Polski rząd wypowiada wojnę niezaszczepionym

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Obecne propozycje restrykcji dla wszystkich, którzy nie przyjęli szczepionki, to dopiero początek rządowego kontrataku, wymierzonego w każdego, kto nie wierzy w zbawienne działanie preparatów przeciw COVID-19.

PiS chce, aby podległe aparatowi państwa służby, w o wiele większym stopniu weryfikowały posiadanie paszportów covidowych i skutecznie odizolowywały wszystkich, którzy nimi nie dysponują.

Osoby, które nie przyjęły zalecanych co najmniej dwóch dawek szczepionki, nie wejdą do galerii handlowych, kościołów, restauracji, kin, nie obejrzą na żywo koncertów ani wydarzeń sportowych rozgrywanych w halach i na stadionach. Niezaszczepieni będą mieli bardzo utrudniony dostęp także do transportu publicznego. Oznacza to praktyczne wyeliminowanie mobilności społecznej osób, które nie chcą się szczepić przeciw COVID-19 i nadal mają ku temu konstytucyjne prawo.

Co gorsza, rząd projektuje specjalną ustawę, która umożliwi pracodawcom testowanie pracowników na obecność koronawirusa. Zatem firmy będą mogły weryfikować czy dany pracownik jest zaszczepiony i wyciągać wobec niego konsekwencje, ze zwolnieniem włącznie. Niezaszczepione dzieci, zostaną z kolei skierowane na przymusowe zdalne nauczanie.

W 2022 roku, do medyków, nauczycieli oraz służb mundurowych, dojdą inne grupy zawodowe, które zostaną objęte przymusowym szczepieniem covidowym.

Rząd tylnymi drzwiami już niebawem zechce więc wprowadzić narzędzia, które będą stanowić olbrzymi szantaż wobec wszystkich tych, którzy mają prawo nie chcieć eksperymentować na własnym zdrowiu i życiu szczepionkami, które najbardziej cieszą BigPharmę i realizatorów „doktryny szoku”.

Coraz większymi krokami zbliża się więc medyczny apartheid, który skalą może przyćmić swojego protoplastę. Teraz segregacji zostaną poddani ludzie wszystkich ras, którzy nadal nie usłyszeli przekonujących odpowiedzi na najbardziej fundamentalne pytania dotyczące COVID-19.

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Kopral

Niestety jeżeli jeszcze ktos

Niestety jeżeli jeszcze ktos liczył na lepsze czasy to się zwiedzie..23 grudnia spadnie na nas meteoryt/planetarny system/Nubiru a potem tylko chaos i rządy AC.

Nawracajcie się póki możecie! Wierzący zostają "zabrani" co zostanie wytłumaczone inwazja ufo

Portret użytkownika demodemo

w 2011 w okrąglaku / cyrku na

w 2011 w okrąglaku / cyrku na wiejskiej  ŻĄD na czele z Furerem niejakim Donaldem T. i wodzem , byłym wiceministrem Obrony Narodowej  w ŻĄDZIE ostatniego sekretarza KC PZPR ( Komitet Centralny Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczo-Chłopskiej )  Rakowskiego za komuny niejaki Bronisław K. i cała watacha p-osłów przegłosowała dekret o tym co wspominasz - przyjęcie całej 8mio milionowej społeczności z Telawiwu i okolic do naszego cudownego kraju wraz z transportem i utrzymaniem bezterminowym.

Wybaczcie , że rozpisuję skróty ale obywatele urodzeni po 1975 r. w większości nie mają pojęcia kim byli ludzie , którzy są teraz przy korycie ( od prawa do lewa ). Większość wywodzi się z komuny czyli KOMUNIŚCI lub tak jak w przypadku niejakiego byłego premiera Cimoszewicza ( bojówkarz z ZSMP - Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej ) , któego ojcem był Sowiecki sługa NKWD Smiersz oddelegowany do Polski gdzie został spolszczony z nazwiska i spłodził syna Włodka a ten spłodził syna Tomasza , który jest członkiem ( biologicznie ch..em ) w Brawach Platformy  ( POstkomuniści ). W pozostałych partiach też sami byli czerwoni lub ich resortowe pomioty.

Fenomenem jest , że obywatele Poznania wybrali jako p-osła do parlamentu europejskiego byłego komunistę Leszka Millera z listy KO i głosy oddali na niego młodzi ludzie , którzy nie mają pojęcia , że pan Leszek nie jest koloru niebieskiego tylko czerwonego i czym jest wspomnienie po czerwonych w Polsce - Poznać  czderwiec 1956 i pacyfikacja protestujących z użyciem broni palnej i czołgów.

"Obywatele wybrali" tłumaczę -  wyborcy nie głosują na komunistów .

Portret użytkownika Ten Który Wie

Gowin może skumał, że

Gowin może skumał, że szczepionki to broń biologiczna, więc wstawili go do wariatkowa. Jego koledzy twierdzili, że zanim trafił w kaftanik,  "snuł niedorzeczne scenariusze". Ukraińcy nigdy nie będą u nas żadna elitą, bzdura, żal komentować. Co do ewakuacji Żydów na tereny Ukrainy i wschodniej Polski, coś może być na rzeczy. Były przecieki o panoszeniu się licznych ekspozytur  Mosssadu na naszym terytorium, potem budowanie lotniska w Rzeszowie, które chyba stoi puste, nie wiem dokładnie. Nasze F-16 latały do Izraela ćwiczyć atakowanie celów na pstyni. Ale na dzisiaj, teoretycznie przynajmniej, stosunki z tym małym, zbójnickim krajem położonym w Palestynie, jakby oziębły. Co nie musi o niczym przesądzać, ostatecznie Żyd, to jak wsza pod myckę, wszędzie się wciśnie. Pan Andrzej Chanuka pewnie by nie protestował. Tyle, że oni maja swoje plany, a Iran swoje. Jak im pierdolną, tym co maja, to nic nie wystartuje i nic tu nie przyleci. I to bedzie taki happy end. 

Portret użytkownika Czesio i muchy

Poleje się krew a właśnie

Poleje się krew a właśnie tego oczekują władze beznapletkowe! Trzeba było pomagać helmutom kiedy była sposobność a my jak zwykle miłosierni ratowaliśmy to dziadostwo. Na pohybel beznapletkowcom czarnym czerwonym i spedalonym.

Strony

Skomentuj