Polityk z RPA ogłosił, że czarni mogą dokonać eksterminacji białych!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Republika Południowej Afryki staje się nieprzyjazna dla białych. Wygląda na to, że jesteśmy coraz bliżej tragedii. Spowodowane jest to tym, że władze i czarnoskórzy mieszkańcy RPA chcą odbierać ziemie białym farmerom i to bez wypłacania jakichkolwiek odszkodowań, tłumacząc to „sprawiedliwością społeczną”. Wywołuje to spiralę nienawiści wobec białych, którzy są prześladowani i nierzadko mordowani.

 

Na początku warto wspomnieć, że podobne eksperymenty były już przeprowadzane np. w Zimbabwe. W 2000 roku, tamtejsze władze postanowiły siłą odbierać ziemię białym farmerom, a tysiące z nich zostało wyrzuconych z kraju. Nie trzeba było długo czekać, aż w kraju zapanował głód. Podczas gdy Zimbabwe znalazło się w fatalnej sytuacji humanitarnej i musiało polegać na pomocy zagranicznej, w sąsiedniej Zambii, która przyjęła wielu białych rolników, plony rosły z roku na rok, a w 2016 roku produkcja żywności osiągnęła rekordowy poziom w historii tego państwa. Teraz Zimbabwe ponownie „zaprasza” białych, wręcz prosi ich, aby zajęli się uprawą ziemi.

 

Niestety nie wszyscy wyciągnęli wnioski z tej historii. Teraz identyczna sytuacja ma miejsce w RPA. Tam również przyjęto odpowiednie prawo, które zezwala odbierać ziemię białym farmerom, aby przekazywać ją czarnoskórym chłopom. Zaczęto prześladować i zabijać białych, traktować ich jak złodziei ziemi afrykańskiej. Trudno jednak powiedzieć, czy jest to całkiem świadome działanie wymierzone w destabilizację państwa, czy też zwyczajna głupota. Wkrótce bowiem RPA może podzielić los Zimbabwe.

 

Pojawiają się sygnały, że w kraju może dojść nawet do wybuchu wojny domowej. Hektolitry oliwy do ognia dolewa komunista i czarny rasista Julius Malema, przywódca partii Wojowników o Wolność Ekonomiczną. Ten zadeklarowany zwolennik odbierania ziemi białym farmerom został nawet okrzyknięty „Hitlerem z RPA”. Nic w tym dziwnego – podczas niedawnego wywiadu dla TRT World stwierdził, że on i jego ugrupowanie nie wzywa do mordowania białych ludzi - „przynajmniej na razie”. Jednak jego zdaniem, wkrótce w RPA wybuchnie rewolucja i nie może dawać żadnych gwarancji.

W kolejnym wywiadzie powiedział, że biali ludzie są w tym kraju bezpieczni, wręcz nietykalni, ale muszą „podzielić się” swoją ziemią. Julius Malema twierdzi, że biali stają się coraz bogatsi, a czarni biednieją i jeśli to się nie zmieni to wkrótce wybuchnie anarchia i biedniejsze społeczeństwo może doprowadzić do ludobójstwa.

 

Dziw bierze, że tzw. cywilizowany świat na ogół ignoruje sytuację w RPA. Dochodzi tam przecież do jawnych i niebezpiecznych incydentów na tle rasistowskim. Zachód woli skupiać się na rasizmie względem czarnych i nie uznaje, aby prześladowania białych rolników w południowej Afryce miały jakikolwiek związek z rasizmem. Przyjęło się, że rasistami mogą być tylko biali.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Ractaros96

Z jednej strony to było do

Z jednej strony to było do przewidzenia. Skład etniczny RPA to m.in. 80% czarnych i 8% białych. A nierówności ekonomiczne należą do jednych z najwyższych na świecie (współczynnik Gini wynosi 63,1). Jak sądzicie, kto to wielkie bogactwo posiada? Czarni czy biali?

To trochę przypomina sytuację w carskiej Rosji tuż przed przewrotem bolszewików z Leninem na czele.

Mój wniosek jest taki, że biali olali sytuację w kraju z tak wybuchową mieszanką etniczną i ekstremalnym podziałem bogactwa, w którym mieszkają. Zamiast działać w polityce na rzecz ustabilizowania sytuacji, byli bardzo zajęci dalszym pomnażaniem swojego bogactwa.

Sytuacja była napięta już kilka, może kilkanaście lat temu i nikt nie zrobił nic, aby to zmienić. Już wtedy pewnie, co inteligentniejsi i bardziej majętni biali zwiali stamtąd.

Pewien dość znany reżyser Neill Blomkamp pochodzi z RPA i w jego filmach (Dystrykt 9, Elizjum i Chappie) widać ogrom nawiązań właśnie do sytuacji panującej w jego kraju.

Znalazłem na angielskiej Wikipedii taką grafikę przedstawiającą dochody różnych grup etnicznych w porównaniu do białych w RPA na przestrzeni lat. Po zakończeniu Apartheidu sytuacja czarnych zaczęła się poprawiać, aby potem znowu się pogorszyć. Wykres kończy się na roku 2009 chyba. Może gdzieś są bardziej aktualne dane.

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Portret użytkownika okd

Tak, broń murzynów i inne

Tak, broń murzynów i inne małpki, a najlepiej wyślij im swoją matkę albo siostrę oraz nagranie przedstawiające swój pogrzeb jako przeprosiny za ich brak inteligencji, chęci pracy itp. Przez takich jak Ty, za kilkadziesiąt lat, może wcześniej to biali ludzie obudzą się z ręką w nocniku i powiedzą coś w ten deseń "ojj, już za późno żeby ratować naszą rasę, gdybyśmy tylko na początku XXI wieku myśleli trzeźwo, a nie tak jak nam wpajano..." Sad

Portret użytkownika Garanil

Dobrze, więc załóżmy na

Dobrze, więc załóżmy na chwilę, że biali rolnicy są zorientowani w polityce, ekonomii i robią coś, aby zapobiec tej sytuacji... i sytuacja się nie zmienia, a dochody czarnych nie wzrastają, mimo, że miejsc pracy jest mnóstwo, tylko robić nie ma komu, nawet przy godziwej zapłacie. Jak zmusisz RPAńską ludność, która woli dostać socjał, urządzać rewolucje i leżeć do góry brzuchem, żeby pracowali? Bogactwo wytwarza się poprzez sensowną pracę - produkcję dóbr i dystrybucję usług. Jeżeli ci murzyni garną się do pracy jak nielegalni imigranci w Niemczech albo Romowie u nas, to nie wróżę RPA wielkiej przyszłości ekonomicznej. w Polsce na projekt aktywizacji zawodowej Romów wydano zawrotną kwotę 1 miliarda złotych i żaden z nich nie podjął pracy.

Portret użytkownika Lommo

W RPA biali w miastach to się

W RPA biali w miastach to się mocno okratowywali jeszcze za apartheidu bo policja sobie nie radziła. A pózniej sytuacja społeczna się tylko pogorszyła, część kopalni masowo dających zatrdnienie czarnym poszła do zamknięcia, część do dużego umaszynowienia - jak wchodził ten program umaszynowienia kopalń tam , to się pytano gdzie ludzie mają pracować. Ci biali farmerzy na odludziu są łatwym celem, uciec im z RPA to nie jest tak prosto jak się wydaje, jak wiadomo kraje jak Kanada , Australia mają rozbudowane wymogi formalno - finansowe dla chcących się osiedlić. Nawet do Wielkiej Brytanii wjazd to nie jest tak hop siup, oglądałem reportaż jak na lotnisku brytyjscy imigracyjni zablokowali wpuszczenie przyjezdnych z RPA. Przykładów bandyctwa w warunkach nędzy dużej czesci społeczeństwa nie trzeba szukać na końcu świata. W Polsce pod koniec lat 90 - tych za oficjalnego bezrobocia 20% czyli rzeczywistego 40 % mnożyły się przestępstwa. Pamiętam jak nie chcieli kobitce spod Warszawy uznać obrony koniecznej gdy przy 3- ej kradzieży transformatora zastrzeliła jednego ze złodziei. U mnie na wsi co drugi tydzień nie było prądu z powodu zniknięcia lini napowietrznej. Albo sąsiądkę uratował pies Labrador gdy jeden koleś zagadywał ją od frontu a drugi włamał się oknem z tyłu to został dotkliwie pogryziony że cały dzień szorowała krew. Policja i media pewnie niewiele podawały tego typu spraw żeby nie robić strachu.

Portret użytkownika Randoop

Rewolucję bolszewicką

Rewolucję bolszewicką (żydowską) w RPA już mamy.Co prawda Malema to żaden Żyd ale zwykły ciemny kiep sterowany dyskretnie żydowską kiepełe.Biali byli za bogaci?Być może bogactwo by ich uszło uwadze ale oni są biali co według talmudystów jest zagrożeniem.Tylko dla kogo?Anglia na potęgę przyjmuje arabów.Teresa Maj ramadanuje.Australia przyjmuje  Azjatów.USA nie przyjmuje bo jest na skraju upadku przez śmieciowego dollara któremu iluzorycznie "finansiści"Żydzi przypisują wartość.

Prawda jest taka .W RPA mamy apartheid.Tym razem to biali są ofiarami.Przeznaczeni do eksterminacji za sprawą światowych "Romów",znaczy Żydów.

Tutaj na ZnZ też nowomowa polit poprawna:Romowie???Cyganie moi drodzy.Murzyni.Używajmy nazw powszechnie przyjętych sprzed epoki orwellizmu frankfurckiego.Bo tylko poprawne definiowanie pokaże nam rzeczywisty obraz otaczającego nas Świata który obsesyjnie usiłuje zmienić margines żydowski za sprawą wojen ,kłamstwa,oszustwa,zbrodni unicestwiając nas białych kreatywnych pozostałych zamieniając w niewolników.

Portret użytkownika Maxxx

Tak się kończy socjalizm

Tak się kończy socjalizm/komunizm. Zawsze zmnajdzie się jakiś "chłopiec do bicia", nie ważne czy to będzie Żyd, murzyn, biały, cygan itd. Dziś w Polsce taką rolę pełni Rosja i narodowcy, nazywani faszystami bo tak ładniej brzmi. Krew mnie zalewa jak widzę ludzi, głupich i ślepych, którzy wierzą w bajki serwowane im przez komunistyczne gnidy z PiSu, PO i innych skurwysyńskich partii. Tylko znikoma część ludzi myśli samodzielniei widzi rzeczy takimi jakie są.

Portret użytkownika Lukiiii

Biali są osądzani za rzeczy

Biali są osądzani za rzeczy które robili często inni , przecież od 1700 lat rządzi nami dawidowe semickie plemie, biali tworzyli PAX Romana, a od czasów chrześcijaństwa kierują nimi kapłani. Rewolucję protestancką to chyba motywowali rabini, bo to judeizacja chrześcijaństwa, to Holendrów w RPA jest najwięcej i to raczej nie są germanie. W Pax Romana jak imperium podbijało jakiś teren to pozostawiali całą elitę, była swoboda wyznaniowa, kulturalne etc., i przynależność do Rzymu, a apartheid to już jakaś abrahamowa naleciałość.  Dzisiaj białych oskarżają o zagładę innych, a było dokładnie odwrotnie, PAX Romana który był rzeczywiście stworzony przez białych dbał o to by wszyscy mogli być równi jako Rzymianie. Zmienili to fundamentaliści chrześcijańscy, w którym to jest święte plemie dawidowe, które ma podobno nadprzyrodzony legitymizm do sprawowania władzy i judaizm, czyli narodowy satanizm. Proszę tylko USA nie traktować jako PAX Romana, jak często można usłyszeć, bo Ci mają Chasydzkich kapłanów i z Rzymem prawdziwym mają tyle wspólnego co UE z prawdziwą europą. Dobrze byłoby przebadać tych przywdców którzy nawołują do mordów, mogło by się okazać że to potomkowie Sary, żony Abrahama, a że mają jak Obama czarną skórę to nic nie znaczy, u nich przynależność plemienna jest po matce.

Skomentuj