Policja w Szwecji ostrzega kobiety przed gwałcicielami

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W Szwecji, w ciągu pięciu dni doszło do czterech napaści na tle seksualnym, a wszystkie zdarzenia miały miejsce w mieście Uppsala. Lokalna policja ostrzega, aby kobiety nie chodziły same po mieście, a zarazem daje do zrozumienia, że nie potrafi zapanować nad sytuacją.

 

Szwedzkie media podają, że policja w Uppsali w dniach od 3 do 7 sierpnia otrzymała cztery zgłoszenia o gwałtach i próbach gwałtu. Służby prowadzą śledztwo w tej sprawie i nie wiadomo, czy za tymi wszystkimi napaściami stoi jedna osoba. Sytuację utrudnia fakt, że policja dysponuje szczątkowymi informacjami na temat tych zdarzeń.

W wywiadzie dla gazety Expressen, mieszkanka Uppsali twierdzi, że w nocy jest niebezpiecznie i najlepiej mieć przy sobie gaz pieprzowy do samoobrony. Natomiast policja otwarcie mówi, że „nie może być wszędzie” i zachęca, aby kobiety dla własnego bezpieczeństwa wybierały ruchliwe oświetlone trasy i unikały parków oraz alejek.

 

Szwecja od kilku lat ma poważny problem ze stale rosnącą liczbą popełnianych gwałtów i molestowań seksualnych. Kraj nie radzi sobie również z wzrostem przestępczości na ulicach. W ostatnich latach zwracano uwagę, że głównym problemem Szwecji są imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu, którzy nie chcą się integrować, a zamiast tego tworzą równoległe społeczeństwo w tzw. strefach no-go.

 

Ocena: 

Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Szwedzja jest obecnie

Szwecja jest obecnie najbardziej zniszczonym państwem przez tajne loże oraz iluminatów szwedzkojęzycznych ! Natomiast z pąństw pokomunistycznych to Polska jest najbardziej zniszczona i okupowana przez loże !

W 1756 r. mason Fryderyk Eckleff otrzymał z Francji stosowne patenty i założył w Szwecjilożę szkocką, a w dwa lata później kapitułę. Bazując na tradycyjnym obrządku symbolicznym angielskim, świętojańskim rytuale francuskim oraz na wątkach zaczerpniętych z wyższych stopni obrządku szkockiego, York, Ścisłej Obserwy i różokrzyżowców, rozpoczął tworzenie nowego rytu, co zostało zrealizowane w 1760 r. Pod wpływem sugestii szwedzkiego króla Gustawa III obrządek obrządek został jeszcze w 1801 r. szczegółowo dopracowany przez Karola, księcia Sudermanii, który w 1774 r. objął funkcję Wielkiego Mistrza masonerii szwedzkiej.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika normalny as

Raczej o to co bedzie za 5

Raczej o to co bedzie za 5 czy 10 lat.
Jezeli ma ktos mna rzadzic, zdobywajac wladze manipulacjami i klamstami (pomijam rospasanie) - to sie nie zgadzam. 
Nie wiem na kogo zaglosuje, bo naprawde nie ma na kogo. Ale wiem jedno, ze lepiej, zeby ludzie wiedzieli co wybieraja, niz nie wiedzieli - chocby dla zasady,

Chyba tyle...

EDIT:
Tutaj mam wrazenie, ze przewaza jedna opcja, a artykuly pozostawiaja wiele do zyczenia w kontekscie bezstronnosci.

Portret użytkownika Medium

ZnZ nie jest portalem

ZnZ nie jest portalem politycznym, choć naród potrafi nawet niepolityczne artykuły opatrywać politycznym spamem, albo chociaż skojarzeniami.

Jezeli ma ktos mna rzadzic, zdobywajac wladze manipulacjami i klamstami (pomijam rospasanie) - to sie nie zgadzam. 

Ja też się nie zgadzam. Co więcej sądzę, że jesteśmy pod okupacją, bo władza nie ma instrumentów do rzeczywistego jej sprawowania. Kluczem jest zmiana konstytucji. Bo dopóki kraj gra na warunkach ścisłego uzależnienia polityki od hegemona światowego, a jego politycy nawet nie spoglądają w stronę, gdzie rodzi się światowy ruch oporu, to żadnych perspektyw dla narodu nie widzę.

W tej chwili np. trwa atak DDos na holenderski serwer strony, która napisała o akcjach nietolerowanych przez hegemona.

Marnie to wszystko widzę. LGBT nie jest dobrym rozwiązaniem z tej patowej sytuacji.

PS. A oceny tutaj pojawiają się szybko. I w wiekszości są zależne od napisanej treści.

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika wertryll

W dniu dzisiejszym na stronie

W dniu dzisiejszym na stronie Michaela Horna theyfly.com pojawil sie artykul "Ujawniono plany Trumpa dotyczace wojny z Iranem" .Przygotowywana prowokacja Stanow Zjednoczonych popelniona zostanie w wrzesniu co zainicjuje konflikt ktory bardzo realnie moze spowodowac 3 wojne swiatowa.Wizja Krzysztofa Jackowskiego odnosnie wojny z Iranem w wrzesniu jest zgodna z wizja plejaranina Sfatha. Z analizy przepowiedni plejaran wynika ze 3 wojna swiatowa pochlonie 2/3 ludzkich istnien ...

Portret użytkownika Medium

Ano proszę! W każdym razie to

Ano proszę! W każdym razie to wyjaśnia amerykańskie dążenie do zdominowania Iranu, by ukryć swoje zbrodnie.

Niedawno usłyszałam, że w Odessie liczba ofiar przekroczyła 600, ale się prawdziwych liczb nie podaje, bo one klasyfikują tę zbrodnię jako ludobójstwo.

Wyobrażam sobie proces w takich sprawach, a tego najbardziej Ameryka się boi.

Strony

Skomentuj