Polski rząd podpisał w tajemnicy deklarację zobowiazującą do przyjęcia imigrantów z Afryki i walki z ksenofobią

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Poprzednia władza mówiła, że sprowadzi dziesiątki tysięcy imigrantów zgodnie z rozdzielnikiem unijnym, co wzbudziło liczne protesty polskiego społeczeństwa. Obecna władza w kwestii retoryki twierdzi oficjalnie, że imigrantów nie przyjmie, ale rząd PiS, w tajemnicy, podpisał niedawno specjalną pro-imigrancką deklarację. 

 

To ciekawe, że ani media rządowe ani rzekomo opozycyjne, nie były łaskawe wspomnieć o tym, że 2 maja rząd PiS podpisał pro-imigrancką Deklarację z Marrakeszu. Z grona państw UE odrzuciły ją tylko Węgry, jako fundamentalnie sprzeczną z ich polityką.

Realizacja uzgodnień z Marrakeszu oznacza jedno - nową fala imigracji "inżynierów i lekarzy" z Afryki do Europy. Wspomniana deklaracja zaklada promocję tak zwanej "zrównoważonej narracji" o migracji i uwypuklanie jej pozytywnego rzekomo wkładu w rozwój społeczeństw, a także promocję migracji między Europą a Afryką. 

Właśnie do tego zobowiązał się szef MSZ Polski podpisując deklarację z Marakeszu. O jej realizacji w praktyce nie dowiemy się jednak z mediów. Polacy zorientowali się, że jest coś nie tak dopiero widząc wzrastającą liczbę przybyszów o ciemnej karnacji skóry. Ich szybkie przybywanie w Polsce jest szczególnie zauważalne w dużych miastach. 

 

Jednak deklaracja z Marakeszu to nie wszystko. W razie podpisania przygotowywanego właśnie Paktu Migracyjnego ONZ, co jest bardziej niż prawdopodobne, władze będą musiały realizować znajdujący się tam zapis o "penalizacji mowy nienawisci wobec uchodzcow lub migrantow". Podpisanie dokumentu planowane jest na 10 grudnia.

Po raz kolejny okazuje się, że politycy reprezentujący partię rządzącą, mówią coś, po czym robią dokładnie odwrotnie. Dbają tylko o to, aby stworzyć odpowoedniego mediaknego Matrixa, aby "ciemny lud to kupił". I niestety kupuje. 

 

Ocena: 

Średnio: 4.5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika bimbuk

Co w tym złego że rząd PiS

Co w tym złego, że rząd PiS będzie promował migrację lemingów i opozycji totalnej (targowicy) do krajów afrykańskich? Moim zdaniem to dobrze dla kraju. Należy też wysłać do Afryki TVN, GW, Ringer Axel Springer, Bauer i inne scierwomedia głównego nurtu. 

Nie ma też nic złego z walką z dyskryminacją co jest zapisane w naszej Konstytucji. 

Portret użytkownika inzynier magister

wszystko podpisują i niczego

wszystko podpisują i niczego nie odwołują ! przygotowują Polskę do rządów globalnej dyktatury NWO ! różnica między PO a PiSem jest taka, że PiS robi wszystko po trochu, małymi kroczkami i w tajemnicy, natomiast folksdojcze robili wszystko szybko i bezczelnie !!! "Przegłosowana 31 marca 2016 roku ustawa trafiła do Prezydenta i Marszałka Senatu. Zgodnie z nowelizacją obce wojska będą mogły pojawić się na terenie Rzeczpospolitej w czasie pokoju, po uprzednim wezwaniu przez odpowiednie organy państwa. „Wojska obce będą mogły posiadać uprawnienia, które przysługują Siłom Zbrojnym RP”.Krytycy ustawy wskazują, że została utworzona bardzo niebezpieczna furtka, przez którą w przyszłości na teren Polski mogą dostać się obce wojska, realizujące cele niekoniecznie zbieżne z polską racją stanu. „Władza” w Polsce może się zmienić i wykorzystać tę możliwość w celu ochrony „demokracji”, obcych interesów lub przeciwdziałać militarnie przeciw narodowym aspiracjom odzyskania pełnej niepodległości. To, czego się bała wprowadzić PO ze względu na społeczny opór, PiS wprowadza bez najmniejszego sprzeciwu swojego elektoratu.Zwolennicy /uzasadnienie premier Szydło/ wskazują na konieczność wprowadzenia tej regulacji w celu przeciwdziałania potencjalnym zagrożeniom."

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/pis-uchwalil-swoja-wersje-ustawy-o-bratniej-pomocy-2016-05

Tylko Jezus Chrystus może nas uratować ! Możliwe że po wojnie światowej albo po katastrofach ogólnoplanetarnych Polska będzie potęgą i będzie święta ! Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje." (Dzienniczek. 1732)

http://popotopie.blogspot.com/2017/02/czy-polska-zostanie-wywyzszona-w_22.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

Zaczęło się w 2010 roku, gdy

Zaczęło się w 2010 roku, gdy przed II turą wyborów prezydenckich Jarosław Kaczyński obiecał nie mówić o SLD per „postkomuniści” i w ciepłych słowach wyraził się o Józefie Oleksym. Po roku 2015 było już tylko gorzej, a dziś – na kilka tygodni przed wyborami samorządowymi – perspektywa koalicji PiS-SLD staje się całkiem realna. Prorządowa „Gazeta Polska Codziennie” już przygotowuje wyborców Prawa i Sprawiedliwości na taki scenariusz.Od kiedy partia Jarosława Kaczyńskiego przejęła władzę w kraju – a co za tym idzie objęła kontrolę nad mediami publicznymi – można zaobserwować istnienie cichego i nieformalnego układu między PiS a postkomunistami. Formacja kierowana dziś przez Włodzimierza Czarzastego – chociaż jej politycy nie mają mandatów poselskich i senatorskich – mocno obecna jest w mediach (czego nie sposób powiedzieć o innych środowiskach pozaparlamentarnych). Korzyści odnoszą obie strony: SLD może przypominać wyborcom, że istnieje, zaś PiS liczy na odbieranie centro-lewicowego elektoratu swoim głównym wrogom z PO i Nowoczesnej.: http://www.pch24.pl/dobra-zmiana-w-sojuszu-z-postkomunistami--prorzadowe-media-juz-urabiaja-wyborcow-,62509,i.html#ixzz5Pjv9BXun

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Polak2000

„Jesli posłuszni będą woli

„Jesli posłuszni będą woli mojej...” deklaracja warunkowa. Z drugiej strony wystarczy „100 sprawiedliwych” wiec wszystko idzie w dobra strone

Portret użytkownika Hanna D.

We wrzesniu 1939 r. ludzie

We wrzesniu 1939 r. ludzie zarliwie modlili sie na ulicach do figurek Jezusa i Madonny. To widac na swietnie zrobionych kolorowych fotografiach amerykanskiego dziennikarza Juliena Bryana ( https://collections.ushmm.org/iiif-b/assets/707015: ). Rezultat: kraj okupowany przez Wehrmacht i armie sowiecka, zabici cywile, zbombardowane miasta, spalone wsie, Hitler przyjmujacy defilade Wehrmachtu w Al. Ujazdowskich, 5 lat okupacji czesci kraju, lapanki, wywozki, masowe mordy, rozstrzeliwania, tortury, dotychczas trwajaca okupacja Malopolski Wschodniej, najpierw sowiecka, potem niemiecka, potem znow sowiecka a teraz ukrokacapska i nadal trwajaca okupacja Polski przez obcy i wrogi nam narod zydowski. Tak to twoj Jezus Chrystus nas ratowal. Modlmy sie wiec do Jezusa; tak, do Yody, Swiatowida, Baala i Allacha tez. Skutek bedzie taki sam. Te zydowskie legendy sprzed 2000 lat nic nam nie pomoga. Nie ma zadnego Jezusa ani Maryi. To jest fikcja. To zawsze byla fikcja wymyslona po to by zniewolic ludzkosc. Jest okupacja naszego kraju. Pomoc nam tylko moze pracowity, zwarty i uswiadomiony polski narod, zdrowa polska ekonomia, silny polski przemysl i potezna polska armia.

Modl sie. Klep paciorki. Takie dostaniesz wyniki:

1.bp.blogspot.com/-IvR-AtbeTdk/WtqyWtY9vmI/AAAAAAAAP4I/zXML8OIAKHcCVvpy29Ot-KJKYuxyL1AygCLcBGAs/s1600/Invasion_of_Poland%2B%252818%2529.jpg

4.bp.blogspot.com/-Ipwq6YnI3fI/WtqyXAJnZhI/AAAAAAAAP4M/kqIRwv0M0Ks91gq5An7K8jRfGj2Rv6LBwCLcBGAs/s1600/Invasion_of_Poland%2B%252819%2529.jpg

www.burnpit.us/sites/burnpit/files/veteran_wojtek01.jpg

www.learning-history.com/wp-content/uploads/2017/03/Katyn-Museum.jpg

upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/ab/Julien_Bryan_-_Life_-_47341.jpg/280px-Julien_Bryan_-_Life_-_47341.jpg

i.pinimg.com/736x/89/76/d7/8976d7a1d0598f97d45a27ec81018619--mika-warsaw.jpg

upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e5/Julien_Bryan_-_Look_-_47215.jpg

www.google.com/search?tbm=isch&q=julien+bryan+photographer+Poland&spell=1&sa=X&ved=0ahUKEwi0ja2fjaPdAhXS5J8KHZ2GCh0QBQg6KAA&biw=1117&bih=587&dpr=1#img...

 

 

 

 

Portret użytkownika peterek68

A tak sie qurvy zaklinaly

A tak sie qurvy zaklinaly.Tylko dzieki temu wygrali wybory. Spijcie dalej, nic sie nie stalo.

Portret użytkownika olbromski

zatem odzyskanie czego 100

zatem odzyskanie czego 100 rocznicę obchodzić w tym roku będziemy, a może będziecie, a może będą... ?

Portret użytkownika admin3

Pamiętaj, że jak ci wciąż

Pamiętaj, że jak ci wciąż powtarzają w TV, że jesteś wolnym człowiekiem, to nie jesteś więc jeśli ci wszędzie mówią, że Polska jest niepodległa to co to może oznaczać? 

Strony

Skomentuj