Polska, Węgry, Czechy i kraje bałtyckie najbardziej bezpiecznymi państwami w Europie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Homogeniczność polskiego społeczeństwa przez niektóre środowiska przedstawiana jest jako coś zaściankowego, co musi się skończyć poprzez tak zwane "ubogacenie kulturowe". Wygląda na to, że "ubogacone" przez Arabów państwa Europy zachodniej, zmieniającą się w strefę wojny partyzanckiej. Mimo to rządzący nami biurokraci z Brukseli planują sprowadzać do Polski Islamistów.

 

Przewodniczący Komisji Europejskiej, Jean-Claude Juncker, powiedział kilka dni temu, że Polska, tak jak pozostałe kraje UE, będzie musiała wykonać podjęte już decyzje UE w sprawie przyszłego solidarnego podziału imigrantów. Jego zdaniem wśród imigrantów jest tylko niewielka ilość terrorystów i nie należy wiązać masowej migracji z kwestią walki z terroryzmem. Pan Junkers jest wyjątkowo bezczelny w swej argumentacji tak jakby migracja pasożytujących na socjalu przybyszów z innej kultury była czymś dobrym, a ryzyko wzrostu zagrożenia terrorystycznego na skutek niekontrolowanego napływu islamistów samobójców w ich szeregach, było argumentem zupełnie absurdalnym.

Aktualna mapa zagrożeń brytyjskiego MSZ

Jak wynika z oficjalnych danych brytyjskiego MSZ, zagrożenie zamachem terrorystycznym jest obecnie na podobnym bardzo wysokim  poziomie zarówno dla Afryki Północnej, Bliskiego Wschodu co dla Europy Zachodniej i Rosji. Enklawą spokoju z najniższym alarmem terrorystycznym pozostaje skutecznei izolująca się od islamistów Szwajcaria oraz Węgry, Mołdawia, Słowenia, Czechy, Polska, Litwa, Łotwa, Estonia oraz na dokładkę Islandia.

 

Wygląda na to, że nasi nowi zaborcy są zdeterminowani, aby doprowadzić do wyrównania poziomu zagrożenia terrorystycznego w ramach Unii Europejskiej. Ze względu na to, że nasze zasiłki są tak żenująco niskie w porównaniu do krajów bogatego zachodu, nie ma u nas poza Romami wielu beneficjentów, którzy funkcjonują na koszt pracującego społeczeństwa. Celowe przekierowanie do nas strumienia kilku milionów młodych islamistów w radykalny sposób zmieni nasz sposób życia i spowoduje, że prędzej czy później nasze miasta zmienią się w taką samą strefę wojny w jaką zmieniają się obecnie miasta we Francji i w Belgii.

 

Spójrzmy na fakty. Przynajmniej trzech z zamachowców w misjach samobójczych 13 listopada w Paryżu, przybyło niedawno do Europy jako tak zwani uchodźcy. Właśnie potwierdzono, że jeden z samobójców z okolic Stade de France był jednym z uchodźców. Ludzie ci po kilku tygodniach wysadzili się w powietrze. To zbyt krótki czas, aby jakieś służby mogły zidentyfikować w kimś takim zagrożenie. Oznacza to, że w tym potoku ludzi może być bliżej nieograniczona liczba samobójców, których celem jest przeniesienie wojny do Europy, co się ewidentnie udało.

Uchodźca, który zdetonował pas z materiałami wybuchowymi, który przybył kilkanaście dni wcześniej przez Grecję

Nawet jeśli poszukiwany Salah Abdeslam, terrorysta z 13 listopada, który nie wysadził się w powietrze mimo posiadania pasa samobójcy z materiałami wybuchowymi, zostanie schwytany, to nie zamyka problemu z terrorystami. Wygląda na to, że służby wiedzą, iż kolejne zamachy są kwestią najbliższego czasu i nic nie da się zrobić, aby im zapobiec. Stan wyjątkowy we Francji zostanie zapewne z tego powodu przedłużony i podobnie postąpić musi Belgia. Nad wprowadzeniem stanu wyjątkowego ze względu na zagrożenie terrorystyczne zastanawia się rząd Szwecji. Dzięki obecności wojska na ulicach jest przynajmniej szansa zminimalizowania efektów kolejnych masakr urządzanych przez islamskich zamachowców z karabinami AK47.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika 777

Grzegorz Braun tydzień temu

Grzegorz Braun tydzień temu na konferencji opowiada o partii żydowskiej w Polsce i o innych agentach i agnturach, może teraz gdy jest pan Macierewicz i inni Polacy to sięw końcu zmieni ? Niemcy i inne kraje rządzone przez ludzi chcących zniszczyć chrześcijaństwo będą chcieli destrukcji białej rasy słowiańskiej !
Grzegorz Braun - Polska geopolityka 2015-2016 - Szanse i zagrożenia
https://www.youtube.com/watch?v=LslU-vSESxA

Portret użytkownika achiles

A co na to wszystko powie

A co na to wszystko powie WESOŁY FRANCISZEK, który to tak ochoczo zachęcał, by każda parafia, czytaj docelowo, jakaś rodzina z każdej parafii wzięła do siebie przybysza. Co ma po zamachach w Paryżu obecnie swoim owieczkom, do powiedzenia???
A Polska i te wyżej wymienione KRAJE rzeczywiście może stać się docelowo najbogatrzym KRAJEM i to nie dlatego, że jest u nas schowany ponoć " złoty pociąg ", bo może i on był złoty, ale złoto już dawno z niego wyparowało, albo, nadal po cichu, każdej nocy wyparowuje w kierunku, dla POLAKÓW, nieznanym. Tylko dlatego, że jeśli w Naszym Kraju, nadal udawać się będzie opór, przed go zislamowaniem, to już za czas niedługi może się okazać, że wszelacy bogaci Niemcy, Francuzi, Belgowie, Włosi, Holendrzy i z innych zagrożonych przez imigrantów Krajów, będą do nas WALILI DRZWIAMI I OKNAMI, ze swoimi dobytkami, chcąc ŻYĆ W SPOKOJU, którego, już nie będzie w ich rodzimych KRAJACH. Ale jak to zwykle bywa, tak i w tym scenariuszu, są dwie strony medalu, bo jak będzie u NAS zbyt dobrze i spokojnie, to mogą chcieć, nam ponownie zafundować swe ZABORY NOWE. I WEŹ TU BĄDŹ MĄDRY, co jest lepsze i dla kogo ??? ZAWSZE I NASZĄ NIBY SIELANKĘ, BEZ ISLAMISTÓW, MOGĄ banderowskie ścierwa ZRUJNOWAĆ, LUB ZAKŁUCIĆ, NA STAŁE. 

Portret użytkownika Akamai

Jak czytam co powiedział

Jak czytam co powiedział Jean-Claude Juncker to robi mi się niedobrze.Ten facet w południe jest już tak pijany, że podobno ciężko się z nim dogadać. A w ścierwomediach ta pacynka uchodzi za jakiś autorytet, który myśli i rządzi. Nie mam nic przeciwko uzależnionym, bo to z reguły mili i wrażliwi ludzie. Ale na Boga! Szef Komisji Europejskiej powinien być w robocie trzeźwy. Nawet jeśłi tylko przekazuje wydane odgórnie decyzje. 

Portret użytkownika Surun

Europa otwiera oczy? Polska

Europa otwiera oczy? Polska przykładem do naśladowania w sprawie uchodźców!
Wbrew zapowiedziom mainstreamowych mediów Polska wcale nie została uznana za największego zdrajcę Europy, wręcz przeciwnie!

Sprawa kryzysu uchodźczego to jedno z największych wyzwań wszystkich przywódców państw Unii Europejskiej. Temat poruszany jest prawie w każdym wydaniu serwisów informacyjnych transmitowanych w największych stacjach telewizyjnych w Polsce i na świecie. Internauci aktywnie wypowiadają się na ten temat i jak można przypuszczać - ile osób, tyle różnych opinii. Pomimo dużej rozbieżności opinii co do przyjmowania ludności z Bliskiego Wschodu wydaje się, że ostatnie ataki terrorystyczne w Paryżu wpłynęły na decyzję sporej części polskich obywateli. Co prawda nie należy wylewać krwi na ręce osób, które również uciekają przed reżimem ISIS, jednak napływ uchodźców i imigrantów ekonomicznych bezpośrednio przyczynił się do makabrycznych wydarzeń, które rozegrały się w stolicy Francji i co do tego nie ma wątpliwości.
Przeciwnie niż przewidywała opozycja
Tuż przed powołaniem nowego rządu Beaty Szydło mainstreamowe media atakowały polityków PiS, którzy nie kryli swojego pozytywnego nastawienia do polityki antyimigracyjnej. Przyszli ministrowie nawoływali do potrzeby sprzeciwienia się kwotom uchodźców narzuconym przez UE. Dziennikarze i politycy obecnej opozycji ostro krytykowali takie stanowisko i twierdzili, iż prezentowana postawa zostanie negatywnie odebrana przez resztę świata i wpłynie destrukcyjnie na pozycję Polski na arenie międzynarodowej. Czy nasz kraj zyskał opinię największego niewdzięcznika Europy? Otóż nie!
Hindusi chwalą Polskę
Po wypowiedziach ministrów Witolda Waszczykowskiego i Konrada Szymańskiego internauci na całym świecie pochwalili postawę Polski,  a sam pomysł powołania wojska złożonego z uchodźców nazwali doskonałym sposobem na rozwiązanie kwestii imigracyjnej. Indyjskie media piszą otwarcie: „Polska mędrcem Europy!”, a użytkownicy najpopularniejszych stron pod tekstem o Polsce chwalą niezależność kraju leżącego nad Wisłą. Kolejnym przykładem mogą być wypowiedzi na Facebooku, a dokładnie strona „The Times of India” posiadająca blisko 8 milionów fanów. W komentarzach dotyczących wypowiedzi Witolda Waszczykowskiego internauci twierdzą, iż inne kraje Europy powinny brać przykład z polityki Polski.
Antyimigracyjna polityka Polski
Stanowisko Polski wobec uchodźców i wypowiedź polskiego ministra spraw zagranicznych zostały docenione również w Stanach Zjednoczonych, gdzie pod artykułem opublikowanym w serwisie Yahoo.com pojawiło się blisko tysiąc wypowiedzi i próżno szukać tam negatywnych stwierdzeń o zapowiedziach Polski. Podobnie zresztą w Wielkiej Brytanii, gdzie liczący blisko milion fanów fanpage Britain First pochwala postępowanie nowego rządu Beaty Szydło.
 
za:http://pl.blastingnews.com/europa/2015/11/europa-otwiera-oczy-polska-przykladem-do-nasladowania-w-sprawie-uchodzcow-00664891.html

Portret użytkownika Zenek :)

"Ze względu na to, że nasze

"Ze względu na to, że nasze zasiłki są tak żenująco niskie w porównaniu do krajów bogatego zachodu, nie ma u nas poza Romami wielu beneficjentów, którzy funkcjonują na koszt pracującego społeczeństwa. "

-- i dlatego pislamiści wymyślili iż będę sponsorować żydoterrorystom zasiłki w programie 500 euro na islamistę... co właśnie jest przez sejm przepychane.....

A wy się cieszycie iż to "DLA WAS" goje....

Pis wam da..... parę onuc, karabin i nowoczesnego bliskowschodniego "repatrianta" jako NKWUdzistę cobyście nie uciekli z okopu jak będziecie odbijać dla kwaczyńskiego reżimu moskwę.....

Portret użytkownika Zenek :)

Nie wiem co gorsze,

Nie wiem co gorsze, niemożność przeliterowania mojego (prostego i krótkiego) nicka czy też niemożność POJĘCIA tego o czym pisze od miesięcy...... ?

Polska będzie TYLKO DLA POLAKÓW.....

będzie to ZAKAZANE PAŃSTWO na wzór

ZAKAZANEGO MIASTA kiedyś w Chinach......

Możecie albo pomóc je budować albo
skręcać się z zazdrości, że inni się nim cieszą. Biggrin

PROSTY WYBÓR...... Wink

ROJENIA RÓŻNYCH IMBECYLI CO DO NIEJ NAPRAWDĘ MNIE NIE INTERESUJĄ..... JAK RÓŻNE DWUNOŻNE ŚMIECIE CHCĄ MIEĆ CHOĆ CIEŃ SZANSY NA ŁASKĘ POWINNY JUŻ TERAZ Z NIEJ SPIERDALAĆ NA SWÓJ WYMARZONY MADAGASKAR WCZEŚNIEJ WYNAGRADZAJĄC JEJ WSZELKI SWÓJ I NIE SWÓJ A POPEŁNIONY NA NIEJ BANDYTYZM.......

albo zobaczycie (*) wkór....nego Lacha, al-Lacha, Yahwe czy ŚMIERĆ w rozkwicie twórczych inwencji..... bo o tym mówią przepowiednie "małym druczkiem".

POLSKA JEST DANA OD BOGA TYLKO POLAKOM, I ON WŁAŚNIE TU POWRACA z tysiącami anielskich "raid"ów czego imbecyle od żydowskich/ nazistowskich/ masońskich/ pedofilskich/ etc sekt nie są w stanie ogarnąć w swoim BEZGRANICZNYM i BEZDENNYM debiliźmie......

(*) - nie testowałbym czy jest w stanie zostawić z lądów tylko ten pod Polską. Z błahszych powodów, patrz sutry, unicestwiał CAŁE GALAKTYKI..... ;_)

Strony

Skomentuj