Pentagon utworzy grupę roboczą do zbadania przypadków obserwacji UFO

Kategorie: 

Źródło: kadr z youtube.com

Departament Obrony Stanów Zjednoczonych zdecydował o utworzeniu specjalnej grupy roboczej do zbadania niezidentyfikowanych obiektów latających napotykanych przez pilotów Sił Powietrznych USA. O takim zamiarze donosi stacja CNN, powołując się na źródła wojskowe.

 

CNN przypomina, że ​​w lipcu tego roku, w Kongresie Stanów Zjednoczonych wyrażono zaniepokojenie niezidentyfikowanymi obiektami latającymi pojawiającymi się na Ziemi. Nie wykluczono, że mogą one być pochodzenia ziemskiego albo stanowić środek wywiadowczy dla „potencjalnych przeciwników”. Z tego powodu wiceminister obrony David Norkvist będzie nadzorował grupę roboczą, która ma zostać oficjalnie przedstawiona w najbliższych dniach.

 

Po drugiej wojnie światowej Stany Zjednoczone kilkakrotnie i na różnych poziomach, tworzyły grupy aby badać UFO. Żadna jednak nie osiągnęła przełomu. Pod koniec kwietnia Pentagon zamieścił na swojej stronie internetowej nagrania pokazujące faktyczne „niezidentyfikowane zjawiska”. Według departamentu obrony, jedno z trzech niesklasyfikowanych nagrań marynarki wojennej USA został nakręcony w listopadzie 2004 roku, a dwa pozostałe - w styczniu 2015 roku. Wszystkie z nich w pewnym momencie trafiły do ​​internetu bez zgody Pentagonu, ich autentyczność została jednak potwierdzona przez Marynarkę Wojenną. 

 

Później wojsko opublikowało kilka raportów, w których piloci opowiadają o spotkaniach z UFO między 27 czerwca 2013 a 13 lutego 2019 roku. W czerwcu prezydent USA Donald Trump ogłosił, że wie wiele interesujących rzeczy o rzekomej katastrofie UFO w Nowym Meksyku w 1947 roku i nie wykluczył, że informacje o tym incydencie mogą zostać odtajnione. W różnych źródłach popularność zyskała wersja, że ​​obiekt, który rozbił się w pobliżu miasta Roswell, był statkiem pozaziemskim, a jego pilotem był kosmita, którego schwytał rząd USA. Zgodnie z oficjalnym stanowiskiem Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, obiekt odkryty w Roswell był balonem meteorologicznym używanym w ramach tajnego programu.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika AnonW

Naprawde wierzysz w UFO

Naprawde wierzysz w UFO pozaziemskie czy tylko nasze "lokalne" ziemskie ?
Pojazdy latające istniały od wieków, tylko nie każdy mógł dostąpić używania ich. Wszystko wywodzi się z obecnych rejonów Indii, Afganistanu, Iraku, Syrii, Iranu (o dziwo to te gdzie obecnie jest nasz "przyjaciel") i są również pradawne opisy jak to podróżowali takimi statkami a nawet skad i dokąd. Co ciekawsze, na przestrzeni wieków zmieniały się rysunki opisujące wygląd tych pojazdów, więc chyba oczywiste, że są pochodzenia ziemskiego ? Nielogicznym byłoby teraz zakładać, że UFO jest pochodzenia pozaziemskiego. Poza tym, dlaczego najbardziej trzęsą portkami amerykanie...? Obcy napadną tylko ich ? Będzie to eksterminacja tego narodu czy jak...Żadna obca rasa nie będzie się przejmowała takimi zacofanymi Ziemianami, co to nie potrafią polecieć w kosmos, zabierają myszy na pokład statków kosmicznych, urywa im się transmisja live z kosmosu, czy odnajdują szkielety mysz na pustynnym Marsie Smile NA miejscu obcej cywilizacji, machnąłbym na Ziemian ręką i leciał dalej.

Portret użytkownika drako_tr

Nie do końca jeszcze

Nie do końca jeszcze wyrobiłem sobie opinii, czy te istoty są "tubylcami", czy przybyszami z innego wymiaru...czy też z innego miejsca w przestrzeni...ale o tym dowiemy się już niedługo.

Amerykanie boją się, bo podpisali "Traktat "Greada" z istotami wrogo nastawionymi do Ziemian,  odrzucając pomoc rasy bardziej rozwiniętej duchowo i przyjaznej ludzkości.

Arkturianie - dlaczego mają nas na oko?

NA miejscu obcej cywilizacji, machnąłbym na Ziemian ręką i leciał dalej.

...i właśnie przez to, że jesteśmy na niższym poziomie rozwoju, nie potrafimy pojąć, czemu "oni" jednak chcą pomóc rasie tak zacofanej jak człowieki Smile

 __________________

"Fałszywa pandemia"

Portret użytkownika Alien1974

.............................

............................ Hinduskie opisy statków powietrznych i wojny, to opisy konfliktu między Anunnaki a Gigantami i nijak ma się to do kul plazmy słonecznej czy mgły żelazowej, która wydobywa się z pokładów rozgrzanego żelaza pod dnem oceanów. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że kule te poruszają się w taki sposób, jak gdyby były sterowane przez istoty rozumne ze środka kuli lub zdalnie na odległość, ale to jest tylko złudzenie, bo tak reaguje nasz mózg na nieznane zjawiska. 

Portret użytkownika drako_tr

Bardzo ciężko jest

Bardzo ciężko jest jednoznacznie stwierdzić, co to faktycznie jest, widziałem ujawnione nagrania pilotów i są one wręcz krytyczne... to może to być jakiś prototyp nieznanego nam pojazdu, może też być innym latającym obiektem...to może być cokolwiek.

 __________________

"Fałszywa pandemia"

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

 Nowy "straszny" wróg, który

 Nowy "straszny" wróg, który posłuży jako kolejny straszak na ludzkopodobną trzodę chlewną?
Była wojna z "terroryzmem", teraz plandemia, a później "obrona" Ziemi przed UFO?
Jakie une są przewidywalne... Wszystko było opisane w "Raporcie z Żelaznej Góry" z 1966 roku (wtedy projekt UFO upadł. pewnie za słabe możłiwości techniczne kreowania pewnych zjawisk, np. Blue Beam. - "buzie widzę w tym tęczu".

W czasach wojny, większość obywateli bez skargi akceptuje kiepskiej jakości życie i pozostaje gorączkowo lojalne swoim władcom. Jeśli znajdzie się odpowiedni substytut wojny, musi on wywoływać takie same reakcje. Dlatego nowy wróg musi być znaleziony, musi zagrażać całemu światu, a możliwość zostania pokonanym przez tego wroga musi być tak przerażająca jak sama wojna.
[...]
Wiarygodne kłamstwa to główny problem wynalezienia politycznego substytutu wojny. W to miejsce zaproponowano rasę kosmiczną, w wielu miejscach pasującą do ekonomicznego substytutu wojny, pomysł ten szybko upadł. Najbardziej ambitny i nierealny projekt kosmiczny nie może wygenerować wiarygodnego zewnętrznego zagrożenia. Było gorąco argumentowane, że takie zagrożenie zaoferuje "ostatnią najlepszą nadzieję na pokój," itd., jednocząc ludzkość przeciwko niebezpieczeństwu zagłady przez "potwory" z innych planet czy innego świata. Zaproponowano eksperymenty mające na celu zbadanie wiarygodności zagrożenia inwazją nie z tego świata; możliwe, że kilka trudnych do wyjaśnienia incydentów z "latającymi spodkami" były takiego typu eksperymentami. Jeśli tak, można je ocenić jako zachęcające.

Większe omówienie Raportu tutaj

Portret użytkownika drako_tr

wojna z "terroryzmem", teraz

wojna z "terroryzmem", teraz plandemia, a później "obrona" Ziemi przed UFO?

...dokładnie tak Kmieciu. Pomoc dla normalnych ludzi jest już blisko...ci, co tak bardzo chcą doprowadzić do śmierci miliardów ludzi, nie ujdą z życiem udając, że są niewinni, bo tylko język potrafi kłamać...myśli już nie.

 

 __________________

"Fałszywa pandemia"

Strony

Skomentuj