Premier Izraela nazywa Arabów "dzikimi bestiami" i planuje otoczenie murem całego kraju

Kategorie: 

Premier Izraela, Benjamin Netanjahu - Źródło: Dreamstime.com

Państwo żydowskie znajdujące się w Palestynie ma zostać otoczone murem. Żydzi sami planują zrobić z całego kraju coś w rodzaju ochronnego getta, którego celem ma być obrona Izraelitów przed "dzikimi bestiami" jak nazwał Arabów premier Izraela, Benjamin Netanjahu.

 

Izraelski premier pozwala sobie na zupełnie niepoprawne politycznie wypowiedzi na temat arabskich mieszkańców okolic Izraela. Byłoby to nie do pomyślenia w okupowanej przez fanatyczną lewicę Europie. Od początku wojny w Syrii, Izrael, który mocno tam namieszał i nadal miesza, odmówił przyjmowania jakichkolwiek uchodźców, a teraz ich premier nazywa islamistów "dzikimi bestiami".

 

Na dodatek Netanjahu, otwierający międzynarodowe lotnisko w Eliacie, które, w celu zapewnienia bezpieczeństwa otoczono wysokim murem, zainspirowany pomysłem, wyraził nadzieję zbudowania takiego ogrodzenia dookoła Izraela. W niewybrednych słowach oświadczył, że zapewni to ochronę przed "dzikimi bestiami" jak nazwał zagrażających Izraelowi islamistów.

Mur wokół lotniska kosztował 77 milionów dolarów, ale budowa podobnego ogrodzenia wokół niewielkiego przecież Izraela to już zupełnie inna kwestia i koszty przynajmniej kilkunastokrotnie wyższe. Swoją drogą to zdumiewające, że naród tak doświadczony przez stygmatyzację polegającą na umieszczaniu w gettach za murami, sam zamierza umieścić się w getcie.

 

Jak pokazują doświadczenia po palestyńskich powstaniach, ogrodzenie sprawdza się jako środek utrudniający docieranie terrorystów chętnych do dokonywania ataków na Żydów. Izraelici dobrze rozumieją co się dzieje i planują bardzo mądrze izolować się od islamskiego otoczenia. Robią zatem dokładnie odwrotnie od fanatycznej lewaków nakazujących Europejczykom przyjmowanie każdej liczby potencjalnych poborowych ISIS udających uchodźców.

Polska powinna naśladować w tej kwestii Izrael i przemyśleć budowę ogrodzenia najpierw na granicy zachodniej, aby utrudnić ekspansję Islamu w naszą stronę, a potem na wschodniej, aby przeciąć ewentualne nowe szlaki przemytu nielegalnych imigrantów, które mogą biec przez Polskę.

Zdumiewające jest też to, że nie słychać ryku oburzenia lewackich fanatyków, po nazwaniu hord islamistów "dzikimi bestiami". Może reakcji zabrakło, bo ewentualna krytyka Izraela jego władz, mogłaby zostać odczytana jako antysemityzm. Netanjahu może zatem mówić otwarcie jak ocenia sytuację z islamistami, nie obawiając się, że może zostać spacyfikowany przez siepaczy politycznej poprawności.

Nikt nie odważy mu się postawić w obawie, że zostanie nazwany antysemitą, czyli krytykującym poczynania Żydów, co we współczesnym świecie bywa dyskwalifikujące. Poza tym Netanjahu to przywódca poważnego kraju, dysponującego tajnym arsenałem broni jądrowej, zupełnie nie oburzającej świata, który mimo tego, że zajmuje powierzchnię odpowiadającą województwu dolnośląskiemu, pozostaje jednym z najpotężniejszym państw świata, zdolnych dyktować politykę zagraniczną rzekomemu hegemonowi, USA.

 

 

Ocena: 

Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Medium

Cytat:Swoją drogą to

Quote:
Swoją drogą to zdumiewające, że naród tak doświadczony przez stygmatyzację polegającą na umieszczaniu w gettach za murami, sam zamierza umieścić się w getcie.
O ile mi wiadomo, żydzi od stuleci zamieszkiwali w gettach, które pomagały utrzymać im nie nie tylko bezpieczeństwo, ale i odrębność od innych nacji, obyczajową i często prawną.
Teraz, po latach, w których zapomniano rzeczywiste dzieje tego narodu, wypłynęła idea, jak można politycznie wykorzystać ten aspekt wobec nieświadomych ludzi.
 
Dodam jeszcze baaaardzo ciekawy materiał filmowy:
https://youtu.be/bUTKf8NN_5c
 

Portret użytkownika kuba9131

Pierwszy raz w życiu z Żydami

Pierwszy raz w życiu z Żydami się zgadzam pomimo że potępiam okupację Palestyny. Muzułmanie wykorzystują okupację do zniszczenia Izraela. Powinna powstać niepodległa Palestyna a Izrael musi zmniejszyć swoje terytorium ale może cały czas istnieć. Potępiam Izrael ale nigdy nie poprę zniszczenia Izraela.

Portret użytkownika lipka

Broń atomową mają bo

Broń atomową mają bo oszukiwali cały świat łącznie z komisjami ONZ, kiedy te szukały u nich produkcji broni. Oczywiście oni zawsze kłamią, więc to było naturalne, że bomby atomowe produkowali pod ziemią, lub co jeszcze bardziej prawdopodobne, bomby te zostały przywiezione z usa jako gotowe do użycia. Pewnie to taka nieformalna baza natowska na terytorium państwa wielkości województwa. Za 100 lat zostanie napisananowa historia dziejów jak to cały żydowski naród został zamknięty w getcie przez zły świat.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Znalezione w sieci: ''JUDAIZM

Znalezione w sieci:
''JUDAIZM NIE JEST RELIGIĄ. We WSZYSTKICH innych "zorganizowanych" religiach świata - "wschodnich" czy "zachodnich" - żywych czy dawno zmarłych - KAŻDY MOŻE "BYĆ ZBAWIONY" - ergo: KAŻDY CZŁOWIEK, który przyjmuję daną wiarę, staje się PEŁNOPRAWNYM CZŁONKIEM wspólnoty do której on/ona chce należeć. W "JUDAIŹMIE" TAK NIE JEST. Jeśli jesteś tzw. "GOIM" NIGDY NIE BĘDZIESZ ŻYDEM - możesz TYLKO zostać "szabes-gojem PROZELITĄ" i może dopiero TWOJE DZIECI (pod warunkiem że ożenisz się z żydówką) będą mogły być pracowicie żydami.  - CO TO ZNACZY? ZNACZY TO TYLE, że o ile wszystkie inne religie świata są "OTWARTE DLA KAŻDEGO KTO CHCE DOŁĄCZYĆ", to ta "ŻYDOWSKA" NATOMIAST "IDZIE PO LINII KRWI" - ERGO: - jest RASISTOWSKĄ niesłychanie podejrzaną MACHINACJĄ ukrytą pod "PŁASZCZYKIEM" RELIGII. Jakie są zatem prawdziwe cele judaizmu? Badając to zagadnienie okazuje się, że rabini wcale nie są kapłanami, istnieje pośród rabinów ukryta grupa tak zwanych kohele, czyli potomków dawnych kapłanów pochodzących z Świątyni Babilońskiej i tylko oni są nadal za kapłanów uważani. Zobaczmy kogo zwykli rabini i ci specjalni kapłani kohele najbardziej strzegą i pilnują? Oni strzegą CZYSTOŚCI lini krwi dziedziczonej tylko po kądzieli! Czyli pilnują żydowskie kobiety! Po co to robią? Aby zachować w czystości rasowej genetyczną modyfikację tego narodu ''wybranego,'' której autorem zapewne był ich pan Jahwe. A do jakich celów ich wybrał i co takiego rozkazał im ten Jahwe? W Talmudzie ta wiedza jest jawna i zbytnio się z tym nie kryją. Zadaniem do wykonania dla żydów jest: ''podbić tą Ziemię (planetę) dla Jahwe i zniewolić wszelkie ludy ją zamieszkujące.''
Źródła:
https://www.youtube.com/watch?v=PRB0wJ5ZtOg
http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-historia/item/76427-czemu-zydzi-nienawidza-polakow-spotkanie-z-dr-ewa-kurek
https://www.youtube.com/watch?v=p-8QJc6wOZU
https://www.youtube.com/watch?v=FS1NyrLucWM

Strony

Skomentuj