Prezydent Turcji zagroził wpuszczeniem do Europy trzech milionów uchodźców

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Turecka inwazja w północnej Syrii sprowokowała do wypowiedzenia się na jej temat notabli Unii Europejskiej. Przewodniczący Komisji Europejskiej, Jean-Claude Juncker wezwał do wstrzymania operacji militarnej w Syrii. W odpowiedzi turecki prezydent Recep Erdogan zaczął szantażować, że wpuści do Europy 3 miliony uchodźców.

Mało kto już pamięta, że powódź uchodźców zalewających Europę w 2014 roku, została zatrzymana miliardami euro, które otrzymał turecki satrapa, prezydent Recep Erdogan. Dzięki temu wyraził on chęć uszczelnienia granic i od razu magicznie potok maszerujących ludzi przestał płynąć przez Bałkany w kierunku Niemiec i Skandynawii.

 

Wyrażony publicznie szantaż Erdogana, będący odpowiedzią na pohukiwania unijnych biurokratów, to dowód na to, że może on w każdej chwili wysłać do Europy wiele milionów przybyszów z krajów islamskich, którzy marzą aby żyć na socjalu w Europie Zachodniej. Oznacza to że Unia Europejska stała się zakładnikiem Turcji, która beznamiętnie wykorzystuje lewicowe szaleństwo jakie opanowało władze UE.

Konstruktorzy nowego ładu na świecie gorąco wspierają multikulturalizm, a zwłaszcza ekspansję Islamu, w którym lewica upatruje sprzymierzeńca do walki z Chrześcijaństwem. jest to jednak oczywiste działanie samobójcze, bo przybysze prędzej zrobią z nimi porządek, jako ateistami, niż z chrześcijanami.

Wpuszczenie do Europy wielu milionów uchodźców ekonomicznych będzie oznaczało zupełną anarchizację stosunków społecznych i całkowity brak bezpieczeństwa. Może to po prostu oznaczać zupełny upadek społeczeństw. Dlatego prezydent Erdogan dobrze wie, że nie mamy wyjścia i zgodzimy się na wszystko, a jak ma ochotę wyniszczyć Kurdów, którzy pomogli pokonać ISIS, to mamy siedzieć cicho bo i nam zagroził zniszczeniem.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika euklides

uTo są jaja. Erdogan

uTo są jaja. Erdogan szantażuję całą unio-europkę nie rakietami balistycznymi, nie tysiącami czołgów, nie uzbrojoną po zęby armią, tylko zbiorowiskiem ciapatych uchodźców, których UE nie potrafi zatrzymać na granicy. Strach pomyśleć co będzie jak ktoś zaatakuje UE przy pomocy prawdziwych żołnierzy.

Portret użytkownika jaceks77

Bo EU to piz...a , jaki

Bo EU to piz...a , jaki problem zablokować (uszczelnić) granice i wysłać z powrotem do Turcji , Turków z Niemiec , których pewno wielu jest na nielegalu. No ale ważniejsze dla EU jest praworządność w Polsce.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

10:18 i już aaron pijany?

10:18 i już aaron pijany? Treść tego wpisu jest bzdetem, bo nie ma takiego proroka "mahmud" (jest Mahomet) do tego link który wklejony jest w poście dotyczy rapera Popka - ćpuna i świra. Należy uważać na linki 13 bo są groźne dla zdrowia. Podejrzewam, że twoim zadaniem 13 jest epatować same bzdury z Grety dziury. Nie wiem po co to, jednak nawet produkcja histerycznej bzdury sama w sobie może mieć głębszy sens. Bezsensowne spamowanie, które produkuje iluminat13 w przyszłości może posłużyć jako pretekst np do zamknięcia tej strony. Powodem może być np to że ktoś wielokrotnie ubliżał prorokowi Mahommetowi, a administracja w porę nie reagowała. Admin weź coś zrób z tym 13 złem wywal to wreszcie, bo to się może źle skończyć dla całego ZNZ... wyślijcie mój post adminowi naczelnemu niech to przemyśli.

Strony

Skomentuj