Prawnik Donalda Trumpa zapowiada, że w ciągu 14 dni ujawnione zostaną szokujące informacje

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jesteśmy w centrum informacyjnej wojny, w której fakty mieszają się z fikcją tak często, że trudno być czegoś pewnym. Cały czas staramy się zrozumieć co dzieje się w USA i jaki będzie tego finał. Ostatnio głos w tej sprawie zabrał prawnik współpracujący z Donaldem Trumpem.

Lin Woood ogłosił na swoim koncie w mediach społecznościowych, że w ciągu następnych 10-14 dni opinia publiczna pozna szokujące informacje o wielu amerykańskich urzędnikach państwowych i bogatej elicie.

Oświadczył wprost, że prawdziwą światową pandemią jest handel dziećmi w celach seksualnych i pedofilia.

Rewelacje będą dotyczyć Joe Bidena, Baracka Obamy, Johna Robertsa, Hillary Clinton, Nancy Pelosi, Mike’a Pence’a, Jeffreya Epsteina, Billa Gatesa i tysięcy innych.

Jak twierdzi widział rozstrzygające dowody. Podkreślił jednak, że przepisy prawa zabraniają ujawniania ich wszystkim online. Dowody mogą zostać przedstawione wyłącznie w sądzie.

Wood poinformował też, że we właściwym czasie przez odpowiednie kanały otrzymamy również rozstrzygające dowody dotyczące oszustw wyborczych i aktów zdrady.

Być może jednak najbardziej szokujące będą działania prezydenta Trumpa w celu zrestartowania amerykańskiego systemu finansowego. Wspomniał, że jego efektem może być likwidacja podatków dochodowych.

Z oczywistych powodów wypowiedzi Lina Wooda nie są nagłaśniane przez cenzorskie media głównego nurtu. Warto więc mieć świadomość, że prawda na temat obecnej sytuacji w USA może być znacznie bardziej przerażająca niż wielu zakłada.

Teraz jedyne co możemy zrobić, to czekać na rozwój sytuacji. Trump jest w takim położeniu, że prawdopodobnie nie będzie już kalkulował ani z nikim niczego negocjował.

Albo to będzie tydzień prawdy, albo odejdzie  poniżony, co raczej nie leży w jego naturze.

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika drako_tr

"Pierdolenie o Szopenie", za

"Pierdolenie o Szopenie", za 10-14 dni poinformują, o kolejnych 10-14 dniach. Gdyby coś mieli, to już teraz by o tym było głośno. Trump miał przekazać władzę wojsku i też dupa...widzę, że oni tam też wszyscy do jednej bramki grają, tylko przez te ich popierdolone gierki ludzie giną.

Portret użytkownika Binx

A ty "pan doopa" zna sie na

A ty "pan doopa" zna sie na wszystkim, myslisz ze takie rozgrywki wysylaja do gazet ? to element gry , ile masz lat ? 4 ? 5?

Portret użytkownika drako_tr

"ile masz lat ? 4 ? 5"

"ile masz lat ? 4 ? 5"

Więcej niż ty "pan ciiipa"...w dodatku ślepa ciiipa, bo nie widzi, że Trump mógł zrobić porządek dawno temu, jednak jakby to olał...no gdzie są te wszystkie zaczipowane karty do głosowania, specjalnie na tę okazję przygotowane?...przecież tyle dowodów było, i co?...i gówno. Tak jak i tamte dowody zostały odrzucone, tak i te zostaną.

PS. nie trzeba się na wszystkim znać, by umieć wyciągać wnioski. Ogrywają cię jak szczeniaka, "pan ciiipa"...a ty łykasz wszystkie ich ściemy, jak pelikan ryby.

Portret użytkownika Binx

Widzisz to pokazuje twoja

Widzisz to pokazuje twoja maiłkość inteletualną , "pan doopa" wziął się stad :" "i też dupa..." , teraz korzystajac z tekstu : "..i gówno." moge uzyc sformułowania "pan kupa"  (aby było łagodniej) a ty nieudolnie probujesz mnie obrazić,  ja przynajmniej rozumiem co się dzieje , ty najwidocznie nie bardzo. Ale to temat na oddzielna historię

Portret użytkownika drako_tr

@Binx ...a tak poza

@Binx ...a tak poza wycieczkami pod moim adresem, to masz coś wartościowego do powiedzenia?

Widzę, że jesteś zwolennikiem Trumpa i bądź nim sobie, nikt ci nie broni, ale fakt, że nim jesteś, wyklucza cię z grona ludzi obiektywnie postrzegających rzeczywistość.

Ja pierdolę jednego i drugiego pajaca, bo jeden podpisał ustawę 447, a drugi uważa Polaków za głupków...widzisz, jak są ze sobą w tym temacie zgodni???...czemu?... bo są tak samo zakłamani i są dla siebie takimi samymi "wrogami", jak Tusk i K(w)aczyński ...ale Ty tego oczywiście nie zobaczysz...boś jest "pan ciiipa".

Poczekajmy te 12 dni...zobaczymy, kto się zbłaźnił i czy będzie potrafił się przyznać do błędu .. czy też będzie to odwlekał na kolejne 14 dni albo 4 lata, bo już i takie prognozy czytałem, że Trump pokaże swoją moc, ale za 4 lata Lol

Portret użytkownika Max 1983

Za 12 dni ci powie że w

Za 12 dni ci powie że w ostatniej chwili plany Trumpa zablokowały "szaraki" razem  z Godzillą, ale mocarny Trump wróci w 2024 co prawda o balkoniku ale rozwali wszystkich.

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Portret użytkownika Max 1983

Wiesz jaki jest problem tego

Wiesz jaki jest problem tego typu stron??Jest grupa myślących ludzi ,którzy nie chcą gadać tak samo jak główny nurt ,więc zakładają alternatywne strony.Tylko niestety szybko do takich stron przyklejają się tysiącami zwykli idioci.Po jakimś czasie ,całkiem sensowne rozważania mieszają się z totalnym gównem i bajkami co zreszta wykorzystują wrogowie w obśmiewaniu nas.

Prosty przykład ,po necie krażyła bajeczka że Trump oddał władzę wojsku .Trochę poszukałem i okazało się że kilku mieszkających w USA Polaków i mających kanały na Youtube ponakręcało jakieś filmiki ,czasem z ciężarówki stojącej na parkingu, czasem  gdzieś z ukrycia.Przez to ukrycie stworzyli atmosfere jakby się ukrywać musieli, więc już jest spisek.Dodatkowo filmy są nocą więc spisek podwójnyh, bo wiesz oni coś ukrywają zobaczcie noca to robią....co ku..a robią??Troche wojskowych się przemieszcza po kraju nocą bo tak łatwiej i szybciej i tyle!!!Niestety na podstawie takich nic nie wartych filmów tworzone są całe nowe teorie .A przepraszam te teorie sa wiele warte dla ekipy Gates czy Biden, oni się bardzo cieszą ,bo każda taka wyśmiana  bajeczka sprawia że nikt nas powaznie nie traktuje gdy mówimy prawdę np o szczepionkach.

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Portret użytkownika wawa

Przeczytałeś przynajmniej

Przeczytałeś przynajmniej początek? od 11go nie jest prezydentem więc komu oddał władzę? bo nie bidetowi, a zgodnie z konstytucje może tylko wojsku, więc?.Kiedy miał to zrobić skoro nie wiadomo było co z wyborami, teraz wiadomo więc może działać. 

Strony

Skomentuj