Polska może stracić unijne pieniądze za nieprzyjmowanie imigrantów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niemiecki dziennik "Frankfurter Allgemeine Zeitung" znów poruszył kwestię nielegalnych muzułmańskich imigrantów, których Polska nie chce przyjmować. Dowiadujemy się, że cena za brak europejskiej solidarności może być bardzo wysoka. Polska może zostać ukarana unijnymi sankcjami za rezygnację z udziału w relokacji tzw. uchodźców.

 

Thomas Gutschker, autor artykułu zamieszczonego na łamach "FAZ" zaczyna od krytykowania Donalda Tuska, który ostatnio w zdecydowanie mniej krytycznych słowach wypowiada się na temat działań polskiego rządu. Były premier Polski uważa, że system relokacji imigrantów, ich przydział dla każdego członka UE oraz przymus z tym związany jest nieefektywny i doprowadził do podziałów. Bardziej umiarkowane podejście do problemu nielegalnej migracji zostało uznane za "dolewanie oliwy do ognia".

 

Co więcej, Gutschker przypomina, że system został przyjęty większością głosów przez państwa członkowskie i zatwierdzony przez Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Całe to oburzenie pokazuje, że Polska nie jest częścią wielkiej międzynarodowej organizacji jaką powinna być UE, lecz nieoficjalnie wchodzi w skład czegoś w rodzaju superpaństwa, które chce sprawować kontrolę nad swoimi stanami.

Artykuł opublikowany na łamach niemieckiej gazety zaznacza, że Polska, Czechy i Węgry zapłacą wysoką cenę za złamanie unijnego prawa. Thomas Gutschker twierdzi, że będzie to suma około 12 miliardów euro z budżetu unijnego, które zostaną przekazane państwom przyjmującym imigrantów. Skoro Unia Europejska traktuje Polskę wyłącznie jako jeden ze stanów należałoby poważnie zastanowić się nad opuszczeniem tego komunistycznego sojuszu i utworzyć nowy z państwami zbliżonymi kulturowo.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

Polska - zgodnie z

Polska - zgodnie z przepowiedniami - tworzy Trójmorze, inaczej Międzymorze. Przepowiednie się spełniają, co budzi na Zachodzie - zwłaszcza w Berlinie, leżącym na słowiańskich ziemiach - poważną panikę. Zachód staje się stroną Antychrysta, bo walczy z kulturą chrześcijańską, którą sam kiedyś tworzył. Polska stoi nadal po stronie Chrystusa - oto mamy starcie sił Zła i Dobra.

Portret użytkownika inzynier magister

Straszne jest to że w Polsce

Straszne jest to że w Polsce znajdąsiętacy którzy uważają państwo polskie za zło i chcą nas zniszczyć przez grabież majątku i sprowadzenie do Polski islamskiego wojska kulturowego i terorystycznego ! "Już w środę wiceszef Komisji Europejskiej zaprezentować ma projekt decyzji w sprawie uruchomienia wobec Polski procedur przewidzianych w 7 artykule Traktatu o Unii Europejskiej. Na końcu tej drogi znajdują się sankcje. Decyzja należy ostatecznie jednak nie do samego Fransa Timmermansa, a unijnych komisarzy.": http://www.pch24.pl/unia-wytoczy-przeciw-polsce-najciezsze-dziala--decyzja-moze-zapasc-w-ciagu-kilku-godzin-,56983,i.html#ixzz51n6mysg6

Ci ludzie są przerażający, oni chcą byśmy umiewrali z głodu po tym jak wyprzedadzą majątek, ale najciekawsze jest to że Niemcy i Francuzi i inne nacje mająsię bogacić nazym kosztem, widać MkUltra jest prowadzona wśród polskojęzycznej klasy polityznej i to tam tworzona jest agentura NWO !!! Tylko mocne chrześcijańskie umysły, oddane Bogu Jezusowi i Duchowi Świętemu razem  z Maryją Dziewicą mogą odeprzeć atak  nowego MkUltra !

Jak widać ostrzał jest z każdej strony, wydaje się że amerykańscy żydzi NWO też szykują się do przeprowadzenia centralnego ataku w sprawie zwrotu majątku bezspadkowego, ocenianego na 65mld$. Tylko żeby prezes nie wymiękł, niestety chyba zaczyna się coraz bardziej cofać.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Słowianka

A niech straci! Brudne,

A niech straci! Brudne, śmierdzące unijne pieniądze. Żygać mi się chce... Więcej stracimy jak jak to robactwo do nas wlezie. Poza tym, może jak pieniedzy nie będzie, to może w końcu ktoś mądry zapoczątkuje wyjście Polski z unii.

BTW. Ja tego nie rozumiem. Nasz kochany kraj po tylu rozbiorach, po tylu wojnach.. A sami się oddaliśmy pod rządy obcych państw.... wtf?

Sanktuarium mojej duszy stoi niewzruszone w świetle Bytu Bytów.

Portret użytkownika Furek

Niech się w UE obudzą,

Niech się w UE obudzą, przecież wojna w Syrii się skończyła, to jacy emigranci? Teraz to trzeba się zorganizować i zacząć wysiedlać tych co przyszli wcześniej. Niech wracają i odbudowuja swój kraj.

Portret użytkownika Zbyszek

Tu zabiorą, gdzie indziej

Tu zabiorą, gdzie indziej można postarać się o zwrot. Z całą stanowczością ściągać podatki z sieci handlowych i banków. Te pierwsze często w ogóle w Polsce podatków nie płacą. Robić swoje i nie przestawać.

 

Strony

Skomentuj