Prawnik twierdzi, że wybory odbyły się 10 maja i nowym prezydentem RP został Stanisław Żółtek

Kategorie: 

Źródło: Internet

W kwestii wyborów prezydenckich absurd goni absurd, ale mamy nowego faworyta. Prawnik Tomasz Parol uważa, że doszło do wyboru prezydenta i został nim… Stanisław Żółtek.

Podczas gdy PiS i opozycja ciągle spierają się o ostateczną datę wyborów, Sąd Najwyższy ma już teraz problem z interpretacją wydarzenia, które miało miejsce 10 maja.

Prawnik Tomasz Parol twierdzi, że wybory prezydenckie wbrew wszystkim przekazom, jednak odbyły się 10 maja. Jak do tego doszło? Prawnik tłumaczy, że zgodnie z konstytucją, skoro wybory nie zostały formalnie odwołane, postanowił zorganizować je we własnym biurze. Oddał głos na Stanisława Żółtka i to właśnie tym jednym głosem Żółtek wygrał w pierwszej turze.

Sąd Najwyższy potraktował sprawę bardzo serio, gdyż otrzymał cztery protesty wyborcze i wniosek o uznanie wyboru Żółtka na prezydenta RP. Wszystkie zostały pozostawione bez dalszego biegu, jednak uzasadnienia w sprawie odrzucenia wniosku sędziowie wciąż nie przedstawili.

Na pytanie czy Żółtek jest nowym prezydentem Polski,  rzecznik prasowy Państwowej Komisji Wyborczej Tomasz Grzelewski rozmowie z „Gazetą Wyborczą” stwierdził, że „raczej nie”.

„Raczej nie” oznacza jednak, że sprawa nie jest jednoznaczna i za chwilę może się okazać, że to faktycznie będzie legalnie wybrany prezydent. Jeśli tak się stanie, Polska trafi na czołówki światowych mediów. I to raczej nie będzie pozytywna reklama dla naszego kraju. Wszyscy tak się zamotali w tych prawnych przepychankach, że prawdopodobnie sami się zakiwali. Najprościej było nie kombinować. No to teraz być może pan Żółtek wszystkich pogodzi.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika IamRobson

nawet nie zdajecie sobie

nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego ile w Polsce jest wrogo nastawionych agentów przeciwko nam, w latach 50 XX wieku kilkanaście tysięcy ruskich agentów wcisnięto nam, by nami rządzili, obsadzili ich praktycznie na wszystkie stanowiska państwowe, ci ludzie pozmieniali nazwiska na polskobrzmiące, pozakładali rodziny, przekazują swoje wartości z pokolenia na pokolenie, może być ich już setki tysięcy i oni najbardziej walczą o to by było tak jak było "Wasze ulice, Nasze kamienice" to ich motto!!
Dlatego każdy kto jest prawdziwym Polakiem, powinien wspierać Potockiego!! albo w końcu dajcie te ostateczne ewidentne i niepodważalne dowody na to, że potocki to oszust, mason, manipulant i w ogóle, bo póki co nic takiego się nie pojawiło

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

kto cię minusuje? rozsądni

kto cię minusuje? rozsądni ludzie cię minusują, bo kim jest "hrabia" potocki, samozwańczy prezydent, kto go wybrał na ten urząd? Prawdziwa Polska (S)z'Lach'ta oddała swoją krew za Polskę, a zdrajcy i szumowiny które albo kupiły albo dzięki lichwie zdobyły ziemię i tytuły, jak tylko zrobiło się w Polsce gorąco zaraz uciekały z dobytkiem, zostawiając Polaków na pastwę okupanta. Więc zapytam cię jeszcze raz, kim jest hrabia mason potocki?

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika Mojeimię44

To wszystko jest laniem wody

To wszystko jest laniem wody na młyn czyli szukaniem tematów zastępczych. Wiecie jaki jest temat główny? "Nowa normalność". Hasła typu nowy porządek świata czy zrównoważony rozwój zastąpili hasłem nowa normalność gdzie wszelkie bunty będą likwidowane w zarodku. Czy czytaliście jakie są nowe wytyczne odnośnie organizowania demonstracji? Nie. To poczytajcie a szczęka wam opadnie. Czy wiecie, że na demonstracji od dziś obowiązkowa będzie obecność wojewody a jak mu się demonstracja nie spodoba to będzie mógł ją w każdej chwili rozegnać za pomocą kordonu policji? Co więcej demonstracja nie może przekraczać 50 osób. Czy wy to rozumiecie?   Ludzie to nie jest już nawet dyktatura to jest nowy porządek świata gdzie obywatel nie ma prawa buntu. Wpiszcie sobie w google hasło nowa normalność i zobaczcie ile ludzi używa tego sformułowania. Jak można z dnia na dzień wprowadzić taki zamordyzm i nazwać to normalnością? Ludzie budźcie się gdyż tu już nie ma czasu. Hasło nowa normalność używane jest przez elity ze wszystkich krajów świata a w Polsce najczęściej używa go szumowina i zmora. 

Nie chcę żyć w świecie gdzie wszyscy będziemy niewolnikami a patrząc na ucisk, który wprowadzają czuje się coraz bardziej jak niewolnik. 

Rządzący stali się okrutni w swoich poczynaniach odnośnie poddanych a takiego ucisku jeszcze nie było. Ja wam piszę szczerze chociaż narazie tego nie dostrzegacie- wytyczne Hitlera i Stalina przy tym co się zaczyna dziać to pikuś. 

https://www.google.pl/search?sxsrf=ALeKk03SBzS-qRondMuoLIQP2-WKkii3Pw%3A1590749667993&ei=4-nQXt6bPIzvgAbf4qzIAw&q=nowa+normalno%C5%9B%C4%87&oq=nowa+no...

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika IamRobson

Dlatego Jan Zbigniew Potocki

Dlatego Jan Zbigniew Potocki to może być nasza ostatnia deska ratunku!! proszę zapoznać się z jego materiałami, a wszyscy co krytykują Potockiego to agentura i trolle, nie ma żadnych dowodów na to, że Potocki to oszust, proszę obejrzeć jego filmy i samemu zdecydować czy ten pan jest wiarygodny czy nie

Portret użytkownika IamRobson

nawet nie zdajecie sobie

nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego ile w Polsce jest wrogo nastawionych agentów przeciwko nam, w latach 50 XX wieku kilkanaście tysięcy ruskich agentów wcisnięto nam, by nami rządzili, obsadzili ich praktycznie na wszystkie stanowiska państwowe, ci ludzie pozmieniali nazwiska na polskobrzmiące, pozakładali rodziny, przekazują swoje wartości z pokolenia na pokolenie, może być ich już setki tysięcy i oni najbardziej walczą o to by było tak jak było "Wasze ulice, Nasze kamienice" to ich motto!!
Dlatego każdy kto jest prawdziwym Polakiem, powinien wspierać Potockiego!! albo w końcu dajcie te ostateczne ewidentne i niepodważalne dowody na to, że potocki to oszust, mason, manipulant i w ogóle, bo póki co nic takiego się nie pojawiło

Portret użytkownika tubylec

A czy zauważyłeś że te

A czy zauważyłeś że te demonstracje nic nie dają? Zawsze rozgrywa się to tak samo .. kordon policji, demonstranci sobie pokrzyczą, pomaszerują, spuszczą trochę pary .. policja kogoś złapie i potarmosi żeby reszta widziała że pies to pies i od czego jest .. jak już się wszyscy trochę zmęczą to wracają do domów i dalej jest tak samo jak było, władza na stołkach, demonstranci w czarnej dupie .. aż do następnej bezowocnej demonstracji. Władza już się nauczyła jak kanalizować energię tłumu i chyba najwyższy czas zacząć się buntować w inny sposób niż wychodzić na ulicę i sobie pobeczeć jak stado baranów.

A teraz drugie. Czy wiesz co to jest normalność? Bo mam wrażenie że większość ludzi używających tego słowa nie wie co ono znaczy. Normalność pochodzi od słowa norma i oznacza zgodność z normami. Nie widzimisię każdego z nas z osobna jak powinien wyglądać świat, nie twoją czy moją wizję tylko zgodność z normami. A teraz pytanie pomocnicze .. kto ustala normy? Ustalasz je sobie sam? Nie ustalasz ich sam, normy sa narzucane odgórnie. Tak więc normalność to zgodność z szablonem narzuconym ci przez kogoś i nic innego. Normalność to bycie podporządkowanym systemowi. W tym sensie skoro zmieniają się normy to i czeka nas nowa normalność .. nie widzę tu żadnej sprzeczności. 

Portret użytkownika Mojeimię44

Na dzień dzisiejszy ludzie

Na dzień dzisiejszy ludzie jeszcze nie wychodzą na ulice gdyż nie dokucza im pustka w kieszeni. Sytuacja się zacznie zmieniać kiedy obywatele zaczną odczuwać dyskonfort materialny a możesz mi wierzyć, że to nastąpi i tu nie prorokuje tylko wnioskuje z sytuacji gospodarczo- politycznej. Co wtedy? Zakaz zgromadzeń i demonstracji pozbawia człowieka prawa do buntu przeciwko opresyjnej władzy. 

Normalnością powinna być wolność słowa, wyznania, podróżowania itd. gdyż to czyni z nas społeczeństwo demokratyczne. Każda ingerencja w taką normalność jest nienormalnością i cofaniem nas w rozwoju. Nie można mówić o nowej normalności jeśli zabiera się ludziom podstawowe prawa. To jest nienormalność w cywilizowanym świecie. 

Na co chcesz zmienić demonstracje uliczne? Biorąc nadchodzącą cenzurę w internecie chyba nie na dialog z używaniem sformułowań zastępczych gdyż niektóre słowa i zdania stały się zakazane i można przez ich nadużywanie być wykluczonym całkowicie z sieci. Napiszę więcej. Są już wykluczenia z sieci ze względu na poglądy np. antyszczepionkowcy są systematycznie usuwani z sieci- to nie jest normalne. 

Wiem co to normalność i normy społeczne ale dokręcanie śruby obywatelom poprzez ustalanie nowych "norm" łamiących prawa obywatelskie nie jest normalnością tylko pogardą dla norm, które się sprawdzały. 

Więc ogólnie zastępowanie normalności, która daje ludziom wolność, "normami" dyktatorskimi powodującymi coraz większy ucisk społeczny nie jest normalnością tylko podążaniem w stronę tworzenia klasy niewolniczej podporządkowanej jednostkom społecznym które od każdego oczekują przestrzegania "nowych norm", jednak sami wykluczają siebie z ich przestrzegania

https://www.google.pl/amp/s/www.o2.pl/informacje/koronawirus-mateusz-morawiecki-zlamal-zasady-w-restauracji-sa-przeprosiny-6514305524643969a%3famp=1

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika euklides

Normalnością powinna być

Normalnością powinna być wolność słowa, wyznania, podróżowania itd. gdyż to czyni z nas społeczeństwo demokratyczne

Demokracja nie oznacza wolności, tylko tyranię większości. No i właśnie ta tyrania doprowadziła do tego, że głupia więszkość oddała władzę bandytom za 500 złotych łapówki, którą sami sobie finansują, a którzy za nic mają wolności. Ot manpulacja tłumem. W demokracji mają władzę ci, którzy potrafią lepiej manipulować, a najczęściej są to wybitni psychopaci. Nie ma w tym nic tajemniczego.

Strony

Skomentuj