Polski ratownik medyczny ujawnia prawdę o COVID-19! Czy pandemia to jedna wielka fikcja?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński, umieścił na swoim kanale na YouTube wywiad z anonimowym ratownikiem medycznym. To, co mówi ten człowiek jest szokujące i pokazuje brutalną prawdę o COVID-19 w Polsce.

Ratownik pokazał jak „testy'” na COVID-19 dają fałszywe wyniki pozytywne, na podstawie których zdrowych ludzi kieruje się do szpitali, oraz jak bazując na fałszywych wynikach, podejmowane są decyzje o zamykaniu szpitali.

Okazuje się, że do powszechnie stosowanych w polskim ratownictwie medycznym „testów” na COVID-19, nie ma odczynników (tzw. buforów), więc przełożeni w pogotowiu polecili, by zamiast odczynników, stosować sól fizjologiczną. Mało tego, dyrekcja jednego z ośrodków zdrowia w naszym kraju, nakazała szczepić ludzi tymi samymi strzykawkami!

Testy przeprowadzane przez ratowników medycznych, z użyciem soli fizjologicznej, wychodzą pozytywne. Tymczasem, w statystykach fałszywe wyniki testów, traktowane są jako pozytywne. Sfałszowane statystyki, stają się z kolei pożywką dla propagandy, którą rząd i media, od ponad roku straszą Polaków.

Na podstawie fałszywych wyników testów polscy pacjenci kierowani są do szpitali jednoimiennych, gdzie pacjenci realnie niemający koronawirusa, są umieszczani w salach z pacjentami, wśród których znajdują się realnie chorzy na COVID-19.

Zdaniem ratownika medycznego w szpitalach jest mnóstwo ludzi kompletnie zdrowych, których uznano za chorych na COVID-19.

Dalej jest jeszcze ciekawiej...

Pracownicy medyczni nie chcą ujawniać prawdy o sytuacji w polskim lecznictwie z kilku przyczyn - boją się utraty pracy za ujawnienie tejże prawdy, nie są zainteresowani zmianą sytuacji, bo dzięki COVID-19 wzrosły ich pensje - ratownicy medyczni zamiast 3 500 - 4 000 złotych zarabiają 10 000 złotych, cały personel dostaje dodatki do 100%, dodatki za pracę w niedziele i święta (których wcześniej nie było). Personel wychodzi z założenia, że im dłużej będzie trwała „pandemia”, tym więcej zarobi. Zatem „przysięga Hipokratesa” poszła do kosza.

W opinii ratownika medycznego doprowadzenie poprzez „walkę z pandemią” do ruiny gospodarczej, skutkuje wzrostem samobójstw. Do tej pory samobójcami byli młodzi, dziś są to dorośli ludzie, których nie stać na utrzymanie rodzin.

Ratownik medyczny stwierdził też, że rzekome braki miejsc w szpitalach to fikcja. Zamykane są całe oddziały, gdy rzekomo u jednego z pacjentów wykryje się COVID-19. UWAGA! Takie zamknięcie oddziału, bardzo cieszy personel, który przestaje mieć obowiązki i może się cieszyć pensją bez pracy.

Ponadto, preparaty, którymi dezynfekuje się karetki, wymagają kilkugodzinnego wietrzenia i umycia karetki po dezynfekcji. Jednak z braku czasu, nikt tego nie robi i toksyczne opary są wdychane przez pacjentów i ratowników.

Ratownik medyczny stwierdził też, że ludzie zaszczepieni na COVID-19 są bardziej drażliwi, nerwowi, pobudzeni, mają zaburzenia zachowań i zaburzenia snu, odczuwają również złe samopoczucie. Wśród zaszczepionych występują dziwne przypadki zgonów osób, które wcześniej nie miały żadnych problemów zdrowotnych. Zmarli po szczepionkach nie są także poddawani sekcjom zwłok.

Wspomina również o osobach, które były chore na COVID-19, ale po wyzdrowieniu zaszczepiły się. Ci ludzie mówili mu potem, że woleliby drugi raz zachorować na COVID niż ponownie się zaszczepić.

Szokująca jest ponadto praktyka podłączania bez potrzeby pacjentów do respiratorów w polskich szpitalach. Powodem jest to, że za „reperowanego” pacjenta, szpital dostaje więcej od ubezpieczyciela, a pacjent w śpiączce jest po prostu mniej kłopotliwy.

Ratownik w trakcie wywiadu, podkreślił:

Przez ten cały cyrk, który się toczy, cierpią niewinni ludzie i przez to zabijamy zdrowe jednostki. Jeszcze raz powtórzę: zabijamy po prostu zdrowych ludzi.

Ratownik wspomina także o tym, że w szpitalach tymczasowych nikt się szczelnie nie ubiera w żadne kombinezony, ponieważ tam już nikt nie boi się koronawirusa. "W tymczasowych są setki łóżek, na święta wielkanocne było zajętych pięć".

Ostatnia konkluzja brzmi:

W tej chwili hasło przewodnie wśród personelu medycznego, to jest: PANDEMIO TRWAJ.

 

Trzeba otwarcie przyznać, że wywiad ten pokazuje dramatyczne wypaczenia moralne służb, które miały być w awangardzie altruizmu. Wiemy już zatem, że koronawirusa może mieć olej silnikowy, papaja, koza i Coca Cola, wiemy też, że obecność koronawirusa, można wykazać bez DNA pacjenta, u którego stwierdza się obecność tegoż wirusa.

Czy ktoś jeszcze ma złudzenia, że rząd i media mówią prawdę na temat pandemii?

Ocena: 

Średnio: 4.3 (6 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

ale przecież miękusz nie

ale przecież miękusz nie pozwoli na ujawnienie prawdy w mediach ! dalej będą mamić Polaków i szczeić szatańskimi szczepionkami lucyferian ! Cała nadzieja w Jezusie Chrystusie oraz Jego Ojcu Bogu Wszechmogącym ! koniecznie wysłuchajcie tego !

Grecki kapłan ,,TO HAŃBA ! Od 2000 lat czegoś takiego nie było !"

https://www.youtube.com/watch?v=1MhyRlVJS5g

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kosiarz Snow

Cała nadzieja w bozi,

Cała nadzieja w bozi, powiadasz? To dlaczego ta bozia nic nie robi, tylko czeka, żeby ludzie mówili do niej, jaka jest zajebista i jednocześnie przepraszali za fakt bycia człowiekiem. Widzę tu nieporozumienie, abstruchując już od tego czy bozia istnieje (nie jest to dysputa teologiczna). Co do samego covida - jakiś wirus jest, bo ludzie chorują na coś, gorzej niż na przeziębienie czy zwykłą grypę. Jednak propaganda medialna jest wprost nieproporcjonalnie niewspółmierna wobec rzeczywistości. Ta "spowiedż ratownika" to też niekoniecznie musi być prawda. Pozdrawiam serdecznie, bądź zdrów :) 

Portret użytkownika Ted

Jeżeli masz na myśli

Jeżeli masz na myśli bajkowego, wymyślonego przez ludzi Boga, który ma w opiece swoje baranki, które robią co chcą i generalnie mają go gdzieś, to masz rację. Nic nie robi, bo takiego nie ma. 

Prawdziwy Bóg zrobi co zechce z tą planetą i ze wszystkimi stworzeniami na niej, co on uzna za stosowne i kiedy.

Zniszczę tą planetę.

 

Portret użytkownika MlotoWiertara

Myslcie skoro pojawil sie w

Myslcie skoro pojawil sie w telawizji Pospieszalski a teraz SumPISki to chyba oznacza ,ze to temat juz SPALONY a dajecie sie NATO nabierac na dzieci

a tym czasem wojska ukrainskie gotuja sie by zajac wam potem rannymi zolnierzami wasze tymczasowe szpitale ( zapewniam ze covid zniknie hahaha)  a podstawieni ratownicy stana sie nagle prawdziwymi ratownikami dajacymi tlen i leki rannych Ukrom.

a wy bedziecie... jak to mowi Drakonik zdychac pod szpitalem... bo beda wojskowe...

 

Portret użytkownika Weź **********

Nadzieja to jest w

Nadzieja to jest w asteroidzie. Jeśli chcesz to się zgodzę, by Jezus ją osobiście dosiadał.

Portret użytkownika antek40

Taki kaftanik każdy może

Taki kaftanik każdy może sobie ubrać i gadać to co mu każą, a inni będą go słuchać jak jakiegoś guru. Życie zweryfikuje kto mówi prawdę, o ile któoś w ogóle mówi prawdę.

Portret użytkownika nauta

Zapamiętaj głupku moje słowa.

Zapamiętaj głupku moje słowa.
Klaus Schwab skontaktował się z Bidetem aby podjąć współpracę w celu uratowania większości ludzi, w nadchodzącej klęsce głodowej. Kiedy więc będziesz zdychał z głodu, będziesz miał dość czasu na "życiową weryfikację" i wspomnienia.

Portret użytkownika malina

Okej, okej. Wyjaśnij proszę w

Okej, okej. Wyjaśnij proszę w jaki sposób te szczepionki mają uratować większośc ludzi od głodu. Chyba że chętnych do jedzenia ubędzie.

Strony

Skomentuj