Polska najgorsza na świecie w ilości nadmiarowych zgonów po pandemii COVID i nie ma winnych

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Po dwóch latach upodlania ludzi wirusem grypopodobnym okazało się, że wszystko co robiła władza było kontrprouktywne i zamiast ratować Polaków od wirusa, szalone działania rządu doprowadziły do setek tysięcy zgonów nadmiarowych. Z danych OECD wynika, że pod tym względem Polska jest najgorsza z wszystkich ujętych w zestawieniu krajów!

 

Gdy w marcu 2020 roku rozpętała się masowa histeria związana z chińskim wirusem, nikt nie miał jeszcze świadomości, że walka jaką rządy na całym świecie zaczęły prowadzić z tak zwanym "Covidem", była wymierzona nie tyle w wirusa co w ludzi. Jako panaceum na walkę z epidemią wirusa grypopodobnego wybrano metody, które doprowadziły do setek tysięcy zgonów w naszym kraju. Rozpoczęto stosowanie tak zwanych "lokdaunów", zmuszono wszystkich do pajacowania w brudnych szmatkach na twarzy. Stosowano terror wobec tych, którzy odmawiali partycypacji w covidiańskich rytuałach. Wszystko to niczym w czasach Stanu Wojennego, odbywało się bez podstawy prawnej.

 

Zdewastowano służbę zdrowia praktycznie wyłączając ją. Podejrzane jest to, że jeszcze w lutym 2020 roku w trypie pilnym wprowadzono tak zwane e-recepty, bez których nie dałoby się pozamykać w bunkrach lekarzy. Doprowadzono do sytuacji w której symoblem covidowej służby zdrowia stał się patyk, którym nalezy stukac w okno gdy chce się pomocy, a i tak może ona być udzielona tylko zdalnie. Zamknięto szpitale czym doprowadzono do sytuacji gdy na podjazdach pod nimio tłoczyły się karetki z chorymi, którym - pod pretekstem covida - nie chciano nawet przyjmować. Długo przekonywano nas, że gdyby nie państwowa służba zdrowia ludzie umieraliby na ulicach i o zgrozo właśnie państwowa służba zdrowia w czasach covidka doprowadziła do tego, że ludzie umierali na ulicach pod szpitalami.

 

Żeby perfidii było nie dość, przekupiono całe środowisko medyczne oferując im tak zwane "dodatki covidowe". Skutkowało to tym, że pandemia stała się bardzo dochodowym biznesem i nikomu z tej branży chyba nie zależało na zakończeniu tego cyrku. To od tych ludzi zależało kto został zaklasyfikowany jako pacjent covidowy, a skoro za opiekę nad takowym płacono dodatkowo, testowano pacjentów do skutku randomowymi testami a gdy udawało się przypisac komuś covidka przestawano go leczyć i wysyłano do covidowej umieralni, gdzie z zapaleniem płuc wciskano intubowano ludzi masowo stwarzając wrażenie, że respiratory służą do leczenia covida. Umieralność po intubacji była szokująco wysoka i w niektórych miejscach przeżywał 1 na 10 z rzekomych covidowych pacjentów. 

 

Walczono z lekami, takimi jak Amantadyna czy Iwermektyna i zaczęto wciskac w ludzi eksperymentalne preparaty zwane szczepionkami. Jednak to nie szczepionki ucięły szalone pandemiczne dwa lata tylko wojna Rosji z Ukrainą, co obnażyło, że "król jest nagi". W ciągu dwóch miesięcy - jak pijany od ściany do ściany - przeszliśmy drogę od sprawdzania testem uczestnikow Wigilli w grudniu 2021 roku do przyjmowania po domach milionów niezaszczepionych Ukraińców. Gdyby siewcy covidoweych kłamstw mieli rację powinno się to skończyć masowymi zgonami Polaków. Nic takiego nie miało miejsca.

 

Za to obecnie już nawet Ministerstwo Zdrowia przyznaje to co od początku tego cyrku twierdziły szury - przesadna izolacja, dezynfekcja i maseczkoza, prowadzą do utraty odporności, a jej brak to więcej zachorowań na inne patogeny. Obserwujemy to obecnie gdy nierozliczeni winni z pierwszego covidka próbują nam wkręcac historię "tridemii" naganiając na szczepienia przeciw grypie. Próbują też przestraszyć ludzi kolejnymi wariantami przeziębienia covid nazywając je groteskowo na przykład Kraken jak ostatnio. Widać wyraźnie, że siły dążące do pandemicznego zniewolenia nie odpuszczają.

Z powyższego wykresu OECD wynika, że najmniej nadmiarowych zgonów zanotowano tam gdzie odmówiono stosowania szalonej polityki covidowej, czyli w Szwecji. Było tam dziesięciokrotnie mniej zgonów tego typu na milion mieszkańców w porównaniu do Polski. 

 

Covidowa masakra to największa tragedia Narodu Polskiego po II Wojnie Światowej. Winni tego stanu rzeczy dobrze zdają sobie sprawę z bezprawności swoich tragicznych działań, bo już dwukrotnie próbowali przegłosować w Sejmie tzw. ustawy bezkarnościowe i jeśli w oczy zajrzy im ryzyko odpowiedzialności karnej, z pewnością taką ustawę rzutem na taśmę przegłosują. 

 

Ocena: 

Średnio: 4.3 (31 votes)

Komentarze

Portret użytkownika kam

A więc Polska jest za

A więc Polska jest za Słowacją, w której statystyka była dwukrotnie gorsza niż w Anglii, Niemczech i Austrii, które to były dwukrotnie gorsze niż Australia, Islandia i Nowa Zelandia, od których to statystyka Szwecji była dwukrotnie lepsza.

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Endymion

Albo chesz być systemowcem i

Albo chesz być systemowcem i dostawać pieniądze od systemu/partii/korporacji, albo walczysz z systemem.

Ty prubujesz zrobić szpagat niczym mieć ciastko i je zarazem zjeść; tak się nie da!

Idź do pracy, zarabiaj normalnie, a portal traktuj hobbystycznie. Mniej notek, ale treściwych. Na utrzymannie portalu każdy użytkownik opodatkuje się z chęcia zleceniem stałym w wysokości 10zł, co da możliwość komentowania, nawet trolle zapłacą. Coś tam z reklam przytulisz i tak będziesz do przodu. Ja poświęcam mój czas na pisanie tutaj jako hobby i cel, pro publico bono i nie oczekuję od nikogo monetaryzacji za swą pracę, a pisze więcej od Ciebie.. 

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Endymion

Medium, rozwaliłaś mi system

Medium, rozwaliłaś mi system tym filmem. DZIĘKUJĘ!

Wilno, to Litwa; jest w NATO

Lwów, to Ukraina; ponoć nasz najlepszy sojusznik.

"Beret żołnierza Wojska Polskiego pozwala na identyfikację jego przynależności służbowej. Obecnie żołnierze Wojska Polskiego noszą berety w kolorach: czarnym – w Marynarce Wojennej, w jednostkach pancernych; bordowym – w jednostkach powietrznodesantowych i jednostkach kawalerii powietrznej; niebieskim – w jednostkach obrony wybrzeża i Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych; szkarłatnym – w jednostkach Żandarmerii Wojskowej; szarym – w JW Grom; zielonym – w pozostałych jednostkach Wojsk Lądowych; ciemnozielonym – w Wojskach Specjalnych oprócz JW Grom i JW Formoza; oliwkowym - Wojskach Obrony Terytorialnej."

https://www.wojsko-polskie.pl/barwy-symbole

Czyli to są komandosi.. bordowe berety. Dzieciaki w mundurach z karabinami. Indoktrynacja w tej kwestii jest dla mine niezrozumiała. 

Po zastanowieniu widzę w tym sens. Kraje nadbałtyckie i połowa Ukrainy ma być zdobyta przez Polskę, aby z tego zrobić Polin. Reszta Ukrainy wchłonie Rosja.

Litwa/Wilno, to jest ciekawostka w tym wszystkim, ale jak Polska staje się militarnym mocarstwem w regionie, to takie twory jak Litwa i Estonia nie mają prawa bytu. Estonia? Jak się Kaczyński rozpędzi na kocie, to podbijemy Finlandię, a Szwecja będzie płaciła nam lenno.. Znowu polityka Piłsudskiego otwartych drzwi na wschodzie, ale Niemca nie ruszaj..

Jeszcze raz dziękuję za ten film, daje do myślenia, a pozostałych forumowiczów proszę o własne przemyślenia w temamcie, bo to ważne, a ja nie jestem alfą, ani omegą w temacie i mogę mylić się i z chęcią poznam Wasze zdanie.

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Strony

Skomentuj