Polski wybitny naukowiec obala mit o tzw. "Globalnym Ociepleniu" !

Kategorie: 

Źródło: internet

Na przestrzeni ostatnich lat portal ZmianyNaZiemi opublikował sporo artykułów zajmujących się tzw. "Ociepleniem Klimatu". W związku z tym zapraszamy państwa na sensacyjny wykład profesora Dakowskiego w temacie globalnego oszustwa, zaprojektowanego przez wynajętych naukowców.

Wszyscy na tej planecie mają uwierzyć, że takie zjawisko ma miejsce, że jesteśmy zagrożeni, na granicy katastrofy. Czy jest to prawda, czy może zrecznie przygotowane oszustwo ?! Profesor Dakowski to światowej klasy specjalista od geofizyki planety Ziemi, ale i innych specjalności, między innymi: fizyki przemian procesów atomowych, czy źródeł energii odnawialnych.

Tematem programy jest pytanie zadane przez doktora Krajskiego odnośnie tajnego "Raportu z Żelaznej Góry". Globalne elity starają się go obecnie utajniać, bo do pewnego momentu, to jest od roku 1967 do lat 80-siątych, był jeszcze w miarę jawny. Grupa specjalistów, naukowców i bankierów, zebrała się w bazie Stanów Zjednoczonych, w tzw. "Żelaznej Górze", by obmyślić plan przekształcenia całej ludzkości w zakład produkcyjny z tanią siłą roboczą, a następnie trzymania całej populacji Ziemian w stanie czegoś na kształt "obozu koncentracyjnego", o którym osadzeni nie mieli by zielonego pojęcia, że się w takowym znajdują !

Niestety polskojęzyczne władze od roku 1989, do ostatniego tzw. "Szczytu Klimatycznego" z roku 2019 w Katowicach, uczestnicza w tej szopce, narażając Polskę na wielkie niebezpieczeństwo.  Warto jeszcze wspomnieć, że profesor Dakowski wzmiankował o istocie nadprzyrodzonej, która kontroluje owe elity od tysięcy lat, dlatego jako Polacy, będący od setek lat w kontakcie z Duchem Świętym i Jezusem Chrystusem, powinniśmy stawić opór globalnym mocom zła, duszącym wszystkich wolnych, zwłaszcza chrześcijan  ! Nie będziemy zdradzać tu szczegółów tego znakomitego wykładu, odsyłamy do audycji, która pokazuje zakłamanie i fikcję globalnego ocieplenia !

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Morawiecki podpisał pakt

Morawiecki podpisał pakt przemysłowo ekologiczny który ma doprowadzić do nędzy Polskie zakłady co się przełoży w żywności i innych dobrach ! Ciekawe jak się wytłumaczą pisowcy z tej zdrady ?! Straszny jest ten pis, niby chroni Polskę ale tak na prawdę powoli nas sprzedają diabelskiemu NWO !

Lucyferyczny szczyt odysu energii życiowej zorganizowany w Polsce przez PiS !

https://youtu.be/OEhnFG0DmCw

Masońskie czarowanie agendy 2030 w polskojęzycznym obozie NWOowskim

https://youtu.be/Q3s0jHVd6GU

Ekolodzy z Breakthrough National Centre for Climate Restoration w Melbourne alarmują, że bez natychmiastowego odejścia od „emisji węglowych zanieczyszczeń” w roku 2050 Ziemia znajdzie się na krawędzi zagłady. „Mamy znacznie mniej czasu niż powszechnie się uważa” – podkreślają w przygotowanej analizie klimatycznej i dodają, że bez radykalnych działań za 31 lat „ponad połowę ludzkości czekają poważne zmiany”. http://www.pch24.pl/wedlug-ekologow-przed-nami-kolejny-koniec-swiata--no-chyba--ze-wyeliminujemy-wegiel,68848,i.html#ixzz5qchornAR

Nie zapominajcie że PiS to wielka partia Agendy 2030 ! Oni cały czas powtarzają że gdyby przegrali wybory i ktoś inny by doszedł do władzy to moce zła zrobią nam tu takąrewolucję że sięnie pozbieramy, dlatego cały czas wdrażają palna Agendy 2030 ! "Zaprezentowany przez opozycję projekt „21 Tez Samorządowych”, zmierzający do skrajnej decentralizacji państwa został już okrzyknięty mianem „rozbioru dzielnicowego” Polski. Politycy Zjednoczonej prawicy straszą „rozbijaniem dzielnicowym Polski”, ale milczeniem pomijają to, co w programie jest najistotniejsze. Chodzi o realizację założeń „zrównoważonego rozwoju” wraz z całym rewolucyjnym bagażem wyartykułowanym w Agendzie 2030. Miasta-państwa stanowić bowiem będą idealne środowisko do wdrażania najśmielszych pomysłów neomarksistowskich „wizjonerów”. „21 Tez Samorządowych” – chcąc nie chcąc – znakomicie wpisuje się w założenia ideologii „zrównoważonego rozwoju”. Ba, urzeczywistnienie „Tez” byłoby milowym krokiem w realizacji założonych w Agendzie 2030 celów i wywróceniem życia jakie znamy do góry nogami.Pomysł nie jest nowy, wszak już rewolucja komunistyczna w Rosji wymierzona była w opresyjne struktury państwowe. „Zrównoważony rozwój” jest tylko bardzo śmiałym rozwinięciem tamtych tez. Oto teraz nadejdą „lepsze” czasy i w miastach-państwach decydować będą już nie politycy, ale mieszkańcy… http://www.pch24.pl/21-tez-samorzadowych--rozbior-polski-czy-cos-jeszcze-grozniejszego-,68898,i.html#ixzz5qcj5yRWE

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

Polityka ekologiczna Unii

Polityka ekologiczna Unii Europejskiej, interwencjonizm rządowy, nadmierny fiskalizm i państwowe transfery socjalne – oto przyczyny wzrostu w Polsce cen w ostatnim czasie.Coraz częściej wchodząc do sklepu i patrząc na ceny sprzedawanych produktów, robimy wielkie oczy. Tak wielkich podwyżek niemal wszystkiego nie było od dawna. Zwykły chleb pszenny podrożał w krótkim czasie o co najmniej złotówkę. Cena mąki w ciągu roku zwiększyła się o 9,2 proc., a cukru – o niemal 15 proc.O kilka procent zdrożało też mięso. Jeszcze 2-3 miesiące temu najdroższa szynka bez konserwantów kosztowała 40 zł/kg, a teraz już 50 zł/kg.Wzrost cen warzyw (kapusta – 500 proc.!, pietruszka – 150 proc., cebula, ziemniaki, marchewka) i owoców (czereśnie, poziomki) tłumaczony jest głównie suszą.Danie dnia w jednym z barów jeszcze rok temu kosztowało 15 zł, a teraz już 18 zł.W porównaniu z poprzednim sezonem cena lodów włoskich w Parku Śląskim w Chorzowie skoczyła z 5 zł do 6,5 zł. To wzrost o 30 proc.Według danych GUS, w kwietniu 2019 roku w porównaniu z kwietniem 2018 roku ceny żywności wzrosły o 3,3 proc. Konsumentom wydaje się jednak, że ten współczynnik jest mocno niedoszacowany.Drożeją też usługihttp://www.pch24.pl/tomasz-cukiernik--festiwal-podwyzek-cen-bedzie-trwal-w-najlepsze--opinia-,68877,i.html#ixzz5qclKMQ3l

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika inzynier magister

w twojej wypowiedzi nie ma

w twojej wypowiedzi nie ma żadnego merytorycznego argumentu ! takich przygłupich komentarzy nie da się czytać, co pokazuje poziom umysłowy iluminatów !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika KRNABRNY

ale ma trochę racji. Ja

ale ma trochę racji. Ja dzisiaj też widziałem takich "iluminatów" na mieście, wiecie co robili? Byli z urzędu miasta,,,KOSILI TRAWNIKI!!!  Trzeba być naprawdę wyłączonym umysłowo żeby w takie upały kosić trawy i zabierać im przez to jedyną wilgoć jaką zgromadziły w ziemi na taki czas. Po kilku godzinach szedłem drugi raz, były to już rudo-żółte placki, a nie trawa. 

Podsumowując, musimy się nauczyć pewnych mądrości o których zapomnieliśmy bo "cywilizacja" powiedziała nam że nie jest nam potrzebna ta wiedza.

Portret użytkownika kuba8131

Globalne ocieplenie to fakt,

Globalne ocieplenie to fakt, jedynie wątpić można w to czy człowiek przyczynia się do tego czy jest to sprawa naturalna. A wnioskuje to stąd że coraz częstsze i dłuższe fale upałów, susze, a jeśli pada deszcz to często powoduje powodzie, coraz więcej nawałnic - coraz więcej obserwuje takich zjawisk, nawet teraz fala upałów taka jak ta na początku czerwca jest rekordowa; w strefach tropikalnych są coraz silniejsze huragany a w Arktyce coraz mniej lodu.

PS: Mi to nie przeszkadza ja lubię ciepło, nie przepadam za zimą

,,Europa albo będzie chrześcijańska albo nie będzie jej wcale" - Robert Schuman

Portret użytkownika ttteis77

jeżeli ustawisz sobie 1+1=3,

jeżeli ustawisz sobie 1+1=3, i ustanowisz to prawem, to wszyscy bedą tego używali. i każdy będzie pewny że 1+1=3.

jeżeli ktoś twierdzi, że jest coś takiego jak  globalne ocielpenie(1), i ludzie przyczyniają się do tego (1), i mają na to jakieś tam dowody=(3). rozumiecie co się dzieje?. Ktoś ma za dużo władzy, i trzeba ich *******.

Strony

Skomentuj