Polacy mają dość koronahisterii? Coraz mniejsza widownia programów informacyjnych

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Od blisko dwóch lat programy informacyjne, to w większości relacje ze szpitali, dane dotyczące zakażeń i zgonów, poruszanie kwestii szczepionek, straszenie kolejnymi falami koronawirusa i obiecywanie kolejnych tarcz antykryzysowych. Najwyraźniej widownia jest już tym zmęczona, bo coraz mniej ludzi ogląda główne programy informacyjne.

Z badania porównawczego rok do roku wynika, że w zestawieniu z 2020, obecnie główne stacje telewizyjne, które posiadają w swoich ramówkach serwisy informacyjne, straciły znaczną część widzów.

Największy spadek oglądalności zanotowały „Fakty” emitowane w TVN, to ponad 16%. Na drugim miejscu są „Wydarzenia” Polsatu, które obecnie ogląda prawie 14,5% mniej widzów. „Teleexpress” z TVP1 ma o prawie 13% mniejszą oglądalność, a „Panorama” TVP2, prawie 10%.

Z badania wynika, że najmniej widzów odeszło od „Wiadomości” z TVP1, bowiem tu spadek wynosi niecałe 6%.

Nie zmienia to jednak faktu, że różnice są bardzo wyraźne i jednoznacznie pokazują, że Polacy nie są już złaknieni nowych koronastatystyk. Zatem dyrektorzy programowi stacji, muszą zacząć równoważyć epatowanie pandemią, bo za rok może się okazać, że odpływ widowni jest na tyle duży, iż nie opłaca się inwestować w pion informacyjno-publicystyczny.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika irfy

Tutaj nie chodzi o zmęczenie

Tutaj nie chodzi o zmęczenie pandemiczną histerią, tylko stopniową utratę wiarygodności. Oraz rażącą rozbieżność pomiędzy wiadomościami płynącymi z „mediów” a realną rzeczywistością. Straszenie przerażającym wirusem działało przez pierwsze miesiące, może pół roku. A potem ludzie zaczęli stopniowo rozglądać się wokół siebie. I zamiast stosów trupów, którymi epatowały media widzieli tylko wkurzonych współobywateli zakutanych w absurdalne szmaty.

Oraz wszechobecne zakazy i pozamykane biznesy. Po dwóch latach tych absurdów ludzie mają zwyczajnie dosyć. Szczególnie, że ściemy nie da się już nawet niczym maskować. „Szczepionki” miały zapewniać odporność na chorobę. Nie zapewniają. Z „ostatniej prostej” zrobiła się pętla, dziwnie przypominająca szubienicę. Do tego na porządku dziennym są sytuacje żywcem wyjęte z domu wariatów. Bo jak inaczej traktować rzeczywistość w której na każdym kroku wymagany jest „paszport covidowy”, potwierdzający przyjęcie eksperymentalnych preparatów.

Które wprawdzie nie chronią ani przed zakażeniem, ani przed lekkim przebiegiem, ani przed przenoszeniem wirusa na innych, ale według rządowej narracji „chronią”. W ten sposób członkowie rodziny „zaszczepionego”, który leży w domu z gorączką i zdiagnozowanym „covidem” nie muszą siedzieć na kwarantannie. Za to niezaszczepieni, nawet z negatywnym testem, muszą odbębnić swój areszt już na podstawie zetknięcia się z „zaszczepionym” chorym. Czy w takich warunkach ma sens śledzenie „oficjalnych” mediów? Albo inflacja. Cztery miesiące temu kupowałem masło po 5 złotych za kostkę. Dzisiaj to już 7 złotych. Wzrost o 40% w cztery miesiące. A inflacja? Niby niecałe 10%... w skali roku. Po co tracić czas na oglądanie jakichś propagandowych dyrdymałów oderwanych od rzeczywistości?

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Rumcajs

Dlatego że nie masz odwagi im

Dlatego że nie masz odwagi im drastycznie wygarnąć wulgarnie prawdy - patyczkujesz się z nimi i cackasz jak byś chciał wyruchać księżniczkę ale nie wiesz jak tu zrobić tak by w końcu się wypięła i zdjęła majty. A to trzeba kurwami ostro jechać a jak nie to zaraz Ci pierdolnę w łeb aż zrozumiesz jebany zmanilpulowany polskojęzyczną żydoską papką z telewizora cymbale! Uwierz mi że tak jest lepiej - pogniewają się tylko na chwilę, a później zrozumieją że chciałeś dobrze i że to uratowało im zdrowie. 

Równie dobrze możesz zebrać ich i powiedzieć tam - hiii?! mam coś bardzo ważnego od bardzo wiarygodnej osoby którą znam juz z 15 lat i nigdy mnie ta osoba nie okłamała!

 

Kłamali i dalej bezczelnie kłamią! Jeśli jeszcze nie wiesz, to się dowiedz. Znalezione w necie i aktualne.

cyt. "Czy szczepionka likwiduje maski? NIE
Czy szczepionka likwiduje dystans? NIE
Czy szczepionka wyeliminuje testy? NIE
Czy szczepienia likwiduje zakażenia? NIE
Czy "szczepionka" jest szczepionką? NIE
(to jest eksperymentalny preparat medyczny)
Czy "szczepionka" została dopuszczona do powszechnego użycia? NIE
( została dopuszczona warunkowo na 1 rok i nie jest ważne, że warunków nie spełnia )
Czy "szczepionka" uodparnia na zachorowanie na C19? NIE
Czy badano ją na osobach z chorobami towarzyszącymi? NIE
Czy znane są reakcje między "szczepionką" a innymi lekami? NIE
Czy w pełni zakończono prace nad badaniem tej "szczepionki" NIE (ich producenci piszą o tym otwarcie w ulotkach)
Czy masz pewność, że nie umrzesz po jej przyjęciu? NIE
Czy masz pewność, że za rok lub dwa lub trzy nie pojawią się efekty uboczne jej przyjęcia? NIE
Czy masz 100% pewności, że "szczepionka" nie spowoduje zmian genetycznych w twoim organizmie? NIE
Czy ktoś, jakakolwiek instytucja, Ministerstwo Zdrowia, Minister Zdrowia, ktokolwiek ponosi odpowiedzialność w przypadku powikłań i zgonów? NIE
Czy jeśli umrzesz po przyjęciu "szczepionki" twoi bliscy i podopieczni dostaną odszkodowanie? NIE
Czy wiesz, że Twoi bliscy nie otrzymają ani grosza z Twojej polisy ubezpieczeniowej na życie po Twojej śmierci, bo dobrowolnie poddałeś się eksperymentowi medycznemu i on może bezpośrednio lub pośrednio przyczynić się do Twojej przyszłej śmierci - i to staje się prawną podstawą do odmowy wypłaty polisy?"
Kto komu płaci? Oni nam czy my im i mają dla nas i na naszą korzyść pracować? To oni mają się nas bać a nie odwrotnie! 
Konstytucja RP Art. 4
"Art. 4 Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej 1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu. 
2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio."
 

 

Mike Yeadon, były główny naukowiec firmy Pfizer, stwierdził, że jest już za późno, aby uratować osobę, której wstrzyknięto szczepionkę Covid-19. Wzywa tych, którym jeszcze nie wstrzyknięto śmiercionośnego związku, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci. Znany na całym świecie immunolog opisuje dalej proces, który według niego zabije ogromną większość ludzi żyjących obecnie. Bezpośrednio po pierwszym wstrzyknięciu około 0,8% ludzi umiera w ciągu 2 tygodni. Osoby, które przeżyły, mają średnią długość życia 2 lata, która jednak zmniejsza się po każdym doładowaniu lub wstrzyknięciu „przypominającym”. Opracowywane są szczepionki uzupełniające, które rozkładają niektóre narządy, w tym serce, płuca i mózg. Profesor Yeadon, który przez dwie dekady był zaznajomiony z działaniami i celami badań i rozwoju w farmaceutycznym gigancie Pfizer, wyjaśnia, że ostatecznym celem obecnie podawanego schematu szczepionek może być tylko masowe wyludnienie, przy którym wszystkie wojny światowe wydają się być jak wystrzał z kapiszonu. „Miliardy są już skazane na pewne, nieodwołalne i pełne bólu zgony. Każda osoba, która otrzymała zastrzyk, z pewnością umrze przedwcześnie, a 3 lata to zrobiona na wyrost ocena tego, jak długo prawdopodobnie będzie żyła”. https://tinyurl.com/2f52brjp

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szczepionki mają białko kolca które wędruje do wszystkich organów w tym wątroby nerek mózgu serca płuc itd. i osoba po pewnej ilości białka umiera na niewydolność wielo organową taka nowa choroba się pojawiła, jednak gdy powiedzmy białko kolca będzie się gromadzić najpierw w mózgu powstanie niewydolność mózgu i zombie gotowy, tak na logikę  jest to możliwe, inna rzecz to blokowanie genu boga, gen ten jest odpowiedzialny za produkcje endorfin i uczucie szczęścia, radości jeżeli ten gen jest zablokowany to pozostaje osobie jedynie uczucie wkurwienia, dodatkowo endorfiny służą organizmowi do leczenia ich brak oznacza brak samo leczenia i mamy problem nie do ogarnięcia. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

autor: baca (2021-06-19 09:03)
z tymi czterema zmarłymi pilotami british airways to jednak okazuje się nieprawda - jest ich pięciu tak naprawdę...
właśnie padł kolejny pilot odrzutowego liniowca - młody 33 lata wysportowany - padł w jednej chwili jak komar po muchozolu... na szczęście nie za sterami samolotu ale roweru...
niewielki wysiłek polegający na jeździe rowerem po parku rowerowym zabił go jak piorun...
https://www.newvalleynews.co.uk/news/airline-pilot-in-mystery-death/
powoli robi sie panika wśrod zaszczepionych - wkrótce powszechnie zdadzą sobie sprawę że jedyne co mogą teraz zrobić to:
ZEMSCIC SIE NA TYCH KTÓRZY ICH TAK URZADZILI
ten pilot nawet nie doczekał dziecka bo jego żonka jest w 6 miesiącu...
korporacje już zatrudniły rekruterów żeby całość szczepanów wymienić w dwa lata na niezaszczepionych - chodzi o to aby zachłanne korporacje nie cierpiały na przerwy w uzyskiwaniu dochodów - rozumiecie szczepany?
pomyślcie póki jeszcze możecie o zemście, bo i tak nic innego wam nie pozostało...

j23 (anonim) (2021-06-19 07:57)
Zgodnie z tym co powiedział słynny virusolog Luk Montagnier laureat nagrody Nobla odkrywca virusa HIV , to te genetyczne szczepionki powodują mutacje virusa i to osoby zaszczepione będą się nim zarażać ,roznosić go i od niego umierać .I już mamy , w Anglii gdzie najwięcej ludzi zaszczepiono mamy najwięcej mutacji virusa .W Polsce niezależni lekarze ujawnili dokumenty Ministerstwa Zdrowia z których wynika że dwa razy więcej osób zaszczepionych zaraża się virusem niż nie zaszczepionych.Włoscy naukowcy podali że osoby zaszczepione powinny unikać słońca ponieważ grozi im rak skóry do tego nie powinny latać samolotami z powodu zakrzepicy która grozi udarem i zawałem przy zmianie wysokości .Tak więc wakacje za granicą i opalanie na plaży w słońcu które zabija virusa tylko dla nie zaszczepionych .A nasi rządowi tzw." eksperci " sowicie opłacani przez korporacje oraz Minister Zdrowia ekonomista i szef Sanepidu elektryk dalej klepią bzdury o wyszczepieniach

autor: DarkTech (anonim) (2021-06-19 00:54)
Wiecie co?
Ja wszystkim zaszczepieńcom życzę jedynie spełnienia jednej z wielu przepowiedni:
 Kara, która spadnie na ludzkość będzie większa niż w czasie potopu. Ci, którzy przeżyją, będą zazdrościć umarłym.
Kiedyś próbowali oskarżyć pewnego właściciela koncernu telewizyjnego o podawanie nieprawdziwych informacji, jednak ten wygrał przed sądem twierdząc że media stworzone są w celu propagowania rozrywki, zaś wiedzę czerpie się z książek i publikacji naukowych. Jeśli ktoś traktuje telewizor jako źródło rzetelnej informacji i wiedzy - jest zwyczajnym debilem i efektem hodowli bezwolnych konsumentów za wszelką cenę.

 

ZAŚMIERCIONKOWANI przez zaszczepienie promowanym bezczelnie preparatem potocznie dla zmyłki zwanym szczepionką!

https://rumble.com/vq3uv3-zamiercionkowani-cz.2-...-vaxed-people-die.html

NIKT NIE WYIZOLOWAŁ COVIDA DO DZIŚ - WIĘC NIE MA NAWET TEJ CHOROBY BO JEST TO GRYPA A NIE COVID!

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl i DobreFilmyTu

 

Portret użytkownika Mojeimię44

Rumcajs ja z nimi jechałem

Rumcajs ja z nimi jechałem jak mogłem ale to jest walka przegrana. Oni już są po szczepieniu. Niestety jestem zmuszony chwilowo z nimi mieszkać więc teraz pomyśl co przechodzę jako niezaszczepiony z dwojgiem zaszczepionych. Moi rodzice domagają się przymusu szczepień a ja nie chcę się szczepić. Nie tylko ja mam taki problem. U kolegi żona jest zaszczepiona a on nie. Znam dziewczynę co nie chce się zaszczepić a jej mąż ją błaga by ona razem z dziećmi się zaszczepili bo on jest już po. Cyrki. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika MiamiVibe

Mieszkam z rodzicami, mama za

Mieszkam z rodzicami, mama za nic nie chce się zaszczepić, ojciec nie jest zaszczepiony bo to odludek i nie wie co się w świecie wyprawia. Siostra zaszczepiona Johnsonem. Ja jestem jedynym niezaszczepionym w moim miejscu pracy. Widać jak na dłoni, że tworzą się kolejne podziały, robią wszystko aby ludzie byli skłóceni, ale może to i lepiej ? Już wolę być samotny niż beczeć z baranami.

Portret użytkownika Jarek Drubal

"a kto to taki" no tak pan

"a kto to taki" no tak pan nie pamięta już jak pan był malutki i mamusia sadzała pana przed kineskopem aby w tym czasie sama mogła zająć się domem. A wiadomo że czym skorupka za młodu..............  no i takim oto sposobem powstaje  nowy człowiek ukształtowany przez kineskop odbiornika.

Strony

Skomentuj