Patriarcha Filaret wskazuje, kto ponosi winę za pandemię koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

Filaret opowiada, kto jest naprawdę winien za to, że niebezpieczna choroba zaczęła rozprzestrzeniać się na całym świecie.

 

Mówi, że grzesznicy są winni za wszystko. To z ich powodu wirus zabiera ogromną liczbę istnień ludzkich w różnych krajach świata. Filaret opublikował takie rewelacje na swoim profilu na Facebooku. Warto zauważyć, że jakiś czas temu obwiniał całą społeczność LGBT za to, co się dzieje.

 

Duchowny mówi o tym, że prawie każda osoba stale mówi o kwarantannie, ale prawie nikt nie mówi o tym, kto jest naprawdę odpowiedzialny za epidemię. Powodem tego jest to, że wszyscy ludzie zgrzeszyli i wybrali złą ścieżkę. W związku z tym Pan karze ludzkość. Jest to konieczne, aby ludzie porzucili swoje przeszłe życie i przestali grzeszyć w przyszłości. W tym samym czasie Filaret nazwał również stan, w którym rozprzestrzenianie się koronawirusa na świecie ustanie.

 

Gdy ludzie pokutują za swoje czyny, wszystko się skończy, ponieważ Bóg może uczynić nawet to, co wydaje się nierealne. Kapłan dodał, że Pan trwa przez długi czas, ale potem bardzo surowo karze ludzi, aby czuli to nie tylko fizycznie, ale także duchowo. Filaret wzywa też wiernych i wszystkich obywateli do przestrzegania kwarantanny i innych ograniczeń, narzucanych przez władze.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

 " Oto Pan pustoszy ziemię,

 " Oto Pan pustoszy ziemię,
niszczy ją i przewraca jej powierzchnię,
a mieszkańców jej rozprasza.
2 I będzie [dotknięty] jak lud, tak kapłan,
jak sługa, tak jego pan, jak służąca, tak jej pani,
jak nabywca, tak sprzedawca, jak pożyczkę dający, tak biorący ją,
jak wierzyciel, tak jego dłużnik.
3 Okropnie spustoszona będzie ziemia
i bezgranicznie rozdrapana,
bo Pan wydał taki wyrok.
4 Żałośnie wygląda ziemia, zmarniała;
świat opadł z sił, niszczeje,
niebo wraz z ziemią się wyczerpały.
5 Ziemia została splugawiona przez swoich mieszkańców,
bo pogwałcili prawa,
przestąpili przykazania,
złamali wieczyste przymierze.
6 Dlatego ziemię pochłania przekleństwo,
a jej mieszkańcy odpokutowują;
dlatego się przerzedzają mieszkańcy ziemi
i mało ludzi zostało. " .

Portret użytkownika zdzichumichu

Takich pierwolniętych dziadów

Takich pierwolniętych dziadów z miejsca wysyłał bym do Afryki jako wolontariuszy do walki z epidemią i głodem.Będzie straszył ludzi i pierdoły opowiadał.Przez takich "satanistów" na świecie jest tyle zła.Radykaliści to nie są słudzy Boży.To plemię fałszywych prorokó,których zapowiedziano w Biblii.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Bez semantyki biblijnej , tzn

Bez semantyki biblijnej , tzn. kluczy poznania , niewiele z tego zrozumiecie , bowiem tutaj słowa nie nie znaczą tego   co sens tłumaczony wam przez rozum .Ziemia z małej litery to nie ta planeta , ale ludzkość na niej i każdy jej ułamek aż do pojedynczego człowieka - w objawie doczesności ! . " Mieszkańcy ziemi " to nie ludzie , ale niewidoczne przed ich rozumem , świadomością i wszelką precepcją istnienie , egzystujące na ludzkości . " Pustoszenie ziemi " ma więc dwoisty wymiar - dotyczy ludzi czyli ziemi  i tych jej mieszkańców . A gdy jest napisane " powierzchnia ziemi " - dotyczy tylko tego na świecie  , co możecie zobaczyć lub odkryć wzrokiem . Przeklęństwem jest wszystko , co uniemożliwia normalne funkcjonowanie świata - np. ta zaraza . Mieszakńcy ziemi się przerzedzają w ten sposób , że wraz ze śmiercia tych którzy teraz umierają zostają stąd zabrani i zamknięci , gdzie  będą oczekiwać na sąd .A ludzi zostanie mało , bowiem o tych  którzy zmartwychwstaną pierwszym zmartwychwstaniem , już nie mozna powiedzieć ,  że żyja po ludzku .Nie bęą bowiem " martwymi "  , jakimi sie tutaj każdy rodzi . U takich " mieszkaniec ziemi" nie przetrwa ni chwili .

Portret użytkownika budzik

https://youtu.be/o6f4Idfmrtw

https://youtu.be/o6f4Idfmrtw

W 24 godzinnym zalewie "informacji" o koronawirusie, wywoływanej przez niego chorobie COVID-19 i "pandemii", tak naprawdę nie dowiadujemy się niczego wartościowego. Otacza nas szum i spam medialny nakierowany na to aby nieustannie podsycać strach i panikę oraz powodować całkowitą uległość, podporządkowanie i atomizację całych społeczeństw.
Docierające do nas informacje są tak uporządkowane, aby stwarzać wrażenie wszechogarniającej świat śmiertelnej epidemii, przy której "hiszpanka", cholera i "czarna śmierć", to było tylko małe miki. Mamy mieć wrażenie, że epidemia rozwija się z każdym dniem, że grozi nam swoiste pandemonium ze stosami trupów na ulicach i tylko podporządkowanie się najsurowszym restrykcjom władzy, wykonywanym już i bez szemrania, może uchronić nas i nasze rodziny przed najgorszym.
Jesteśmy epatowani pokazującymi się na ekranach liczbami, napisami w rodzaju "nie wychodź z domu - chroń życie", obrazami ludzi w strojach kosmitów i pustych ulic. Wszystko po to aby sterroryzować i zmusić do całkowitej uległości całą populację.

https://youtu.be/MSlYxD1AbzE

Strony

Skomentuj