Powraca pomysł przymusowej realokacji nielegalnych imigrantów do krajów członkowskich UE

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Unia Europejska ogłosiła nowy plan w sprawie migracji. Decydenci chcą „obowiązkowej solidarności”. Kryzys migracyjny w Europie wciąż nie został rozwiązany, a nawet pogłębił podziały między państwami członkowskimi. Problemem było przede wszystkim zmuszanie poszczególnych krajów do obowiązkowego przyjmowania nielegalnych imigrantów. Dlatego Komisja Europejska wyszła z nową propozycją – przyjmowane uchodźców nie będzie już konieczne, ale za to obowiązkowa będzie „solidarność” wobec państw, takich jak Grecja czy Włochy.

 

Propozycja zmian w prawie dotyczącym migracji i systemu azylowego została przedstawiona w środę. Skupia się przede wszystkim na odciążaniu krajów w południowej części Europy, w których imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu jest najwięcej; na szybszych deportacjach osób, które nie kwalifikują się do uzyskania azylu oraz znoszenia wiz krajom, które nie chcą przyjmować z powrotem swoich obywateli.

 

Unia Europejska zdała sobie sprawę, że nie można zmuszać do przyjmowania migrantów. Dlatego jeśli dany kraj dobrowolnie zgodzi się przyjąć do siebie grupę uchodźców to UE zapłaci 10 tysięcy euro za każdą osobę dorosłą i 12 tysięcy euro za osobę nieletnią i bez opieki. W przeciwnym wypadku, kraj członkowski w ciągu ośmiu miesięcy będzie musiał zapłacić i wziąć udział w deportacji takiej samej ilości osób, których wnioski azylowe zostały odrzucone.

Komisja Europejska każdego roku będzie prognozować liczbę uchodźców, jaką każde państwo UE będzie musiało przyjąć. Wtedy poszczególne kraje będą mogły zdecydować, czy i w jakim stopniu wezmą udział w programie relokacji migrantów. Jeśli jednak dany kraj nie wywiąże się ze swoich zobowiązań, KE może wszcząć postępowanie w sprawie naruszenia zobowiązania i nałożyć wysokie kary finansowe.

 

Nowy plan już w obecnej formie będzie krytykowany głównie przez kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Bez jednomyślności, Unia Europejska nie będzie mogła wdrożyć w życie żadnych propozycji, które lepiej przygotują nasz kontynent na wypadek kolejnej fali imigrantów.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika inzynier magister

Należy powołać urząd do

Zboki UE WHO NWO LGBT GMO co jedzą kupęi piją mocz chcą nas zniszczyć !!! Należy powołać urząd do zwalczania zboków LGBT oraz prawnie zalazać nauczania choroby umysłowej gender w szkołach !!! inaczej bedzie po nas, a do tego spowodawać zwiększenie marszy różańcowych modlitewnych do Maryi Dziewicy oraz do Chrystusa Miłosiernego o ratunek przez szatańskimi iluminatami NWO !!!

Kaczyński wprowadza w Polsce NWO?! Nowa Normalność - rządy globalistów, covidian i lewactwa? M.Masny

https://www.youtube.com/watch?v=gjJI0cSJYA4

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj