Polski rząd przyjął ustawę o obowiązkowych szczepieniach pod przykrywką afery aborcyjnej

Kategorie: 

Źródło: Internet

Elity NWO konsekwentnie realizują swój plan masowych przymusowych szczepień. Teraz dostały zielone światło od rządu RP.

Ustawa została przegłosowana w cieniu afery dotyczącej orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

Oto jej treść:

Dz.U.2020.1845 t.j. | Akt obowiązujący Wersja od: 20 października 2020 r. Art. 36. [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego]

1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.

2. O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer, który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzoruje jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej.

3. Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego. Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.

4. Przed zastosowaniem środka przymusu bezpośredniego uprzedza się o tym osobę, wobec której środek przymusu bezpośredniego ma być zastosowany, i fakt ten odnotowuje się w dokumentacji medycznej. Przy wyborze środka przymusu bezpośredniego należy wybierać środek możliwie dla tej osoby najmniej uciążliwy, a przy stosowaniu środka przymusu bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność i dbałość o dobro tej osoby.

5. Przymus bezpośredni polegający na unieruchomieniu może być stosowany nie dłużej niż 4 godziny. W razie potrzeby stosowanie tego przymusu może być przedłużone na następne okresy 6-godzinne, przy czym nie dłużej niż 24 godziny łącznie.

6. Przytrzymywanie jest doraźnym, krótkotrwałym unieruchomieniem osoby z użyciem siły fizycznej.

7. Unieruchomienie jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem pasów, uchwytów, prześcieradeł lub kaftana bezpieczeństwa.

8. Przymusowe podanie leku jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby – bez jej zgody.

Bill Gates zaciera ręce...

 

Ocena: 

Średnio: 5 (6 votes)

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika drako_tr

No już nie udawaj sklerozy B

No już nie udawaj sklerozy [email protected], drakuś na ten moment przygotował się wiele miesięcy temu, przecież pisałem, żeby wyposażyć się w środki obrony koniecznej...nie pamiętasz? ... czy znowu kłamiesz?...i próbujesz tu sobie jakieś zasługi przypisywać.

Zapewniam Cię drogi kowidianinie, że w obronie koniecznej, zanim mnie zastrzelą, poderżnę gardła przynajmniej trzem oprawcom, którzy będą chcieli wbrew mojej woli przeprowadzić na mnie, czy na mojej rodzinie eksperymenty medyczne.

Wiesz, ile lat testuje się szczepionkę pod kątem bezpieczeństwa?...nie wiesz, bo po co, nie?... tacy jak ty, bez zbędnych pytań, na kolanach po nią pójdą ...stadion czeka.

Mam jeszcze ze wieści dla Ciebie, otóż.... jest jeszcze jedna możliwość, która się właśnie na naszych oczach realizuje, zjednoczenie się Polaków i "unieszkodliwienie" zbrodniarzy z Wiejskiej ich własnymi metodami....mało tego, dostaniemy nieoczekiwaną pomoc, która już czeka.

"czeka nas wielka niespodzianka"

 __________________

 

Portret użytkownika b@ron

weź przestań... choćbyś

weź przestań... choćbyś armate wytoczył na podwórko to jak bedzie potrzeba to cię zaszczepią, przegrasz drako na wstępie... nie wiem w jakiej ty rzeczywistości żyjesz ale czeka cię wielkie rozczarowanie a nie wielka niespodzianka

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika drako_tr

Rozumiem, że masz wypaczone

Rozumiem, że masz wypaczone przez TV postrzeganie i nawet nie będę tego negował.

To Twój, świat został zniszczony nieistniejącą epidemią, nie mój. To Ty masz już tak zaoraną psychikę, że wszystko widzisz w gruzach, ale to już Twój problem, jak i Twoje będą konsekwencje wyboru...zdrowi psychicznie ludzie, którzy potrafią trzeźwo ocenić sytuację przestali się bać...

"NIE BOJĘ SIĘ, BO MAM WIEDZĘ"

 __________________

 

Portret użytkownika muchomorowyczlowiek

slyszalem ze pierwsi

slyszalem ze pierwsi testowani ludzie po szczepionce zglaszaja dziwną dolegliwosc nie ze zle sie czuja ale ze czuja pustke jak by ich ktos od duszy odcioł 

ciekawe nie zwykli ludzie a utrate dostepu do boskiej czastki zauwazyli 

Portret użytkownika drako_tr

Muchomorku, ten sam "efekt"

Muchomorku, ten sam "efekt" widziałem w marcu u mojej żony...totalna pustka w oczach i strach..., nie miała robionych żadnych testów, wystarczyła tylko TV.

Testy mają bez porównania silniejszy większy wpływ, skoro zaaplikowano ludziom "coś", tuż obok mózgu.

 __________________

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj