Polski profesor proponuje, aby ci, którzy się nie zaszczepią na COVID-19 płacili odszkodowania tym, których potencjalnie zarażą!

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

To chyba najbardziej klarowny przykład presji, jaką w nikczemny sposób próbuje się wywierać na ludzi trzeźwo myślących i niegodzących się na przyjęcie „covidowych” szczepionek.

Dolnośląski konsultant wojewódzki ds. chorób zakaźnych i ordynator oddziału chorób zakaźnych szpitala we Wrocławiu - prof. Krzysztof Simon dał się już poznać ze stwierdzenia, że według niego wzrost liczby zakażeń w Polsce, to efekt tego, że mamy „społeczeństwo durniów”. Trzeba dodać, że swoje tezy do kamer wygłasza często bez prawidłowo założonej maseczki.

Jednak teraz poszedł jeszcze dalej, a nawet za daleko. Zasugerował, że osoby, które się nie zaszczepią powinny płacić odszkodowania dla wszystkich, których mogą zarazić koronawirusem!

Osoba, która szczyci się swoim profesorskim tytułem nie zwraca kompletnie uwagi na wszelkie publikacje osób z jeszcze większym dorobkiem naukowym, które podkreślają jak ryzykowne jest szczepienie ludzi przeciwko COVID-19 bez uczciwych i rzetelnych badań.

Simon nie czytał najwyraźniej ulotki szczepionki Pfizera, z której wynika, że może zaszkodzić praktycznie wszystkim.

Niewzruszony powiedział:

Kwestionujemy wartość szczepień wymyślając najbardziej absurdalne argumenty, między innymi ten o autyzmie jako konsekwencji podawania szczepionek. Przecież to bełkot i – podkreślam – przerażający przykład piramidalnej głupoty. Nie można powtarzać idiotyzmów.

Co jeszcze „radzi”?

Przede wszystkich zabierać dyplomy lekarzom, bo niestety są tacy, którzy wygłaszają takie głupstwa. W innych krajach tego rodzaju restrykcje przecież są podejmowane. […] Oczywiście, każdy ma prawo do decydowania – szczepić się, czy się nie szczepić. Jeśli jednak taki osobnik nie zdecyduje się zaszczepić, to musi ponieść konsekwencje. I gdy zachoruje, za świadczenie usług medycznych w publicznej służbie zdrowia to chyba powinien płacić z własnej kieszeni. No i płacić odszkodowanie jeśli zakazi innych, a to już powinno być obligatoryjne. Przy obecnych technikach biologii molekularnej to można dość łatwo udowodnić.

I to ma być dobrowolność? To ma być troska o bezpieczeństwo? Ten kij ma dwa końce. Pomoże na COVID, zaszkodzi na resztę. I kto wtedy wypłaci odszkodowania dla wszystkich?

Proponuję, żeby był to prof. Krzysztof Simon!

Inna sprawa, że osoba zaszczepiona raczej ma być już odporna na SARS-CoV-2 i COVID-19. Jeśli nie będzie odporna, to po co ta szczepionka? Zatem jeśli już ktoś kogoś będzie zarażał, to niezaszczepiony niezaszczepionego. Ale tego Simon już nie podkreśla.

Tak więc, benefity dla tych, którzy się zaszczepią i kary dla tych, którzy się nie zaszczepią.

Tak ma wyglądać rzeczywistość w roku 2021?

 

Źródła:

https://nczas.com/2020/12/07/prof-simon-mowi-o-epidemicznym-holokauscie-i-chce-by-niezaszczepieni-placili-odszkodowania/

http://medonet.pl

Ocena: 

Średnio: 3 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Быдлошевский Л.З.

Nikczemnosc polskich "elit"

Nikczemnosc polskich "elit" ma tradycje ?

https://www.youtube.com/watch?v=hbjvOj0Yyxw

Jak za czasow Unii Jewropejskiej Nr. 1 owczesna Frau Gersdorf z tudziez owczesnym Herr "rzeplinskim" w jednej osobie czyli p. plk. Józef "różański " vel Goldberg organizowal w 1953 roku w Krakowie pokazowy proces ksiezy katolickich to nasza polska mloda Demokracja i KOnstytucja byly tak samo bardzo zagrozone jak i dzisiaj a noblistka przyszla czyli "szymborskawislawa" wraz z innymi polskojezycznymi wojtylowymi Starszymi Bracmi w Wierze bronila tej "polskiej" demokracji i KOnstytucji niczym Lech Boleslawowicz Walesa dzisiaj broni piszac donosy nie do Unii Jewropejskiej tylko do Uni Moskiewskiej i nie do Frau Dr. med. von der Leyen czy do Frau Dr. Merkel tylko do samego tow. Stalina co to mial usta jak Malina ?

Po 6-cio dniowym intensywnym procesie Niezawisly Sad pod przewodnictwem owczesnego Tuleyi czy innego Tymczyszyna lub Pirogowicza (to ten Bioodpad od sw. pamieci p. Brzeskiej) w dniu 27 stycznia 1953 r. skazal na kare smierci księży: ks. Józefa Lelito, ks. Michała Kowalika oraz ks. Edwarda Hahlice. Na długoletnie wiezienia skazano: ks. Franciszka Szymonka na dożywocie, ks. Modesta Wita-Brzyckiego na 15 lat więzienia, ks. Jana Pochopienia na 8 lat więzienia i Stefanię Rospond z goшnianej Kongregacji Żywego Różańca Dziewcząt – na skromne 6 lat więzienia ?

Szkoda tylko ze wowczas nie bylo jeszcze na tym niekoniecznie bozym swiecie wojtylowych Starszych Braci w Wierze czyli "sekielskich" bo by tym goшnianym katolickim popom lby pourywali jak judeochrzescijanin posoborowy Miniej Izraelowicz Gubelmann w ZSRR ktory przez 25 lat byl Prezesem Zarzadu "Zwiazku Wojujacych Bezboznikow" ?

30 stycznia 1953 roku tak zwani „Księża Patrioci” czyli takie owczesne "lemanskie" i "sowy" oraz inne "zycinskie" z "pieronkami", "polakami" i "nyczami" potępily publicznie : „...zbrodniczą działalność szpiegów USA...” a juz 9 lutego Rada Państwa wydała Dekret który uzależniał obsadzanie stanowisk kościelnych od zgody duszpasterskiej polskojezycznych zydobolszewickich władz сделано в СССР ?

A ze wowczas jeszcze ani Ojca Adama ani Ojca Jurka ani Lecha Boleslawowicza Walesy ani nawet "bodnara" - сделано в Украине do kupy z Janda Krystyna i Broniarzem na tym Bozym swiecie niestety nie bylo i nie mial kto bronic "...zazazagroozoonej popopolskiejjj Deeemokraaacji.." - jakby to p. Redaktor "michnik" jak zwykle tak semantycznie jak i retorycznie zrecznie spointowal - to musialy ta patriotyczna powinnosc wypelnic towarzysze Literatory w liczbie 53 sztuk ktore to do warszawskiej zydobolszewii taki oto poemat wiekopomny wystosowaly i to wtedy kiedy w lutym 1953 roku goшniani polscy księża oczekiwali w celach śmierci na wykonanie wyrokow za szpiegostwo na rzecz USA ?

A oto rezolucja "Związku Literatów Polskich" w sprawie procesu krakowskiego z 8 lutego 1953 roku w ktorym to "Zwiazku" prawie zadnych Polakow oczywiscie nie bylo tylko same tow. literatory polskojezyczne ktore sie chyba tylko dla duraczenia malowartosciowych slowianskich bezrozumnych gojow niby POLSKIM Zwiazkiem nazwaly bo dlaczego niby nie, prawda ? :

"...W ostatnich dniach toczył się w Krakowie proces grupy szpiegów amerykańskich powiązanych z krakowską Kurią Metropolitarną. My zebrani w dniu 8 lutego 1953 r. członkowie krakowskiego Oddziału Związku Literatów Polskich wyrażamy bezwzględne potępienie dla zdrajców Ojczyzny, którzy wykorzystując swe duchowe stanowiska i wpływ na część młodzieży skupionej w KSM działali wrogo wobec narodu i państwa ludowego, uprawiali – za amerykańskie pieniądze – szpiegostwo i dywersję. Potępiamy tych dostojników z wyższej hierarchii kościelnej, którzy sprzyjali knowaniom antypolskim i okazywali zdrajcom pomoc, oraz niszczyli cenne zabytki kulturalne. Wobec tych faktów zobowiązujemy się w twórczości swojej jeszcze bardziej bojowo i wnikliwiej niż dotychczas podejmować aktualne problemy walki o socjalizm i ostrzej..."

I nawet sie te owczesne autorytety moralne i czlowieki honoru tlumnie niczym na KOD-owskim spedzie podpisaly pod tym poematem wprawdzie w wiekszosci pod przybranymi nazwiskami a nie tymi prawdziwymi ale zawsze to cos jest, prawda ? I kogo tam tylko nie bylo ?

I Karol Bunsch byl i Władysław Dobrowolski i Slawomir Mrozek i Leszek Herdegen i Ludwik Flaszen i Olgierd Terlecki tatus rodzony Ryszarda i Anna Swirszczynska i Wojciech Maciag i Jalu Kurek i Wladyslaw Machejek i Julian Przyboś i Tadeusz Śliwiak i Maciej Słomczyński (ps. Joe Alex) a nawet pozniejszy maz Wislawy Szymborskiej z domu Rottermund czyli Kornel Filipowicz i ona sama rowniez tam sie podpisala i kilkadziesiat sztuk mniejszego literatorskiego plazu bolszewickiego jak chocby Andrzej Kijowski odznaczony w 2008 r. przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego orderem Polonia Restituta czy tatus rodzony p. Redaktora Miecugowa czyli Bruno Miecugow tylko Olgi Tokarczuk tam nie bylo tylko wylacznie dlatego ze jej wtedy jeszcze na tym bozym swiecie nie bylo, a szkoda ?

Wyroki smierci na polskich ksiezy katolickich musialyby byc zatwierdzone w owczesnym TSUE ale nie w brukselskokolchoznym tylko w moskiewskokolchoznym ale niestety 4 tygodnie po tym liscie "polskich" towarzyszy literatorow Jozef Stalin co to usta mial jak z malin wzial i umarl i tylko to uratowalo nieszczesnych katabasow krakowskich jak i skazanego na 12 lat 22 wrzesnia 1953 roku ksiedza bp. Kaczmarka czy internowanego kilka dni pozniej w Komanczy ksiedza Kard. Wyszynskiego od nieuchronnej egzekucji za zdrade socjalistycznej Ojczyzny i owczesnych jewropejskich "wartosci" ?

https://www.youtube.com/watch?v=z9jPwwnSCEU

Jedyne video na polskojezycznym youtubie ktore o nikczemnosci "polskich" elit i o tym morderstwie sadowym polskiego duchowienstwa opowiada ogladnelo od 2014 roku czyli za ostatnie 6 lat az 2806 sztuk "SUWERENOW" i w zasadzie i slusznie ze galerianski i galerowy nie tylko medialnie otumniony i oduraczony gojowski polski motloch takimi blachostkami sie nie zajmuje, prawda ?

P.S. https://www.youtube.com/watch?v=4G_XBBVOtBU

Mordowac ponownie ksiezy i to skrycie a nie publicznie zaczeto dopiero w okresie wladzy p. gen. Jaruzelskiego Wojciecha ktory jak to powszechnie wiadomo nawrocil sie na lozu smierci i katolikiem zostal i siedzi albo nawet lezy juz na niebiosach razem z powieszonym Leszkiem Millerem jr. wiec sie te jego skrytobojcze morderstwa polskich kaplanow juz nie licza, prawda ?

W duchu judeochrzescijanskiego Ekumenizmu pookraglostolowego ks. Stefana Niedzielaka zamordowano 20.01.1989, ks. Stanislawa Suchowolca 30.01.1989 a ks. Sylwestra Zycha 11.07.1989 albowiem wszyscy trzej koncelebrowali msze za Ojczyznę wbrew zakazom p. Prymasa Glempa i wszyscy trzej byli przed śmiercią okultystycznie torturowani i maltretowani niczym carska rodzina wlacznie z malutkimi dziecmi swietego Rosyjskiej Cerkwii Prawoslawnej czyli Nikolaja II ?

Autor: Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika kris001

Simon nie odnalazł się jako

Simon nie odnalazł się jako medyk, to nteraz zarabia na reklamie maseczki  która pasuje na jego świński ryj jak ulał.

Może z Kaczyńskim łączą go jakieś relacje intymne ? Po  tych Pisowcach  wszystkiego można się spodziewać  !!!

 

Portret użytkownika kris001

Simon nie odnalazł się jako

Simon nie odnalazł się jako medyk, to nteraz zarabia na reklamie maseczki  która pasuje na jego świński ryj jak ulał.

Może z Kaczyńskim łączą go jakieś relacje intymne ? Po  tych Pisowcach  wszystkiego można się spodziewać  !!!

 

Portret użytkownika Bzdura

A może ta gnida straciła by

A może ta gnida straciła by pracę już? Nic o możliwych skutkach ubocznych. Tak niby wykształcony a myśli że szczepionka to remedium na wszystko. Fajnych mamy inteligentów. Upadniemy i się nie podniesiemy z takim scierwem

 

Strony

Skomentuj