko ko idalej pójdzie grzebać do kurnika. Bo napisano ,, Każde nasienie zrodzi według swego rodzaju,, Pan powiedział ,, I poznacie prawde a ona was wysfobodzi,, życze autorowi aby poznał słowo prawdy a nie karmił ludzi baśniami i bredniami bo napisano ze,, wielu zwodzicieli wyszlo na ten swiat,, oby nie było ci to zapisane, mów ludziom tylko prawde bo jak ktoś w to uwierzy, ty odpowiesz za jego krew, a Bóg bedzie jej szukał z twojej ręki.....

Portret użytkownika zaniepokojony

Cała Prawda - wg. mnie w

Cała Prawda - wg. mnie w kilku miejscach mijasz się z prawdą, a już na pewno nie jesteś otwarty na Całą Prawdę Smile
pozdrawiam,
miłośnik s-f, wierzący w istnienie Stwórcy Wszechrzeczy - Źródła Jedynego jaki w istnienie innych cywilizacji czyli tzw. Gwiezdnych Ludzi

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Aleś ty zatruty księgą. Do

Aleś ty zatruty księgą. Do tego choć nawet o tym nie wiesz jesteś wyznawcą Baala boga krwi to ten bóg co chodzi po trupach do celu. Boga to u was nie ma już od 1958 roku. U was jest za to Pan Bóg. Żadnemu sukienkowemu demonowi nie przechodzi przez gardło samo słowo Bóg Stwórca Zbawiciel, sługi diabła zawsze stosuję przedrostek ''PAN'' Myślałeś kiedy choć przez 1 sekundę na temat tego kim byś był w świecie w którym nie ma tej twojej księgi? Abo co byś robił i kim byś był bez PANA?

Portret użytkownika JoannaB

Dobrze dziadku prawisz

Dobrze dziadku prawisz Smile Zawsze zastanawiałam się, co oni tak z tym Panem Bogiem. Ja zawsze mówiłam o Bogu (w domyśle Stwórcy Życia) a zatruci księgą reagują na takie stwierdzenia bardzo alergicznie. Oni muszą mieć Pana, inaczej nie dają rady...

Portret użytkownika Alicja z krainy czarów

Dużo gatunków ludzi na

Dużo gatunków ludzi na przestrzeni wieków wiginęło, o tym się nie mówi . To straszne gdy ktoś myśli że są tylko 3 rodzaje ludzi, to jest czysty objaw dyskryminacji i może prowadzić to urzeczywistnienia. 

Portret użytkownika Normin

„ty odpowiesz za jego krew…”

„ty odpowiesz za jego krew…” – gdybyś miał, choć odrobinę rozumu i rozumiał co czytasz, to zauważyłbyś, że artykuł jest apelem o przebudzenie, o unikanie rozlewu krwi i przemocy!
Nikt nie musi wierzyć, tylko zrozumieć jak to wszystko działa. Jeśli przez takich jak Ty rzeczywiście dojdzie do zamieszek, to Ty za to odpowiesz – i ciekawe czy dasz radę zmyć z siebie tą krew!
Mało, że nic nie robisz by temu zapobiec, to trolujesz
tym, którzy w jaki kolwiek sposób próbują nie dopuścić do najgorszego. Czy wiesz chociaż kato-obłudniku komu służysz? – z kim zawarłeś pakt?... I wiedz, że Twój demon „bedzie jej szukał z twojej ręki.....” na której to masz jego znamię, więc należysz do niego! A teraz zresetuj swój rozumek i zacznij myśleć, bo oto zbliża się dzień rozliczenia i zapłaty!

Strony

Skomentuj