Premier Izraela zdradził, że szczepienia będą powtarzane co pół roku

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Premier Benjamin Netanjahu oświadczył w orędziu telewizyjnym, że zamówił kolejne 36 milionów preparatów genomicznych firmy Pfizer-BioNTech zwanych przez niektórych szczepionkami. Wyjaśnił też, że prawdopodobnie 9 milionów Izraelczyków będzie musiała przyjmować dwie dawki tych preparatów CO PÓŁ ROKU!

 

Netanjahu stwierdził, że nie wiadomo jak długo będzie się utrzymywała "odporność" rzekomo zyskiwana po wstrzyknięciu sobie tych produktów. Zasugerował, że kolejne zastrzyki mogą być potrzebne co pół roku i dlatego paszport covidowy w Izraelu trzeba będzie odnawiać w takim interwale czasowym. Mowa o dwóch dawkach preparatu co 6 miesięcy. Własnie z tego powodu zamówienie 36 milionów dawek, co powinno wystarczyć na rok "wyszczepiania".

 

Można się spodziewać, że wkrótce potrzeba przyjmowania tzw. dawek przypominających co kilka miesięcy, będzie również objawiona Polakom i innym narodom. Już teraz można o tym usłyszeć w nieśmiałych wystąpieniach dyrektorów firmy Pfizer. Podobnie sugerują inni producenci. Zapowiada się stały terror szczepionkowy, który może potrwać przez lata. Ludzie będą szczepieni do skutku, którym może być ostatnia wizyta na cmentarzu.

 

Kolejna teoria spiskowa związana z pandemią covidka się sprawdziła. Większość ludzi nadal uważa, że wstrzykną sobie eksperymentalne preparaty stręczone im przez rządzących i to będzie koniec pandemii, a oni odzyskają normalne życie. Nic bardziej mylnego, ponieważ będzie to dopiero początek szalonego świata, w którym prawa człowieka będą warunkowane wstrzykiwaniem sobie jakiś chemicznych preparatów.

 

Ocena: 

Średnio: 4.3 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika ZerwipejsMyckojad

Widziałem na YT film sprzed

Widziałem na YT film sprzed kilku dni, w którym zaszczepiony facet mówi, że jego telefon usiłuje "nawiązać połączenie Bluetooth z AstraZeneca". Filmujący pyta go: "I co się dzieje, jak nawiążesz połączenie?". A on: "Nie zrobiłem tego - boję się". A później mówi: "Nie wierzysz? To zobacz". I podchodzi bliżej do telewizora w pokoju, na którym pojawia się komunikat "Nawiązuję połączenie z AstraZeneca". To ściema czy jest coś na rzeczy?

Portret użytkownika Groot

Bzdura bluetooth ma zasięg

Bzdura bluetooth ma zasięg kiku metrów może połączyć się z innym urządzeniem posiadającym bluetooth. AstraZeneca to nazwa urządzenia w tym przypadku tel. Można wpisać sobie dowolną nazwę np dupa i wtedy wyświetli się "Nawiązuję połączenie z dupą"

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Strony

Skomentuj