Polska wypowiada Pfizerowi kontrakt na szczepionki przeciw COVID-19. Czy to definitywny koniec rządowej pandemii?

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Polska wypowiedziała kontrakt na szczepionki przeciwko COVID-19 firmy Pfizer. Oznacza to wstrzymanie nowych dostaw preparatu. Wygląda na to, że odwołano też tym samym kolejną falę pandemii COVID19, którą rządzący przecież zawsze mogli odpalić w trakcie najbliższego sezonu grypowego jeśli tylko im się to opłaci.

To niesamowite, że jeszcze w styczniu bieżącego roku, rządzący w Polsce politycy PiS chcieli dyskryminować ludzi, którzy nie wstrzyknęli sobie zaordynowanego preparatu, powodującego przedłużenie subskrybcji na prawa obywatelskie. Jeszcze kilka miesięcy temu planowano przepchnąć jakieś szalone przepisy prawne zobowiązujące wszystkich pracujących Polaków do cotygodniowego testowaniu wszystkich za pomocą patyczka w mózgu.

 

Już pod koniec lutego okazało się, że wariant Omikron koronawirusa został zastąpiony przez ... Władimira Putina i jego wojnę na Ukrainie. Z dnia na dzień okazało się, że nasi rządzący kończą z tresowaniem ludzi COVIDem i zaczynają tresować ich wojną. Po zaledwie kilku tygodniach nie tylko nie ma już w Polsce pandemii wirusa grypopodobnego, ale Polska zdążyła też wypowiedzieć lekkomyślnie zawarty kontrakt na dostawy preparatów zwanych "szczepionkami przeciw COVID". Można powiedzieć, że obserwujemy spektakularny finał rządowej akcji #SzczepimySię

„…Poinformowaliśmy zarówno Komisję Europejską, jak i głównego producenta szczepionek, że odmawiamy przyjmowania szczepionek w tej chwili, odmawiamy wykonywania płatności…” - mówi Adam Niedzielski.

Im więcej temu podobnych ruchów , tym bardziej jasne staje się, że COVID był przekręt stulecia, w którym bynajmniej nie chodziło o walkę z wirusem , a wręcz przeciwnie - o walkę z ludźmi w obronie wirusa. Z takim szalonym światem mieliśmy do czynienia przez ponad dwa lata.  Teraz pozostaje zastanowić się kto miał szczere intencje ochrony ludzi, a kto w pełni świadomy w tym przekręcie uczestniczył. 

 

Ocena: 

Średnio: 4.3 (20 votes)

Komentarze

Portret użytkownika spokoluz

USA zwołuje pilne spotkanie

USA zwołuje pilne spotkanie ze światowymi przywódcami w związku z nową ofensywą rosyjską

Joe Biden planuje spotkanie 19 kwietnia z przywódcami Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Kanady, Włoch, Polski i Rumunii. W spotkaniu wezmą również udział sekretarz generalny NATO, szef Komisji Europejskiej i przewodniczący Rady Europejskiej.

Zamienią typ szprycy z płynnej na ołowianą w imię ulandu i usmanbiznesu.

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Portret użytkownika Biszu

No i po co straszysz ludzi?

No i po co straszysz ludzi? NATO nie zaatakuje pierwsze, bo to sojusz obronny, USA nie ma w tym interesu jak i całe zgromadzenie NATO, Polska wystawia tylko takie oferty typowo politycznie pod sondaże. Rosja także nie chce wojny z NATO, nikt nie chce bo... raz oznacza to zagładę Rosji i USA na wstępie i całej Europy, a tu chodzi o biznes, poza tym, to wojna medialna, inne procesy w między czasie zachodzą w kierunku pewnych punktów Agendy 2030, kolejna sprawa to Zełeński, po co on tam jest? Po co ta wojna na Upadlinie? Popatrz kto walczy na Donbasie, i dlatego Zełeński na siłę ciągnie tą wojne, by wybić co do jednego nazi nacjonalistę, ta wojna jest z góry ustalona między Izrael-USA-Rosja-Chiny. Dlaczego wymieniłem Chiny? Obydwie strony chcą przy okazji osłabić Chiny, Rusek wie że Chiny czają się na Syberię bo jest mega zasobna w różne surowce których akurat Chiny na gwałt potrzebują do dalszego rozwoju. Jak zostaną zerwane kluczowe dostawy, nastąpi chaos jaki nie masz pojęcia, zapaść na giełdach, reset walutowy wszystko pod cyfrową walute i reglamentację dóbr w imię ekologii. Jedno jest pewne ta wojna nie ma jednego celu tylko ma ich kilka ale nie ma na celu zagłady nuklearnej. Jeśli chodzi o wojnę "tradycyjną" to Rosja nie ma szans i tu nie ma co się oszukiwać. 

Portret użytkownika Kot732

Co do wojny "tradycyjnej", to

Co do wojny "tradycyjnej", to Rosja mobilizacji nie ogłosila i nie sfrormowała 200 dywizji (jedna dywizja to ok 10 - 15 tys.luda, np pancerna to + 300 czołgów i 100 wyrzutni rakiet ) Tylko Rosja ma tyle sprzętu, żeby wystawić 200 dywizji, ogólnie mają 55 tys. samych czołgów, fakt że większść starych, ale zachodni złom jaki by nie był, to od burty zostanie przebity nawet przez T-62  :D 

Rosja to największa i najsilniejsza armia lądowa świata, a dupki natowskie to pedały, chowające sie za bronią jądrową.

A poza tym uważam, że NATO, UE i USA muszą zostać zniszczone.

Portret użytkownika spokoluz

Dlatego napisałem , że

Dlatego napisałem , że zamienią szprycę z płynnej na ołowianą a Ty pięknie rozwinąłeś ten wątek. Jesli ruscy nie mają szans to niech ktoś wejdzie w ich granice i zacznie ich podbijać. Trzech takich już było - Napoleon , Hitler a tylko Żółkiewski zajął Moskwę a po odbiciu Moskwy ten dzień jest do dzisiaj dniem niepodległości w rosji. Pamietaj co innego jest atakować dany teren a czym innym jest potem kontrolować ten teren. Wiesz dlaczego nie ma rozbudowanej infrastruktury drogowej w całej wschodniej rosji - bo tam jest to wszystko , co chcieliby inni ale probelmy logistyczne przy ewentualnym ataku powodują rezygnacje z pomysłu. Mogą jedynie coś tam zniszczyć rakietami jak dolecą.

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Portret użytkownika axell69

NATO to sojusz  obronny - no 

NATO to sojusz  obronny - no  teraz rozumiem  dlaczego   , bo  to z powodów obronnych  napadli na Jugosławię  i ja rozpierdolili   na drzagi mordując przy okazji i absolutnie przypadkiem tysiące bezbronnych ludzi w tym kobiety i dzieci . No stary nieźle odjechałeś  -   zabierasz   głos w sprawach których w ogóle nie masz nic do powiedzeni .

Portret użytkownika drako_tr

Myślę, że jelyty zaczynają

Myślę, że jelyty zaczynają się właśnie przepoczwarzać, bo nie oszukujmy się...przegrali ....na całej linii, nie mają już ani zapasów amunicji, ani wojskowego sprzętu dla nazi-banderowców...i samych nazi-banderowców też zostały już tylko pojedyncze sztuki, pochowane gdzieś w kanałach...wszystko wtopili na Upadlinie, która lada dzień zostanie wyzwolona spod nazi-banderowskiego buta.

W dodatku okazało się, że większość społeczeństw jest... o zgrozo!!!, za Putinem!!!...kolejna porażka, bo dzięki fałszywej epidemii ludzie zaczęli myśleć i nie łatwo ich będzie kolejny raz, w chuja zrobić....a będzie ich jakieś 65-70% ludzkiej populacji....Myślących ludzi jest mniej więcej tylu, co pokazuje ankieta -

Czy Ukraina może wygrać z Rosją?

tak - 29% ("myślący" inaczej)

nie - 71% (ludzie myślący)

Portret użytkownika spokoluz

Spotkali sie na

Spotkali sie na videokonferencji i nasz prezio wnuk stryjeczny Michaiły Duda  oświadczył , że ukraina musi wygrać !!! Że zrobią w szystko aby tak się stało aby ruscy nie zajeli donbasu - no ku.wa a jak zajmą to co ? Przepraszam was ale czegoś nie rozumiem lub nie wiem - o co chodzi , że za wszelką cenę muszą zatrzymać onucowe sałdaty ? Nasze pacynki rozumiem , że w pampersów sie wylewa ale usmani !? Przecież oni czesto mają kogoś głęboko w doopie wraz z brytkami czy francami o niemcach nie piszę bo oni teraz dopiero doprowadzają do działania 75% sprzetu wojskowego, który stał ale kasiorka z budżetu była ( tak jak u nas za stergo ludowego wojska polskiego - sztuki muszą się zgadzać ). Jeśli macie jakieś pewne wieści lub domniemania to napiszcie bo co się takiego stanie jak padnie donbas - to dopiero 1/8 lub 1/9 może jeszcze mniej całego ulandu ! O co ten cały ból doopy zachodu - Putin ma za dużego  czy doopa za ciasna ?

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Portret użytkownika drako_tr

spokoluz  załóżmy, że to jest

spokoluz  załóżmy, że to jest ustawka...Putin vs Świat, stawką powiedzmy jest to, że jak Putin wygra, to wszyscy zaangażowani w konflikt, będą musieli go publicznie pocałować w doopę, czy mając w perspektywie lizanie rowa Putina, nie zrobiłbyś dosłownie wszystkiego, żeby uniknąć tej wątpliwej przyjemności? Biggrin

Niestety nikt z maluczkich nie wie, co jest naprawdę stawką w tej grze, domyślam się jedynie, że będzie to pełna dominacja nad Światem i jeden światowy przywódca...pewne jest tylko to, że ta stawka jest naprawdę wysoka....stąd " ten cały ból doopy zachodu", bo przy okazji szlag trafi IV Rzeszę, tak pieczołowicie budowaną od 2014r. na Ukrainie.

Portret użytkownika spokoluz

Może odbiję od tematu ale

Może odbiję od tematu ale niedaleko bo własnie w radiu info , żę deputowani Litwy uchwalili , że za propagowanie radzieckich i faszystowskich symboli będa dotkliwe kary - no to ku..wa kuriozum , sami na siebie bat zrobili bo propagują poparcie dla elitarnych i wyborowych oddziałów uland siły zbrojne z identyfikatorami tatuażowymi i na foto z flagą Nato , ulandu i wafen ss. Czyżbyśmy niezauważenie weszli w szojusz z takimi osobliwościami.

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Strony

Skomentuj