Polskie media kompletnie zignorowały protest przeciwko przymusowi szczepień

Kategorie: 

Źródło: STOP NOP

W zeszłą sobotę, 3 czerwca, w Warszawie odbył się protest przeciwników przymusowi szczepień. Organizatorem protestu było Stowarzyszenie STOP NOP walczące ze szczepionkowym dyktatem. Ponad 10 tysięcy ludzi, w większości rodziców świadomych niebezpieczeństw wynikających ze wstrzykiwania im dzieciom pod przymusem preparatów zawierających metale ciężkie, potencjalnie niebezpieczne wirusy i tym podobne świństwa. Demonstracja została rytualnie przemilczana przez wszystkie media od lewa do prawa.

 

Mafia farmaceutyczna, zwana też Big Pharma, ma wielkie wpływy w świecie polityki i mediów. To politycy zapewniają koncernom farmaceutycznym spore zyski zmuszając ustawami obywateli do wstrzykiwania sobie i swoim dzieciom produkowanych przez nie preparatów zwanych "szczepionkami". Media z kolei zapewniają odpowiednią indoktrynację społeczeństwa i uczestniczą w tuszowaniu skali niepełnosprawności powodowanej przez przymus szczepień.

 

To właśnie dlatego żadne polskojęzyczne telewizje nie raczyły poinformować Polaków o przyczynach, przebiegu i liczebności protestu przeciwko przymusowi szczepień. Skoro się o tym nie informuje, to znaczy, że tego tematu nie ma. Przemilczenie to standardowa metoda manipulacji. Tym razem jednak zgodność poglądów w zakresie wyrugowania z przestrzeni publicznej przeciwników szczepionek, między rzekomo skłóconymi mediami reprezentującymi polską lewicę bezbożną i lewicę pobożną zwaną u nas dla żartu prawicą, jest wprost zdumiewająca.

 

W cywilizowanych krajach szczepionki są zaleceniem, ale w Polsce to przymus i za odmowę szczepienia grozi przynajmniej nękanie przez urzędników, a w niektórych przypadkach grzywna. Ten stan rzeczy jest utrzymywany, a w ostatnich latach sankcje  nawet wzrastają. Długa lista zarzutów względem tych preparatów medycznych jest przeważnie zbywana wzruszaniem ramion. 

Zwolennicy szczepień przeważnie żenują też  szokującym brakiem wiedzy na temat tego zagadnienia i zacietrzewieniem jakie prezentują ludzie krytykujący ruchy antyszczepionkowe. Tak właśnie działa propaganda medialna. Nie ma znaczenia czy PiS czy PO, jedyny kierunek jaki obrano w kontekście szczepionek to zwiększanie absurdalnego kalendarza szczepień i wciskanie potencjalnie niebezpiecznych preparatów jako rzekome osiągnięcie medycyny zanim kolejne kupowane miliony dawek stracą ważność lub nie zostaną wycofane po ewidentnych przypadkach negatywnych odczynów poszczepiennych. 

 

To co robi rząd i osłona medialna procederu zwanego szczepieniami to ewidentne łajdactwo, bo skoro jest ryzyko, nie ma u nas funduszu odszkodowawczego dla ofiar szczepionek jak n a Zachodzie, gdzie szczepienia są dobrowolne, to również w Polsce powinien być wybór.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (7 votes)

Komentarze

Portret użytkownika tamer

Mam dwojke dzieci, corke 3 i

Mam dwojke dzieci, corke 3 i pol roczka i syna poltora, nie sa szczepieni i sie maja bardzo dobrze jedno i drugie mialo 3 dniowke,lekka goraczke i po sprawie. Nie bede ich szczepil nigdy bo nie zamierzam zrobic im krzywdy. na

Portret użytkownika Jan Wojciesz Rozemłowski

Szczepienia dzieci w latach

Szczepienia dzieci w latach 50-tych i aż do tej pory też były najwieksza zbrodnia,bo kilkadziesiat tysiecy urodziło sie z autyzmem albo cos(o ile w ogole jest jakies zwiazek),zamiast milionów,które zmarłyby na gruxlice,ospe itp.

Osobiści te z załuje,ze mnie zaszczepiłi na to wszystko,to tak to bym miał wolny wybór,którego teraz niestety nie mam,bo chcobym chcial zachorowac na polio,to nie moge.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Szczepienbia w latach 50-tych

Szczepienbia w latach 50-tych były bezpieczne i autyzmu i innych powikłań nie było. Współczesne szczepionki mają na celu napędzać biznes korporacji, kosztem zdrowia całej populacji, więc nie strugaj wariata.

Portret użytkownika Ogo Pogo

To najzwyklejszy w nowej

To najzwyklejszy w nowej odsłonie bolszewizm.Bolszewizm wielo kiepełe hydra chazarska.Walczono z kułakami ,kapitalistami .Obecnie walczy się z brakiem tolerancji dla pedalstwa wszelkiej maści zwanego eufemistycznie mniejszościami.Walczy się o zdrowie ,szczepionkami,o rodzinę partnerstwem pedałów,o wolność kobiet przez aborcję.Tworzy się nowego modela, humanoida.Wytatuowany ,ponabijany ćwiekami z obrączkami w uszach, w nosie w dupie, na waginie.  Nikczemna karykatura człowieka.

Zarządcą mengelizmu w Polsce mianowany został ćwok, Radziwiłł .Przy pełnej akceptacji "katolickich" Dudy ,Szydło ,Kaczyńskiego.Nie ważne ,że brak profilaktyki zdrowotnej,,że brak pieniędzy na leczenie stomatologiczne (poza fluorem szkodzącym podobnie jak szczepienia),eksperyment fikcyjno medyczny trwa.Odpowiecie za to wszystko sitwo POokrądgłostołowa,Wasza zgoda na GMO będące przyczyną białaczki,terror szczepionkowy.Kuhwa Rydzyk nie widzi?Polak zwany prymasem,ślepy.Pieronek ,żeby go piorun strzelistymi aktami strzelił zezowaty?Gdzie kuhwa masońska hierarchia?Może wielebny Sowa?Odpowiecie przed nami.Tusk ,kopaczka ,bury ...reszta bandy pląta się na wolności tymczasem wy niby zgodnie z wolą suwerena chcecie kuhwa  odbierać rodziną ,matkom, ojcom dzieci ,że niechcą poddać dzieci decyzją skorumpowanych urzędników, kutasów wymuszających szczepienia.Bandytyzm Prezydencie Duda ,bandytyzm Pani Premier Szydło ,Bandytyzm Prezesie Kaczyński.Już wkrótce doczekacie się odpowiedzi.Bóg też nie zapomni o waszym okrucieństwie.

Portret użytkownika Ogo Pogo

Widzisz Angelusie kompletnie

Widzisz Angelusie kompletnie nic nie rozumiesz.Zacznijmy od początku.Nie jestem jak to określarz rusofobem jestem kremlofobem bowiem na Kremlu rządzi Berel Lazar z Chabadu z wspólnikami z tejże organizacji.Rosjanie są ubezwłasnowolnieni .Nie mają nic do gadania.Są indoktrynowani ,napuszczani żyrynowskimi i podobnymi.Są niszczeni ,biedą ,alkoholizmem,demoralizacją.Ten twój bohater Putin to szwejk na chazarskich usługach.Mengelizm i bolszewizm to dokładnie to samo .Ta sama idea unicestwienia goim ,podludzi.Inspirowana  z tego samego żródła .Jedno się wykluło jako pucz żydowski w Rosji i stworzyło tzw.socjalizm a drugie za pieniądze tych samych powstało w Niemczech i nazwane zostało narodowym socjalizmem.Tak więc jaka różnica.Tu i tu na czele czubek.Tam lenin ,stalin tu obok adolf a teraz angela.Putin razem z angelą i ćwokami bruselskimi chcą doprowadzić do unicestwienia naszego kraju.Bez Polski świat będzie istniał dalej MY już nie.Tak więc zamiast obrażac udawać alfę omegę  zacznij wpierwej myśleć no chyba ,że jesteś trollem.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

No to wyjaśniłeś mi swoją

No to wyjaśniłeś mi swoją postawę. Jest ok. Jednak, jeśli chodzi o Putina to dba o Rosję. O nas, jak słusznie twierdzisz, niestety, przez nasz rusofobiczny rząd i dopuszczenie Nato do granic Rosji zrobią z Merkel i USA rozbiory Polski:

1. Na wierną ameryce Judeopolonię składającą się z centralnej Polski i Zachodniej Ukrainy, 2. podległą Niemcom w obszarze Niemiec sprzed 39 r i3.  Rosji północno-wschodniej i wschodniej Polski.

 Będziemy kosztem nie wywołania III W.ś.

Strony

Skomentuj