Papież wzywa do solidarności w dystrybucji szczepionek

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Papież Franciszek wezwał do pokoju i międzynarodowej spójności wśród ciągłego rozprzestrzeniania się koronawirusa. „Pandemia wciąż trwa, a wywołany nią kryzys społeczno - gospodarczy jest dużym obciążeniem, zwłaszcza dla najbiedniejszych. Jednocześnie i to skandaliczne, konflikty zbrojne nie ustają, a siła arsenałów wojskowych rośnie” - powiedział papież, przekazując tradycyjne przesłanie Urbi et Orbi z okazji katolickiej Wielkanocy w niedzielę 4 kwietnia br.

Przywódca Kościoła rzymskokatolickiego wymienił liczne strefy konfliktów na całym świecie, wskazując m.in. Ukrainę Wschodnią i Górski Karabach. Powiedział, że wszystkie zaangażowane strony muszą „podjąć skuteczne wysiłki”, aby zakończyć te konflikty i przezwyciężyć „mentalność wojskową”.

 

Papież Franciszek podkreślił potrzebę wspierania wszystkich dotkniętych pandemią i jej konsekwencjami, zwłaszcza ubogich. Wezwał społeczność międzynarodową do przezwyciężenia trudności w produkcji i dostawie szczepionek na koronawirusa oraz do okazania solidarności w ich dystrybucji.

 

Z powodu pandemii szef Stolicy Apostolskiej, podobnie jak rok wcześniej, nie wyszedł na centralny balkon Bazyliki św. Piotra w Watykanie. W pobliżu budynku nie było tłumów pielgrzymów, jak to było w zwyczaju przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Na uroczystość zostało dopuszczonych tylko około 200 osób. Przemówienie Papieża było transmitowane przez około 170 stacji telewizyjnych.

 

Tradycyjne przemówienie Papieża Urbi et Orbi jest zwieńczeniem Wielkanocy w Watykanie. Wierzący katolicy mogą otrzymać całkowity odpust poprzez szczere przyjęcie papieskiego błogosławieństwa, nawet w radiu lub telewizji.

 

Ocena: 

Średnio: 1 (2 votes)

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika oleńka

W Słowie Bożym nie ma

W Słowie Bożym nie ma wzmianki o Maryji. Jest wzmianka o Marii, że była służeblicą Pańską i potrzebowała zbawiciela. Tylko Jezus jest drogą prawdą i życiem.  Nie można dwóm panom służyć, jak nie można jeść ze stołu Pańskiego i demonów. Tak więc zjawa Maryja czy jak tej zjawie jest nie zbawia, tylko zwodzi. 

Portret użytkownika antyryt

Papa, ale co się dzieje?!

Papa, ale co się dzieje?! Bogu moc stracił? Wiara uciekła jak powietrze z sexlalki brzebitej zbyt "agresywnym" chujem?!
Papa walnie baranom jeszcze tekst w stylu "gdyby Dżizas tylko wiedział, że koncerny opracują preparat mrna, to by na krzyżu mrugnął okiem i przebitą dłonią pokazał uniesiony kciuk w międzynarodowym znaczeniu SZCZEP. JEST OK i Jezus  sam by się zaszczepił, ale że urodzi się 2020 lat za wcześnie ... no to umarł, bo pfizer jeszcze nie powstał... no jaka szkoda, ale obecnie ludzie mają szansę się uratować przed śmiercią! - bądź mądrzejszy niż Jezus!".

... a poniższe nie dotyczy normalnych, a tylko kilku egzemplazy specyficznego gatunku, co to jeszcze się nie zorientowały, że już czas opowiedzieć się po jednej ze stron::
kurwamać, co za upokorzenie, żeby musieć odwoływać się do wiary, żeby jeszcze w tym czasie tłumaczyć hmm... "pewnym nielicznym debilom" rzeczy, które od dawna wyjaśniała logika!!
Zahipnotyzowały was dwa zera więcej na koncie?! - to wiedzcie, że za te dodatkowe zera oddacie fizycznie skórą, mięśniami, kośćmi - wy i wasze już istniejące dzieci. Pamiętacie chyba o co chodzi? - każda krzywda wyrządzona innym wróci, a gdy odpłata nadejdzie, będziecie błagać, żeby tylko na was się skończyło, ale na was się nie skończy. Jak w banku: pożyczyliście złotówkę - oddacie dziesięć. Ale walutą nie będzie wasze cierpienie - będziecie patrzeć na cierpienie waszych najbliższych. To wasi najbliżsi będą spłacać wasze długi, A WY będziecie na to patrzeć bez szansy na ucieczkę.
Dotarło, skurwysyny "medyki"?  

Portret użytkownika baca

tak katolicy cały rok możecie

tak katolicy cały rok możecie grzeszyć a potem popaczyć na papę w tv i otrzymać całkowite odpuszczenie grzechów...
super fajnie macie, nie to co prawosławni - tamci muszą sobie prawe jądra w cerkwiach odgryzać a ci zjudaizowani musza przez godzine kręcić kurczakiem nad głową żeby sie pozbyć grzechów z łaski łaskawego jahwy Smile

 

Portret użytkownika Zenek ;)

FAŁSZYWYM PROROKIEM 

FAŁSZYWYM PROROKIEM  (nostradamusa) był słynny "WADOWICKI PEDOFIL i DZIECIOŻER" (jego "pontyfikat swego czasu WYPŁYNĄŁ spod watykanuw czasie mega powodzi w Rzymie około 2016 roku w postaci dziesiątków tysięcy dziecięcych szkieletów ) znany też jako "CUDOWNY PRZEMIENIACZ POLSKI BOGATEJ w miód i mleko w bolszewicki SUDAN"

 

BERGOLIO miał SWOJĄ SZANSĘ na ZOSTANIE WIELKIM PAPIEŻEM jakby ŚWIATU WYJAWIŁ PRAWDĘ w jakiej jest POSIADANIU

 

fakt iż SZYBKO by go po tym UCISZYLI obwołując WARIATEM ale tym dokonałby ODKUPIENIA KATOLIKÓW (żydowskich braci w ochydzie maryjnej, sodomie judejskiej , plugastwie i zezwierzęceniu rabinicznym)

 

ale WYBRAŁ WASZE w SZEOLU ZATRACENIE

 

PS

Swoją drogą 2 kwietnia 2021 minęła DOGRYWKOWA DATA znana jako 2024 kiedy WŁOCHATY ADOLF SODOMITÓW i ich NIEWOLNIKÓW z CIAŁA i DUSZY zwanych żydami (tj. wszelkimi wiernymi wiar odżydowskich) znany też jako IHS czy jezus MIAŁ PRZYBECZEĆ po swoje TWARY....

 

bo to ona jest GŁOWNYM POWODEM "p(L)andemii..... WIELKA WOJNA RELIGIJNA NEFILIMS (SERAFINS) (w tym ich słudzy zwani zydami, katolikami, prawosłąwnymi, protestantami.... islamistami... na animalsach, masonach i lewactwie kończywszy) z BOGIEM czyli CHRYSTUSEM (CHERUBINS -> HERA -> HORUS -> (hyży)RUS (RUSIE (nie mylicz z kacapią zwaną dawniej chazaria a dziś raSSija))

 

PS.

Co do ANTYCHRYSTA też tu gadacie głupoty.... co prawda wszelakie ŚRODOWISKA NAZISTOWSKIE wyczekują swojego WŁOCHATEGO i ROGATEGO ADOLFA mashiacha pokazanego w trakcie Rytuału Otwarcia Tunelu Gottarda

 

ale prawdzimym ANTECHRYSTEM jest ZUPEŁNIE INNA POSTAĆ.... ta jaka SPRZĄTA ŚWIAT z ŻYDOSTWA nim NASTAJE w NIM ERA CHRYSTUSOWA.... w mitach określana DZIECKIEM ŚWIATŁOŚCI ŚWIATA czy Synem Śhivy.... czyli mickiewiczowe "40 i 4"

 

 

Portret użytkownika Alien1974

.............................

............................ Bardzo ciekawy komentarz wstawiłeś. Niestety nic nie słyszałem o szczątkach dzieci, tylko widziałem u jakiegoś Włocha na tt filmik z porwaną figurą Maryi, ale w którym to było roku to nie pamiętam. Jeśli chodzi o Antychrysta, to proponuję Ci na początek skorzystać z google translatora, wtedy będziesz wiedzieć wiécej kim jest Antychryst. 

Strony

Skomentuj