Polityczne (pseudo) oburzenie napisem Konfederacji "szczepienie czyni wolnym" !

Kategorie: 

Źródło: internet

We wtorek (14.12.2021) przed Sejmem odbyła się manifestacja zorganizowana przez ludzi z Konfederacji, jedynego normalnego ugrupowania, pod hasłem „Stop segregacji sanitarnej”. Uczestnicy tego niezwykłego zgromadzenia przynieśli transparent z napisem „Szczepienie czyni wolnym”. Pod transparentem stali panowie Grzegorz Braun, Robert Winnicki, Konrad Berkowicz, Artur Dziambor oraz Janusz Korwin-Mikke, co wywołało histeryczna reakcję premiera Mateusza Morawieckiego, posłów opozycji totalnej i ambasady Izraela w Warszawie.

Po tym wyjątkowo ważnym wydarzeniu ludzi wolnych, pan Morawiecki, zwolennik sanitaryzmu i zaszczepienia wszystkich, kilkoma dawkami, napisał na Facebooku taki tekst "Sceny spod Sejm Rzeczypospolitej Polskiej z prześmiewczym wykorzystaniem niemieckiego hasła, które w swoim zamierzeniu samo miało być szyderstwem z milionów ofiar niemieckich obozów koncentracyjnych, są dramatycznym i mrocznym obrazem tego, jak nisko potrafią upaść niektórzy politycy i protestujący w bezmyślnej, antyszczepionkowej retoryce"

Po wielkim geście wolności, jaki urządzili posłowie Konfederacji, poseł szczepionkowo sanitarnej Koalicji Obywatelskiej, Rafał Grupiński, złożył wniosek o wykluczenie posłów Konfederacji z obrad Sejmu.

Oczywiście ambasada Izraela, najbardziej wyszczepionego narodu na planecie, uznała napis za potwarz, histeryczny wpisy wystosowała charge d’affaires ambasady Izraela w Polsce Tal Ben-Ari Yaalon. – "Ten znak obraża ich pamięć; to niewiarygodne, że 300 km od miejsca, w którym stał oryginał tego znaku, może dochodzić do takiego wypaczania Holokaustu – napisała na Twitterze obywatelna Narodu Wybranego.

Redaktorzy i internauci zwracająuwagę, że tansparent z napisem „Szczepienie czyni wolnym”, nawiązującym do hasła „Arbeit macht frei” umieszczonego nad bramą obozu w Auschwitz, nie jest  „prześmiewczym wykorzystaniem niemieckiego hasła”, faszyzmem, ani „wypaczaniem Holokaustu”.

To jest ostrzeżenie przed sanitarnym totalitaryzmem, który budowany jest na naszych oczach przy pomocy kłamliwej propagandy, bezprawnych rozporządzeń i szczucia na osoby, które nie wzięły udziału w eksperymencie medycznym nazywanym szczepieniami przeciw Covid-19.

Tak jak Niemcy kpili z więźniów obozu, wśród których byli Polacy, o czym charge d’affaires ambasady Izraela zdaje się nie pamiętać, tak dziś kpiny z ludzi urządzają politycy obiecujący im, że eksperymentalna szpryca jest przepustką do normalnego życia. Nie jest! Szczepionka jest kluczowym elementem systemu segregacji sanitarnej. Zaszczepieni, którzy uwierzyli w gruszki na wierzbie, chorują i zarażają, a niektórzy również umierają, chociaż cudowny eliksir miał być 100-procentową ochroną przed ciężkim przebiegiem choroby, hospitalizacją i zgonem. Szczucie na niezaszczepionych odbywa się według schematu „Żydzi roznoszą tyfus”. A Niemcy już wprowadzili opaski na rękę dla zaszczepionych nadludzi, które uprawniają ich do korzystania ze sklepów, do których nie wpuszcza się niezaszczepionych podludzi.

Transparent „Szczepienie czyni wolnym” jest wezwaniem do opamiętania. Jak widać, opamiętania nie ma. Jest histeria na wysokim C w wykonaniu tych, którzy wymyślają coraz bardziej ohydne sposoby na zmuszenie ludzi do przyjęcia „dobrowolnej” szczepionki, która nie jest ani tak bezpieczna, ani tak skuteczna, jak nam obiecywano. Nastał czas „małych Hitlerków”.

Ocena: 

Średnio: 5 (20 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Robaczkowa

U nas dekoracje ,,koszerne"

U nas dekoracje ,,koszerne" ale w tej Hiszpanii w Grenadzie wcale nie lepiej. Wszędzie satanistyczne symbole odwróconego krzyża.

A te dekoracje z pierwszego warszawskiego zdjęcia też mi się dobrze nie kojarzą. Mam wrażenie jakby włodarze Warszawy ze wszystkich stron wymierzali w nas troszkę zamaskowane symbole penisa pokazując nam gdzie nas mają.

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Trzaskowski zrobił z Warszawy

Trzaskowski zrobił z Warszawy pośmiewisko na całą Polskę. Lekką ręką łoży pieniądze z naszych podatków na różne lewackie happeningi, "strefy relaksu" czy inne niepotrzebne rzeczy. To co on wyprawia w stolicy jest niewyobrażalne. Dodam też, że ten jegomość również brał udział w obchodach Chanuki (zresztą jak cała PO).

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Kiedy prezydentem stolicy

Kiedy prezydentem stolicy była Gronkiewicz, to odbyło się referendum w sprawie jej odwołania. Niestety wniosek przepadał, a sama Gronkiewicz rządziła jeszcze kilka lat, po czym oddała stery Trzaskowskiemu. On sam przebił ją w kilka tygodni.

Strony

Skomentuj